bugün

milföy hamuru.
yesil baslı gövel ördek .
sözlüğe girmeyecek olan yazar. zaten gurbet yolcusu, bir de burda üzülmüş hiç de söylemiyor bak bak. (bkz: #3190703)

sözlüğü yakarım, çocuğumu keserim, kocamı doğrarım, kayınçomun üstüne otururum! tutsanıza yahu!

edit: çaktırmadan 750. entrymi hedaye etmiş olduğumdur ayrıcana.
hoşgelmiş yazardır. bana latince öğret yazarıdır...
ailemizin doktoru. anamın kolesterolüne çare buldu, bana diyet listesi yazdı, ne kadar uygulayamasam da. amaan bir defa geldik dünyaya, sen ye o marulları. ıyk.

ayrıca (bkz: manukyan) *
turkluk hakkında bir girdisini okudugum, lan neye bu kadar dolmusta yazmis örovizyondan ve tabi ki her ulusal yarışmada doğal yollardan halkımızın kabaran milliyetçilik duygularından mı böyle acep dediğim, şaştıgım yazar...

senin 3000 tane girdin olsun, böyle imla hataları yap ve ne dediğin anlaşılmasın... fena dolmuş heralde...
sinirli bir kişiliği varmış gibi algılamanızı sağlayan ama tahminim sessiz sakin birisi olan kişi kurum ya da kuruluş.

edit: ayrıca ağzı da bozuk.
çaylak olmuş yazar. *
lamina propriayı yanlış yazacak kadar histolojiden sıkılmış yazar diye düşünmekteyim. * *
semrin insanı.
çaylak.*
vitrinde duran süs eşyası.
çok komik bir yazardır. bu gece beni yazıları ile güldürerek gecemin neşe içinde geçmesini sağlamıştır...
kendisine benimde deli olduğumu belirtmek istediğim yazar. #3968661

(bkz: yalnız değilsin)
evlilik vaadiyle beni kandırıp, kullanılmış mendil gibi atmış olan yazardır.

(bkz: yazıklar olsun)
nerededir, bilmediğim yazardır...
nerededir, bildiğim yazardır.
hıyarı çok seven yazar. keşke cacık edeydik be.
(bkz: hıyar)
sözlüğe üye olduğum şu gecede kızlar üzerine bir ton entrysini görüp, bayan olduğunu düşündüğüm yazar.
her entryde abouv dedirtmiştir. *
(bkz: hezarfen havaalanı)
aykırı ve ateşli cevaplar verebilen yazarımız. imla hataları aşırı dolmuşluktan başka nedenlere dayanmaktadır. hemen karar vermemek lazım.*
kendisi tarafindan ciddiye alinip alinmamanin zerre zkimde olmadigi, e$itlik icin ugra$ veren insanlarin surekli ayar aldigina inanan, bir garip yazar.

(bkz: bir gun herkes teletabi olacak)
oksijenli solunum yaptigina inanmadigim yazar. yarasi olan gocunur gibi son derece nitelikli deyimlerle mutlu olmakta. e$itlik ve adalet'in anlamini bilmediginden oturu, panik halindedir.

(bkz: sakin ol her $ey kontrol altinda)
hiyar olmadigindan emin oldugum yazar. neden mi? cunku hiyar oksijenli solunum yapiyormu$.

kar$isindakini her $eye cevap vermeye cali$an olarak tanimlama israrinda olmasina kar$in, kendisi de son sozu soylemek isteyecegi icin surekli cevap verecektir.

ki$isel husumet falan demi$, kirmi$, uzmu$ yazar. yapici ele$tri yapmak yerine yikici ele$tri bile yapamadigi icin hala oksijenli solunum yapamadigini du$unmekteyim. belki fermante oluyordur, o da var tabi.

ayrica inanilmaz anlatim bozukluklari yapmaktadir. ortak ozne ve yuklem kullanma, imla konusunda kendisine gercek anlamda yardim edebilecegim, kin beslemedigim; ancak var olan dinamikleri iyi degerlendirmedigini du$undugum yazar.
dogum gunu partisine katilamayacagim; ancak kendisine bir adet teletabi gonderecegim yazar.

teletabiler de e$cinsel oldugu icin onlar icin de ozgurluk istiyoruz biz. umarim ayni fikirdedir yoksa cok pis yaftalarim.
(bkz: teletabilere e$cinsel diyenler ibnedir)*