bugün

Küllüm yalandır.
Yaz aylarında daha çok can sıkacaktır.
sinemaya gitmek istememe nedenlerinin başında gelir.
herkesin sevgilisi varsa benim de sevgilim var demektir.. sevgilim aşkım nerdesiiinnn?
sadece benim olmaması.

hangi kıza yazsam sevgili yaptı be. lezbiyen bile benle takıldıktan sonra normale döndü.
Genellemedir ve her genelleme gibi yanlıştır.*
Ayy aman boşver. Layığını bulursun elbet. Biraz sabır sadece. Tabi bu sabrın andropoz dönemine kadar olması lazım.
insana tek sevgilisi olmayan ben miyim diye düşündüren durumdur.
Bizde de yok raad ol.
Benim olmaması. Çünkü neden olması

Aslında neden olmaması :/.
Benim var yüzüğü de taktım.çok güzel Takarım. Evet.
görsel

evet.
şaka şaka.
Kendimizinde olmasi gerektigini gostermez.
sevgilisi olanları '' lan bunlar kesin çatur çutur yiyişiyolardır'' diye düşünmekten beyni büzüşüp donuna kaçan tipleri kudurtan durum. sakin ol ve o peçeteyi yere at; hadi evlat bırak onu.

yan yana olmaktan mutluluk hissetmeyen yığınla sevgililer var. tabii ki bunu '' oh oh, sevgililer ama mutlu değiller '' şeklinde düşün diye demiyorum. sadece fesatlık yapmaktan, kıskançlıktan çatlamaktan vazgeç diye söylüyorum. hem sevgilin olunca da pek kıymet bilmeyeceksin zaten, değil mi ? iki hafta günde yirmi saat konuşup, mega hızda bilgi edinecek sonra sıkılacaksın. ve acıdır ki, uzun zaman sonra - görmemişler gibi - bir sevgilin olduğu için, gözün açılacak ve gereksiz bir özgüven patlaması yaşayarak fıldır fıldır etrafı süzeceksin; '' vay be şu daha güzelmiş, dur dur, bu daha fenaymış ''

boşver böyle şeyleri. aşk tesadüfleri sever, ansızın tanışacağın ve hayatına yeni bir soluk getirecek kişilerden ilham al, sana katacakları muhtemel keyfin tadını çıkar. haa, sevgilin olunca da fantezilerine kurban gitme. sonra yine bu başlıkta beynin büzüş büzüş olur, donuna kaçar; sakın derim, kıyamam.
artık beni alakadar etmeyen bir durumdur. Bu zamana kadar çok canım sıkılıyordu ama bunun bir fayda getirmeyeceği, aslında ilişkim olsa bunun bile çok yarar sağlamadığı (bkz: günümüz ilişkileri)düşüncesi şu günlerde kafama egemen olmuş durumda.
(bkz: yok canım ne kıskanması)
(bkz: yok ağlamıyorum gözüme toz kaçtı)
görsel
Yok. Kizlarin var erkeklerin yok.
Sözlük arkanda kardeş hiçbirimizin Yok için rahat olsun.
görsel
Bu sebepten yok.
görsel
Yok ben kullanmıyorum.
Bu katogoriye yeni ayrılmıslar da dahil se
(bkz: Benim de yok)
ben kaldım kardeş, ben kaldım.

görsel
Ama benim olmaması, olamaması, evde kalacak olmam?
benim yok içiniz rahat olsun amk..