bugün

Neredeyse önüne gelen her erkeğe nude attıklarından twitterda sürekli ifşalarını gördüğümüz bayanlardır.
iyi anlaştığım kız grubu.

kendilerine henüz bir şey ısmarlamasam da onlar bana çokça çay, sıcak çikolata ısmarlamıştır.
var olsunlar. *
Mrltln ın mobbing uyguladığı kızlardır. Ben yıllarımı verdim az da siz çalışın falan diyormuş.
özellikle içinde bulunduğumuz sıkıntılı günlerde kıymetlerini tekrar tekrar anladığımız kutsal insanlar.

cansınız siz.
oğlu bekar annelerin 1numaralı gelin adaylarıdır.
Varolsunlar denilesi yürekli, aslan gibi kızlardır.
Birçoğumuz burnunu camdan çıkarmaya ürkerken, corono' ya kafa tutan, mücadelede ellerini taşın altına koyanlardır.

" hemşire" kavramının itibarını alaşağı eden gerzek zihniyete de kapak yapmışlardır!
tarifsiz bir tatlılıkları var. ayrıca ailede hastane personeli birinin olması insana çok farklı bir güven duygusu veriyor. kuzenlerimin hepsi hemşire, hiç işim düşmedi çok şükür ama farklı bir güven hissediyorum.
Allahsız! Bi’de yehdit ediyor.
doktorlara her konuda yardım eden destek olan kızlardır..
Tek farkları adamın götünden kan almasa o işi ben hemşire olmadan da yapıyorum.
Güzel oldukları kadar gerizekalıdırlar.
hemşireler, sağlık ordumuzun kanatsız melekleridir, yokluklarını görmeyelim.
abartildiklarini dusunuyorum, iq lari dusuk oluyor genelde (genc kesim icin)
Güzel oldukları kadar iyi kalplidirler.
Depremde kaçmak yerine bebekleri çocukları korumaya çalışan sağlık çalışanlarının videolarını gören biri haklarında kötü genelleme yapıyorsa kendisi çok kötüdür.
Ben neden göremiyorum o güzel hemşireleri. Hepsi aşırı suratsız istisnalar harici max 155 iddia oranı boyu, kocaman kıçı olan suratsız karılar.
Bazıları iyi bazıları ise iş olarak bakıyor.

Bazı meslekler sadece iş değildir.
damar yolunu bulamazsa sinirlendirir.
görsel
Gelin size aşı yapayım.
çakal olurlar. ben bu zamana kadar hemşire olupta saf olan bir kız görmedim.
içlerinde olmadığım kızlardır.
Kanatsız melektirler.
Aralarında ederi kızlar vardır.
çok güzel parfümler sıkıyorlar, ter kokan adamlarla çalışan ben onların mis kokularından çok memnunum.
önlerine düşmeyelim, yokluklarını görmeyelim.
annemin hastalığı sırasında, hem acildekileri hem de servislerde çalışanları yakından tanıdım. işlerini sevmeseler çalışma koşullarına dayanmaları mümkün değil. aldıkları her kuruşu hak ediyorlar, helal olsun. iyi ki varlar "kanatsız melekler".
Özeldekiler ve devletdekiler arasında gerginlik farkı var.