bugün

bozkurtlar hakkındaki videosuyla duygulandıran yazar. kendi adıma teşekkürü bir borç bilirim.

ekseriyetle tavsiye olunur.
tam bir asena meaaaaşşşş.
Şuan yazılanlara cevap olarak 20 satırlık bir entry girdiğine eminim.
O kadar esnek ve kültürlü ki kendisi ile bir ömür yoga yapıp yaşlanmamayı planlıyorum.
Beni de gerçekten güldüren biri. Çok ciddi, takıntılı ve asabi. Takipteyiz swh.
Entry'lerine bakacak olursak Harika bir yazar sesi gereği bazı arkadaşlar kendince mübalağalı mizah kesitlerine yer vermişler gülmedim açıkçası ama yazılarına baktıkça daha farklı şekilde bakabiliyorum.

(bkz: kız olduğu ve mesajlarınıza bakmadığı için onu değil kendinizi suçlamalısınız)
abartılı asabi ve ciddiyet sahibi. bence gereksiz yoksa saf ve duru geldi bana.
Siir okumayi sevebilir ama herkes siir okuyamaz.
geçen üşenmedim linki tıklayıp şiirini dinledim. kulaklarımı kanattı. bence şansını şiir yazmada denesin diyorum. bir çok şair bile kendi yazdığı şiiri güzel okumuyorken gel bu işten vazgeç hexa gram kardeş. şiir yazarsa teker teker okuyacağım söz.
(bkz: yine büyük ihale aldık hadi bakalım)
edit: bak şiiri sen hobi olarak yine oku. ama kendi başına oku. lan sözlüğe attığı şiiri açtım şimdi, açmaz olaydım. çıkamadım. sanırım telefona virüs girdi.
Gerçek hayatta nasıl biri ise burada da öyle.
Bizim gibi asgari ücretle pisuvar temizliği işi yapıp burada rihanna konserine gittiğimiz gecenin anısını anlatma rollerine girmiyor.

Gerçek hayatının tam kendisini buraya yansıtıyor.

Ama burası gerçeği değil rolü istediği için eleştiri alıyor.

Burası bir hipergerçeklik hexa. Hepimizde rol yapıyoruz maalesef...
Ne kadar dil döktüysem de torbacısının numarasını paylaşmamış kişi.

Şimdi torbacı dedim ya; uyuşturucunun zararları diye tuğla gibi yazı yazacak, hazır mıyız ahsjsjd.
o hareketleri ben yapıp yüklesem aşiretler beni bulur vurur.
Tövbe yarabbi bir yazar.
Türk gençlerini yoldan çıkarıyor pü.
(bkz: öyle bir yoklukta olmak ki hexa grama hallenmek)

şaka şaka süper şiir okuyon bacım devam. amuda kalkıp şiir okur musun lütfen.
Kendisine gelen eleştirilerin ardından birazdan buraya tuğla gibi entry girecek.

Keşke paragrafın anlam Ve önemini bi kavrayabilse.
Gayet düzgün usluplu hatta sozluk Zekası üstünde yazılar yazan yazar.
Beklenen tuğla gibi entryi sonunda giren yazar.

Bu kadar bilgili, bu kadar aydın, bu kadar entelektüel birisinin paragraf denilen şeyin varlığından bihaber olması da çok ilginç.
Bana olan desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ettiğim yazardır.

Kendisinin amacı sadece insanlara faydalı olabilmektir. Yararlı olabilmektir. Haksız eleştirileri hak ettiğini düşünmüyorum. Başarılarının devamını dilerim. Evet.
Sesiyle bugün tanıştığım yazar. Ön yargısız dinledim. Sonra konuya dair nick altı geyikleri ve youtube yorumları falan...

iyi ki sağırım dedim sonra.
Bu kızın üstüne bu kadar gitmeyin. Çamur atılmasını hak etmiyor. Her zaman iyi ve güzeli seven birisi. Yaptığı şeyler ve youtubeye attığı videolar takdire şayan. insanları bilgilendirici şeyler.

