bugün

(bkz: trakyalı dır beyaa)
dağınık kafayla girilen entry'leri toparlayan bünye. *
sözlükte kendini, haykıran bünyelere latince öğretmeye adamış faydalı yazar.
latinceyle başının belada olduğunu düşündüğüm yazar kişisidir,zihin sağlığı gayet yerinde olmakla beraber bizi aydınlatan bir mum gibi latınce öğretmektedir.
(bkz: cavum abdominis)
almanca'da mayalık buğday anlamına gelen kelimedir.
antik yunandan hatta daha sonra roma imparatorluğundan sözlüğümüze katılan yazar...

edit: çok pis eksileniyor.*
(bkz: sözlükteki romalılar)
#2831378 entryisine ithafen:

"bu sabah uyanırken tam
karşıma çıktın
bu sabah uyanırken tam
kara karaydı gözlerinin akları
kara karaydı gözlerin

dargın mıyız, dargın mıyız, dargın mıyız yoksa, dargın mıyız?
bu sabah uyanırken tam

sana üryani eriği hoşafı yaptım
yanına domatesli pilav yemedin

durdun öyle karşımda mahzun
bana çok uzaklardan baktın
her bahar erguvanlar içinde yaşardık
bu bahar erguvan görmedim desem yeri"
*
durmadan sayılı başlık açan yazarlardan bin kat daha yararlı olduğuna inandığım yazar.*
inen ucaklari alkislayarak, dosta guven dusmana korku vermis, kurtcu-islamci takimina, bizi bolmek isteyen dis gucler ve onlarin icerideki uzantilarina haddini bildirmis bunye.
bir tür alman birası.
(bkz: yersen)
bir tür alman birası...
(bkz: yedirmezler)
biraz erken yargıladığım için hataya düştüğüm yazardır. uykusuz ve yorgun anıma denk gelmiştir, istemeden hakkını yemişimdir, hakkını helal etsindir
biran önce okuldan mezun olmasını dilediğim yazar.
önyargısını yıkmak, atomu parçalamaktan daha zor olan yazar kişisi...
birgün birini evlat edinmeyi düşündüğümde ilk aklıma gelecek olan kişi, şirinlik.
herhangi bir sebeple mesajlaşmadan, tamamen yazdıklarının güzelliğiyle dikkatimi çekmesiyle tanıştığım yazar. nezaket dediğimiz şeye fazlasıyla sahip olduğundan, tanıştığıma çok memnun olduğum kişidir. bütün özlemlerine kavuşmasını diliyorum.
sohbeti güzel ender yazarlardan. o değil de ben anlamadım koca okulda bir seni mi ylladılar oraya? deyip de sinir ettiğim, mongolluğumla başedebilen. merci. *
sözlükteki iletimle kendisine bazı şeyleri hatırlatmış olduğum yazar. iyi yapmışım sanırım, şöyle bir maziye bakıvermiş işte.
yazılarını zevkle okuduğum yazar kişisi, düşünce boyutunda mantıklı, üslup anlamında çok hoş entryler giriyor.

(bkz: ailecek takipteyiz)
"ben illa ki ayar isterim" diye direten yazarların derdine derman olan yazar kişi. *
konularında haklı ama gözümde saldırgan imajı olan yazar. o bu değil vahiylerimi açıklayamıyorum. *
yer yer gerçekten muhteşem tespitlerine şahit olduğum yazar. kimileri gibi gaza gelip entry kasmaktansa önce düşünür, sonra yazar. eğer bir insan kendi fikrinde bile olsa yanlış yapıyorsa eleştirmekten çekinmez. işte kalburüstü denmesi için bir insanda aranan da budur sanırım.
yokluğumda çok kitap okumasını tavsiye ettiğim kıymetlimissss. geri geldiğimde seni sözlü yapacağım canım, bal küpüm, şeker topağım...
komik şey... piyango gibi...
gece gece, hay allah, negzel geldin yaaa.