bugün

transeksüel twitter fenomen adayı. aday adayı gibi oldu. neyse efenim görenler hayretler içerisinde kalıyor gerçekten. keşke doğuştan dişiligi olaymis.

128 gün sonra gelen not: oğlum bildiğin trans işte. ne laga luga yapıyorsunuz. trans olmadan once çekildiği fotoyu koymuş twitter'a.
O iğrenç Brighton'a sırf bu güzelliği görmek için tekrar görmek istiyorum.
Bu nasıl trans ulan dedirtdi bana çok güzel be.
bir twitter kullanıcısı, trans birey. trans değil bence de. kendisi de diyor bence de trans değilim diye. tweetleri de çok içten çok samimi ve komikimsi. yaklaşık 1 hafta önce gördüm kendisini. homofobi vardı bende. artık yok aq. sempanzer bu şiiri sana yazdı.

kimseyle paylaşamam seni danla.
herkes sana hasta olsa da
güzelliğin,
bu nasıl trans lan dedirtir insana.

kimseyle paylaşamam seni danla,
aşkımız yasak olsa da
güzelliğin
örnek olsun gelecek translara.

nasıl transsın danla?
savaşarak alacağım seni, kılıçla kanla.
herkes sana hasta olsa da
paylaşamam seni anla...

edit: ergenlik çok zor gerçekten.
belki ileri de değerlenir, kalsın bakalım şu entry.
trans mırans her türlü gideri var, bizim millet transları yalnız bırakmaz malum yerlerde hep bi alıcısı çıkar merak etmeyin.

ama sanmıyorum trans olduğunu, yakışıklı trans gördüm ama bu kadar güzel trans görmedim.
transtır, transların en güzelidir. Kendisini trans bireylerin toplum hareketlerinde en başta görmek isteriz, tüm translar en az onun kadar canımızdır, kanımızdır.
Kukuludur.
Milleti keklemek, dikkat çekmek için çüklüyüm diyor. inanmayın.
Değişik biridir kendisi.
bizde trans onlarda trans capsi yaparak ego kasacağımız aşık olunası bir birey.
Trans değilmiş.
yüzyılın trollüğünü yaptı açıkcası ben kendimi çok alıştırmıştım trans olmasına, boşluğa düştüm.

insanların önyargısını zedelemiş takdir edilesi kadın.
Bana trans olmadığını kanıtlayın lütfen yanlışlıkla çadırı kurucam kendime küserim valla transsa.
Arada taymlaynıma düşüyor, güldürüyor. yerli futbolcuları madara etmiş ahahahahaha. twitter'ın harun abisi.

şaka bi yana seviyoruz efendim.
Ronaldinho dan ilham alip futbolculari trolleyen apla.
Ilk tweetini 1 haziran 2014 de atmis 1 senede fenoluga ulasmis..

Ne diyim. Yurumus.
şimdi gördüm de futbolcuları fena trollemiş. futbolcular da az abazan değil amk...
Makyaj videosuyla kalbimi yeniden kazanmis kizdir. Lakin yeditepe kizlarina soktugu laflar bi o kadar hakli ve komik.
Troll gibi trolldür.
hatun makyaj güzeli olabilir ama muhabbeti sağlam bir hatundur kendisi tanımadan bilemezsiniz.
Ne olursa olsun makyajlara verdiği isimler çok eğlenceli. En son "instagram hesabında kün feyekun yazan kız makyajı" yapmıştı. Haklı tarafları yok değildi.
slaven bilic in yakını mı acaba?
son yazdığım menşına nasıl hopladıysa, ajansı ile beraber cevap vermişler. ciddiye alma canım o kadar hahaha. neticede para kazanıyorsunuz. dişini de yaptır.

https://twitter.com/turbu...status/809821615806697472
Cok cirkin ve kasinti.
tatlı Manyak bir hanımefendi eeee ...
Makyajsiz hali hakki bulut gibi olan kiz.