Bilim ve yardımı amaçlayan değerli yazardır. Evet.
Kim olduğunu bilmiyorum ama bu kadar çok kişi kötü eleştiride bulunduğuna göre vajinası bulunan veya vajinası olduğunu iddia eden yazardır.
sorunlu tipler tarafından sürekli uğraşılan yazar. "eleştiri" adı altında çamur atmaya çalışan kişilere bir tavsiye: birilerini karalamak, eleştiri değildir; önce eleştiri yapmayı öğrenin. narsist sanılma sebebim: yazılarıma kendi duygu, düşünce ve tecrübelerimi de katmamdır. bilgiyi kendimden soyutlayarak vermiyorum; kendimden de bir şeyler katarak yazmayı seviyorum. yazım tarzım böyle çünkü. bunun "narsistlik" sanılması, yersizdir. araştırmayı, öğrenmeyi, bilgi edinmeyi ve edindiğim bilgi veya tecrübeleri paylaşmayı seviyorum. burada hakkımda sürekli kötü yazılar yazmak için kendini yırtan tipler var; belli başlı birkaç kişi sürekli sesimi beğenmediğini söylüyor; olabilir; zevk meselesidir; saygı duyarım; ama bu, reelde sesimin beğenildiği gerçeğini değiştirmez. bu kadar insan sesimi ve diksiyonumu beğenirken, burada bana takan birkaç kişi "sesi kulağımı sağır etti." dedi diye hayata küsecek değilim. birkaç arıza tip, laf etti diye sesim kötü olmuyor. bilsinler yani. hakkımda kötü yazmaktan zevk alan birkaç çapsızı umursayacak halim yok. bu videomdan da görüldüğü gibi, çamur atılmaya çalışıldığı kadar kötü bir sesim yok:

https://youtu.be/TNE_VFCo_Xk?t=1s
https://tr.instela.com/kartal---17108468
Burdaki entrylere binaen girip dinledim. sesi gayet akıcı ve hoş. Bence sorun amatör içerik ve tekniğinde. Bu da gelişemeyecek bir şey değil. NE baltalıyorsunuz milleti. ÜRETKEN insana hasretiz fazla kurcalamayın
nickaltından da görüldüğü gibi, sadece belli bir zeka seviyesinin altındaki takıntılı tiplerin uğraştığı yazar. adamlar 52436 tane sahte hesap ile durmadan hakkımda yalan yanlış yazıyor. 1 değil 2 değil; kaç tane yazı yazmış; rahatsız oluyorum hakkımda yalan yazılmasından. utanmıyorlar mı bir insana böyle rahatsızlık vermeye? yanlış bilgiden hiç hoşlanmam ve chetbaker gibi tipler, hakkımda yalan, yanlış yazarak bilgi kirliliği yaratınca açıklama yapmak durumunda kalıyorum. bu kez de "kendinden bahsetti." diyor. e sen bana çamur atarsan, ben de kendimden bahsetmek durumunda kalırım doğal olarak.

keşke sen de biraz karakterli olsan da elaleme rahatsızlık vereceğine, benim gibi duygu, düşünce ve tecrübelerinden bahsetsen; bana rahatsızlık vermesen.

bu ne yapışkanlık? nickaltımda hakkımda kaç tane yazı yazmışsın, rahatsız oluyorum senden be, daha ne diyeyim, defol git başımdan. hakkımda yazıp durma. git kendine benden başka uğraşacak bir şey bul. hadi uza. ben de bu takıntılı tipler yüzünden 5378 tane yanlış bilgiyi, tek bir yazıda açıklamaya çalışıyorum ve kısa olmuyor haliyle. doğruları yazmak, "çamur at izi kalsın." mantığıyla 2 satır yazmaya benzemez takdir edersiniz ki. ben de boş boş yazsam kısa olurdu.

ayrıca (bkz: #37023365)
Ama sen böyle uzun yazmaya devam edersen ben seni üzerim kızım.
Gereksiz yere üzerine gidiliyor . Bence gayet iyi biri .