bugün

entry'ler (136)

silik yese fark edilmeyecek yazarlar

kesinlikle ben. birinin silik tuşuna basmaya üşeneceği kadar da önemsizim burada.

çiğ köftenin 20 tl olması

acilen yarım dürüm kavramının çıkması lazım.

maddi kaygılar olmasa yapılacak meslek

Sucuk tattırmak. Kendiniz haricinde istisnasız herkesi mutlu eden bir meslek. Herkes yiyor ama satın almıyor. günün sonunda kovuluyorsunuz.

telegram

Yükler yüklemez dayımdan mesaj aldığım uygulama. Tam da tetikte kaydolmamı bekliyormuş gibi. Nasıl hemen buldu beni acaba. Bi telegramımız eksikti. Sildim hemen.

izlenmiş en iyi konser

Ayna konseri. Erhan güleryüz'ün henüz sesinin kısılmadığı, grup üyelerinin ayrı düşmediği günler.

vis a vis el oasis

iyice saçmalamışlar. Beni pek sarmadı. Saray niye yok hem.

deniz kenarı 10 dönüm arsa alıp ev yapmak

Ben hayalimde 500 metrekarenin üzerine çıkamıyorum. Lüks kaçıyor.

kinamiyo takao

Sosyal mesafeye dikkat edilmeyen bir nick altı.

altın bozdurma vergisi

Korkuttun. 3 gram altınımız var ona göz dikmeseler bari.

kpss 2020

Hazırlanmadığımdır. Bunu yazana bu duyguya erişene kadar neler çektiğimi ben bilirim. Emek verenlerin hak ettiğine ulaşması dileğiyle.

aynı telefonu 4 sene kullanan insan

1 buçuk sene daha dayanırsa benim bu. Alım gücüm geçmişe göre artmış da olsa ihtiyacımı karşıladığı sürece devam.

insanların okumayacağı entry girmek

Sürekli yaptığımı düşündüğüm eylem.

avokado

Paraya kıyıp yiyemedikten sonra maske yapmayı düşündüğüm meyve. Hayır hayır çöpe atamam.

fener rum lisesi

Yokuştan Hemen bir sokak aşağısında karşılıklı evden eve çamaşır ipi gererek don, atlet sergisi yapan sakinlere sahip muazzam yapı.

23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı

En güzel bayram.

iphone a 12 bin tl vermek ahmaklıktır

Bir aylık maaşından fazla ise katıldığım önerme. iki aylık maaşından fazla ise ciddi psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Maaşla çalışan biri değilse zaten elinin kiri bir paradır.

e devletten verilen maske siparişinin gelmemesi

Gelmedi. Yine sefilliğimizle yüzleştik.

kadınlar olarak kıllarımızı almak zorunda değiliz

Emily ratajkowski gibi bir kadınsanız zorunda değilsiniz kızçeler. Önce popi olalım lütfen.

google dan önce internet kullanmış efsane nesil

Ben değilim. Hayır o nesildenim ama internetimiz yoktu.

herkesin sevgilisinin olması

Yalan anam.