bugün

lily'i öptün gibi enteresan bir öykünün kahramanı bukowski'in sol teşbihi.
sabahları demlenmiş bira içen yazar.* (#6324270)
bira fetişisti yazar. *

(bkz: henry e benden bi bira)
bir gün beraber birer fincan kahve içmeyi teklif ettiğim yazar.
kendisini tanımam etmem ama bir gün bana vefada boza ısmarlamasını istediğim yazar.*
beck s servisi yapma isteği oluşturmuş yazardır an itibari ile...*
yok efes isterse soğuk yok.
taraftarı olduğu takımın galibiyeti şerefine, çok sevdiği bkz'ı vermek istediğim yazar.

(bkz: bira da verin)
emre belözoğlu'na sürekli büyük kaptan diyen yazar.
ilk başlarda şaka yapıyor yahu filan diyordum da hakkaten işkillenmeye başladım arkadaş.
(bkz: suruncemede kalmak)
gece gece içimden geldi kendisine şarkı armağan etmek istediğim yazar. beğeneceğine eminim. *
(bkz: (vid #12262))
birasına gıcık olduğum yazardır. yeter ulan! entrylerinde de pek numara olduğu söylenemez zaten, anca bkzla bira ister kendisi.
sürekli bir ada isteyen yazardır kendileri.
bira'ya son vermesi gereken yazar. çok klasikleşti be henry chinaski. aş kendini biraz.

mesela bu benden sana örnek olsun;

bak bu iyi gider. 250 gram'ınıda fondip yap ama.
http://mustafakutsal.com/...nt/uploads/2008/01/h1.jpg
(bkz: biri şuna bira versin)
(#6508829)
* (bkz: bira verin)
(bkz: bira da verin)
yaranoğlu.

(#6550873)

al ulan bira.
artık bira istemesin, tekila istesin.
(bkz: biraver)
en alakasız konularda bile bira da verin entrysini döşemekten çekinmeyen yazar.
çok üzgünüm, ayyaş olduğunuzu düşünmekteyim.
koştursun bakalım birasıyla beraber .*
bazı toplum bilimcilerin, nitelikli entry kasıcılarının yazar olup olmadığını tartıştığı yazar. herkes işine baksın ve arada şu şarkıyı dinlesin.

yazin evvelinde gence colunde
cixiblar yene de dize laleler
yagisdan islanan yarpaqlar
seribler dereye duze laleler

laleler laleler
laleler laleler
laleler laleler
laleler laleler

xeyalimdan neler gelib ne kecer
yaz geler ellere durnalar kocer
bulaqlar simovar ag dasdan ceker
benzeyir cemende koze laleler

laleler laleler
laleler laleler
laleler laleler
laleler laleler

meylim uzundeki qara xaldadir
hicranin elaci ilk vusaldadir
ne vaxtidir residin gozu yoldadir
bir qonaq gelesiz bize laleler

laleler laleler
laleler laleler
laleler laleler
laleler laleler
(#5928551) bu entrysini silmesi gereken yazar.

kimse hatırlamazsa, ben hatırlarım.

silersen falan elimizde bulunsun;
görsel
kimin ne vereceğini merak ettiğim yazar.
bir-iki hafta önce buraya tanım niyetine nispeten uzunca bir entry yazdım, "diğer sözlük yazarları ile polemik/tartışma konusu olabilecek entry'ler silinir" gerekçesiyle uçurulmuş geçen gün. hatta işbu gerekçeden çaylak edilmişim falan... şu nick altı yazılarının hem yazarı hem de yazılanı açısından yanlış intibalara mahal verebileceğinin farkında olarak aynı entry'yi ufak bir değişiklikle tekrar giriyorum. yazmazsam "n'oldu lan? niye sildin? ne döndü?" falan der bu mesnetsizler...

her entry'si aynı, her entry'si ofsayt... her hareketi format'a aykırı... (bkz: bellemiş)

dikkat çekmek babında her yolu mübah görenlerin bayrak taşıyanı; -hadi bileceğin bir örnek vereyim- ajdar'dır, ha bilesin!

moderasyonu bir kere yazdığının(tek bir şey yazıyor lan, başka bir şey yazmıyor asdfadfads) formata uygunluğuna ikna etmiş mi n'apmışsa artık, herkes koyvermiş, böyle gelmiş böyle gitmiş. kimsenin gıkı çıkmıyor. hee oldu!

madem götümüzden uydurduğumuz ve kendimize patentlediğimiz bir sloganı entry niyetine her başlığa döşeyebiliyoruz, bundan gayri benim sloganım; "sikerim formatı" falan olsun... itirazı olan moderatör mesaj atar.

her entry'm bu olacak lan bundan sonra. ay ne zevkli.

valla onu bunu bilmem, birayı sever.
bira da verin yazarı. daha dişe dokunur bir şey göremedim ben yazdıklarının içinde.

edit: mirc'e geri dönmeli. kendi kapasitesi konusunda haklı. herkes yazabildiği kadar işte. hakareti ayar sanması da komiğime gitti ama. bu yönünün üstüne giderse daha kaliteli bir troll olabilir. belki.

(bkz: #6691044)