bugün

türkiye ihracatcılar meclisi'nin reklam (aslında reklam sayılmaz ama bilemedim ben onu) sloganı. insanı az da olsa gaza getiriyor.
"biz cumhuriyet'i 100. yılında s.kecez" sözünün halkı uyutarak söyleme versiyonu.
başta 2023 planları açıklanırken 2013 sandığım, akp nin seçim beyannamesi ve 2023 hedef planlarıdır. inşallah bu plan dahilindekiler ve daha da fazlasını gerçekleştirirsiniz.
http://cbartowski.blogspo...m/2011/05/hedef-2023.html
görsel
(bkz: itin götüne sokcam bekleyin)
maya takvimine göre 2012de hayat bitiyor millet hedef 2023 diyor.
yalan sözdür. çünkü 2023'te bir 'Türkiye' kalmayacaktır.
her 100 yılda yıkılıp tekrar kurulan Türk devletleri durumudur. Türkiye bitecek demenin dolambaçlı yoludur.
seçimde yüzde 50 ile geldikten sonra yaptıklarına bakınca bilakis seçilmiş bi tarih olduğuna * artık kesinlikle inandığım nazi almanyası vari söz.
direk olarak nufüz edilmiş afganistan, ırak derken dolaylı olarak nufüz edilmiş libya, mısırdan sonra abd büyük ve ulu truva atıp akp ile ise emellerini 2023'e kadar gerçekleştircek demektir.

bu halde büyük israil yani bop olayı sanırsam 2024 yılında hayat bulur bu cehalet ve aptallığının sınırını zorlayan partizanlık devam ederse.
başbakanın ne hikmetse! pek bir emin konuşup, hedef gösterdiği tarihtir.
nasıl bu kadar emin olabiliyor?
zira 11 yıl sonra akp'nin iktidarda kalıp kalmayacağı kesin değildir.
milliyetçi hareket partisinin altını dolduramamsı nedeniyle adalet ve kalkınma partisine kaptırdığı projesidir.
sıçtığımızın resmidir. daha 33 yaşında olacağım halbuki.
değil 12 yıl, 1 yıl bile daha iktidarda kalmamaları için ülkemizin cesur sinemacıları, aydın insanları bir film yapmak arzusunda ve çabasındalar:
(bkz: 2023 vampirlerin günü)
bazı söylentilere göre, 1923’te imzalanan lozan anlaşmasının birtakım gizli maddeleri varmış ve halktan saklanılıyormuş. anlaşma ciddi. halka açık maddelerinden başka ne gibi maddeleri var, bilmiyoruz.

ve çeşitli söylentilere göre;
a) 1923’te imzalanan anlaşma 100 yıl sonra hükümsüz olacak, yani 2023 yılında türkiye cumhuriyeti tam bağımsız olacak.
b) aşağıdaki ve yukarıdaki söylentiler gerçek dışıdır, lozan anlaşmasının artık hiçbir hükmü yoktur.
c) lozan anlaşmasının 2023’te tekrar ele alınacağı, 100 yıllık gelişmelerin sonuçları açısından yeni kararlar alınacağı söyleniyor. yani (söylentiler doğruysa) 2023 yılında her şey değişebilir!

başka bir söylenti de bor yataklarımız ile ilgili. malum bor bakımından en zengin ülkeyiz fakat bu konuda yine ABD'ye bağlıyız ve işleyemiyoruz. 2023de ise anlaşma sonlanıyorsa bu maddeyi işleyebileceğiz.

yalnız, bilelim ki bunlar sadece söylenti. elimizde hiçbir ciddi delil yok. aşağıdaki maddeleri ona göre değerlendirelim.

2023'te türkiye’ye verilen bazı topraklar geri alınabilir. veya bazı haklar geri alınabilir. türkiye’nin sınırı bizim lehimize veya aleyhimize olarak yeniden belirlenebilir. her şey hem türkiye’nin hem komşu ülkelerinin lehine veya aleyhine olarak değişebilir. musul ve kerkük türkiye’ye dahil edilebilir. fener rum patrikhanesinin siyasi ayrıcalık hakları tekrar tanınabilir. yunanistan’daki batı trakya toprakları türkiye’ye veya bulgaristan’a verilebilir.. izmir ve trakya yunanistan’a verilebilir. her şey mümkün.

boğazların durumu değişebilir. ingilizler niçin istanbul’dan ev satın alıp duruyor? bu da düşündürücü bir şey.

