bugün

Bize ne amk. Niye gelip burada yazıyorsunuz. (bkz: Olan var olmayan var Allah allah) dedirten başlık
eğer niyet ciddi değil, sadece bel meselesiyse, caiz değil dolayısıyla müminin sevgili ile işi olmaz.
Yalan anam.
Onun sonraki aşaması herkes evlendi. Herkes de çocuk yapmış.
görsel

Ben gidiyorum bre yoldaslar, yeter.
olsun diye olmasındansa böylesi daha rahat. o yüzden çok takmayın.
görsel
en son yan komşunun kızını verdiler bugün. 1 sene içinde binadan üç kişi evlenmek için adım attı. biride eski sevgilim...( burada benim için sigara yakabilirsiniz.) ve bilin bakalım kimin hala flörtünün f si bile yok.
Birde platonik aşik iseniz yandiniz. *
evet herkesin sevgilisi var. olmayan ufak bir azınlık.
Olsa da kollarımızın arasına alsak.
olsa da sırtımı ovalasa.
daha kötüsü, sizin 26 yaşınızda olmanız fakat daha önce de hiç sevgiliniz olmamış olması.
Arkadaşlar var da ne oluyor Allah için? Herkesi çok mu mutlu zannediyorsunuz? Bırakın, yanlış insanlarla sizi dağıtacak anılar biriktireceğinize karakterli insanlarla karşılaşana kadar yalnız kalın.
Ve senin sırtını annenin keselemesi...

Yok beceremedik biz bu hayatı yaşamayı...
21 yıl 2 aydır yaşıyorum ve bir tane, koskoca hayat boyunca bir tane bile sevgilim olmadı.
Gerçi ilkokul 4.sınıfta bir kızla mektuplaşmıştım ama babası yakalamıştı..

Doğruyu söylemek gerekirse sevgili olma olayını doğru bulmuyorum. Çünkü kişiler ciddiye almıyorlar bu durumu.
Sanki kendisi bu ilişki içerisindeyken her istediğini yapabilecekmiş ama karşı taraf hiçbir şey yapamayacakmış gibi bir ruh hali içerisinde oluyor insanlar. iki taraf içinde geçerli bu durum.

Evlilik dışındaki hiçbir ilişkiye de inanmıyorum. Çünkü evlilik bir sorumluluktur ve insanları üstlendikleri sorumluluklarından tanıyabilirsiniz.
bana Devlet bahçeli'nin şu sözlerini hatırlatan başlıktır: Evinizde çocuklar, televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar. Karşınızda reklamlara çıkan çocukların elinde çikolatalar, püskevitler birbirlerine ikram ediyorlar birbirleriyle yiyorlar şakalaşıyorlar. O çocuk aklından geçiriyor, benim de bir çukulatam olsa benim de bir püskevitim olsa diyor. Anne bana niye almıyorsunuz diyor. Bizde niye yok diyor
Herkesin manitası olması durumu.

Eski yeni herkes anlatıyor bir şeyler bilin bakalım kim susuyor?
seni de evermek lazım artık. koca koca diye yaşlandın burada.
benim 18 yıllık hayatımda manitam olmadı mq.
Millet birbirine kor kutuk asik degil ki olum cevreye bak benim sevgilim var imaji vermek icin birbirleriyle sevgili oluyor insanlar. Erkekler de belki yatariz lan belli mi olur diye dusunuyor. Akilli insanlar da bunlarin farkında oldugundan hep yalniz kalıyor.
Benim yaşımdakilerin kaynanası, eltisi bile var.
Dert etmeyin.
Çok kasmayın sabah olunca geçer.
görsel
görsel