bugün

final kaybeden teknik direktör olarak bilinir. valencia ile 2 kez şampiyonlar ligi finali kaybetmiş , inter'i çalıştırıkende son haftada şampiyonluğu juventus'a kaptıran arjantinli cenabet teknik direktör.
ismini duyunca bile insana bir cenabet izlenimi veren teknik adam. *
sigara icer hep mac esnasinda. icerdi daha dogrusu.
real betis ile anlaşan teknik adam. uğursuzluk konusunda çığır açmıştır. valencia ve inter milan'ın yanısıra; mallorca teknik direktörüyken 1997 yılında kupa galipleri kupası finali oynamış ve onu da hazin bir şekilde kaybetmiştir. tam bir final adamıdır, ötesi yoktur.
marlboro`nunda mankeni olur kendisi.klubede sigara yasağı cıktığından beri pek bir başarısız olmasıda biraz tuhaf bi durum.
real betis serüveni de bitmiş loser. yakın gelecekte ''hector cuptı''lı manşetlere özne olursa, şaşmamak gerek.
birkaç transfer sitesine göre artık gürcistan milli takımının antrenörü olmuş bence başarılı teknik direktör.
türkiye'ye gittikçe yaklaşması da beni kıllandırmıyor değil hani!

http://uzunpaslar.blogspo.../08/cuper-grcistanda.html
futbol adamı.

final kaybeden hoca olarak da bilinir.

kupalara erişememiş olsa da pek çok futbolseverin gönlüne ulaşmayı bildi bir şekilde.

garip bir yeri var futbol dünyasında.
yine kovulmuştur.

http://www.ntvspor.net/ha...de-cuper-donemi-sona-erdi
ordusporla anlaşmış teknik direktör.
ordusporda metin diyadin yerine getirilen teknik direktör. *
ordu'ya getirilmesi büyük bir yönetim başarısı olan teknik direktör.
başarılı olur mu, bilinmez.
orduspor'un başında karşılaşmaya çıkmadığı sürece sözleşme imzaladığına inanmayacağım adam. şakadır lan o; yemişler sizi!
orduspor'un başına getirileceği haberini görünce "manyak mı lan bu adam?" dediğim adamdır. yanlışlıkla bile türkiye'ye uğramayacağını düşündüğüm adamlardan biri dahadır. tamam, del bosque bile gelmiştir. fakat, "hadi gelinir de... orduspor la!" dediğimdir. gerçi türkiye'ye uğramış geçmişi başarılarla dolu her adam gibi, o da müstakbel başarısız ve müstakbel gidicidir...
para konusunda futbol cenneti olan ülkemiz takımlarından orduspor'a geleceği söyleniyor. akıllı adam ben olsam bende gelirim. hedefi ilk 10 olan bir takım. kadrosu'da fena değil gelir herhalde.
bu durum ordusporun kendine 2. sırayı hedef olarak seçtiğinin göstergesidir. türkiye kupasını da finalde kaybetmeleri mümkündür.
tam adı hector raul cuper olan ispanyol teknik direktör. çok mu önemli? değil belki, tanrıya inanmıyorum ama bir raul var.

edit: adam arjantinli, uyardılar sağolsunlar. aklımda xavi varken yazmıştım, akıl da kalmadı.
bir arjantinli olarak ülkemizde neler yapacağını merakla beklediğimiz teknik adam.

daha çok ikiciliklerle anılır ama that's the futbol ...
yıllığı 1 milyon dolara madrid de orduspor başkanı ile el sıkıştığı haberi ajanslara düşmüştür. prim ve ek ödemelerle yıllığı 2.5 milyon dolara çıkabilirmiş. e ne demişler, karun kadar malın olacağına, fındığın olsun.
başına sert bir cisimle vurulmuş teknik direktör.*
finallerin talihsizi. orduspor'u bakalim toparlayabilecek mi. ilginc bir karar gercekten.
her gün kendisiyle ilgili entry girildiğini görünce öldü zannettiğim teknik direktördür.
orduspora hayırlı olsun diyelim. kupayı kazanırsa dört yüz bin euro, avrupaya giderse dört yüz bin euro, şampiyon olursa bir milyon euro alacakmış.
valencia ile ortalığı darma duman etmiş olan teknik direktör ama başarılı olma ihtimali çok zayıf.
(bkz: aragones)
(bkz: del bosque)
(bkz: rijkaard)
eğer gelirse orduspor'u kümeye yollayarak geri dönecek teknik adam.