yunanistan’daki batı trakya türklerinin sayısının günümüze kadar hiç artmaması, bölgeden şimdiye kadar üçyüzbin kadar türkün kaçmak zorunda bırakılması. onun gibi i̇stanbul rumlarına rahat verilmeyişi ve onların da kaçıp gitmeleri.. bulgaristan’da türklere hep rahatsızlık verilmesi ve ayrıca 80’li yılların sonlarında türklere yönelik, hatta mezar taşlarına kadar varan şiddetli asimilasyon zorlamaları.. sonrasında bulgaristan’dan yüzbinlerce türkün kaçması..

bütün bunlar kuru şovenizm sonuçlarından ibaret olmasa gerek.

izmir dolayları ve trakya..
yandaki haritada görüyorsunuz, sarı renkli kısımlar 1920 sevr anlaşması sonucu yunanistan’ın olmuştu. 1923 lozan anlaşmasında yunanistan o toprakları kâğıt üzerinde kaybetti. ama 2023’te “referandum” ile veya lozan anlaşmasının diğer gizli hükümlerince tekrar geri alabilir.

bir de kürt sorunu var. acaba onlara da kendi tercihlerine yönelik olarak kendi ayrı devletlerini kurma hakkı tanınacak mı ?
allah'ın izniyle olmasını allah'tan niyaz ettiğimiz beklenti.
amerikancıların, gericilerin ve para babalarının rüyası. ama bu ülkenin solcuları, yurtseverleri bu rüyayı karabasana çevirmesini bilir.
(bkz: hedef 2017)
2023'e kadar başta olduğunu ilan etmektir.

aman allahım!
şahsım adına türkiye üzerinde dönen oyunlardan bir tanesini yorumladığım komplo teorisidir. şöyle ki ;

- bir tutturmuşlar hedef 2023 diye, gidiyor arkadaş. peki nedir bu hedef 2023 ?

2023 hem lozan barış antlaşmasının hem de türkiye cumhuriyeti'nin ilanının 100. yılı .. bilmeyenler için; lozan antlaşmasın'da türkiye'nin şu anki olası sınırları çizildi ve kapitülasyonlar kaldırıldı. şimdilik bu konu bir köşede kalsın bizi beklesin..

güneydoğu'ya gitmiş ve orada yaşamış olan arkadaşlar bilir, o taraflar hem ortadoğu için sınır kapısı olması yüzünden hemde 'muhtemelen' petrol konusunda zengin olması yüzünden türkiye için bir hayli önemli.

şimdi gelelim asıl olaya :

2023'e gelindiğinde türkiye'de ki bor ve petrol kaynaklarının kullanımı için yapılacak anlaşmalar ile hem türkiye'de kemalizmi silmek hem de lozan ve cumhuriyet'in 100. yılı için yapılan antlaşmaların geçerliliğini silmek açısından, muhtemelen büyük bir ekonomik ilerleme gözlemlenecek. sonra ver elini büyük islam devleti..

novus ordo seclorum .. yani 'yeni dünya düzeni'.. baba bush bunu 1990 da tanıtmıştı. 11 illuminati için önemli bir sayı ve 11 sene de 1 bunun için bir ayin düzenleniyor.. (bkz: 11 eylül 2001 saldırıları)

1990 + 11 = 2001 11 eylül 2001 saldırıları
2001 + 11 = 2012 maya takviminin sonu
2012 + 11 = 2023 büyük islam devleti ve başındaki amerikan piyonları.. (bkz: feto) (bkz: tayyeap)

tabi tamamen komplo bunlar.. siz siktir edin beni..
(bkz: kim öle kim kala)

görsel
sizi farkettirmeden soyup ve sokup, çıkarmadan 2023 posta atacağız anlamına gelmektedir.
allahın izni ile herşeyin güzel olacağı tarih.
gariban vatandaşımızı gaza getirmek için kullanılan söz öbeğidir.
inanmak istiyorum ancak şimdi şöyle bir durum var; almanya dünya savaşları sonrası bizim gibi büyük zarar görmüştü! keza, kore de aynı şekilde parçalanmıştı. bu ülkeler şu zamana kadar sayısız dünya markası çıkarmış ve tüm dünyayı kasıp kavuruyorlar.

hülasa, büyüyelim de büyük her zaman iyi midir? işlevsel markalarımızın olması lazım ama gerçek marka değeri yüksek olan markalar!

yani insanlar x operatör firmasına gittiğinde şu iphone5 ve samsung arasında çelişkide kalmalarını önleyecek bir marka mesela! *
ha siktir diyorum, ha siktir.

2013'ü devrilmeden, hesap vermeden bitirirlerse öpüp başlarına koysunlar.