bugün

gafa atmış kadına. olm siz alkol diye ne alıyonuz da bu gafaları yaşıyonuz ya?

sulu, kuru ne varsa denedik kadına gafa atacak kadar astronot olamadık amk.

Tanım: Taksim'de tartıştığı bir kadına kafa atan rock şarkıcısı. ****
Ermeni asıllı türk piyanist ve şarkıcıdır. Tarzıyla ortaya çıkmış ilginç bir karakterdir.
valla o ırkçı söylemler size söylense ne yaparsınız? insanların inancına kimliğine saygısızlık yaparsan insan da kendini haliyle savunacaktir. Tabiki kafa atarak savunmayı hoş görmüyorum ama kadın da sütten çıkmış ak kaşık değil iki tarafta suclu.
türkiyede ermeni diye bazı beyinsizlerce dışlansada o bizim canımız rock dünyasının brutal sesidir. dünyada olmasada türkiyenin tek brutalcısıdır. ermenide değil bizdedir baştacımızdır.
türkiye'de brutal vokal yapan sayısız insandan biridir.
Kafa attığı bayan diyor ki bilinçli yapmadı 10 dakika sonra yanıma gelip bunu sana kim yaptı diye sordu.

E madem beceremiyorsun içme be abicim. Biz senin ırkına milliyetine bir şey demiyoruz ki. O kadar serefsiz vatan haini varken bu adama bu konuda bir şey Diyen varsa da ayıp etmiştir.

Yalnız Ağzınla içmeyi bilmiyorsan icmeyeceksin ama bu kadar basit.
Farkli tarzıyla diger müzisyenleri ötekilestirir.(benim gözümde)
kadın döven kişi.

sözde kadın hakları savunucuları ayağa kalkmamış. şaşırmadık.
Yakınlarda yeni albümü yok mu merak edilen rockçı.
ermeni ve hristiyan olan şarkıcı.
insanlara saygısı olan bir Sanatçı. En yakın zamanda "Beni Büyüten Şarkılar" adlı cover albümü çıkacak. Her türlü şarkıyı güzel yorumlayan birisi. Özellikle konserlerde sergilediği performans efsanedir.
(bkz: #30771007) bir gerizekalı beyanatına maruz kalmış, efsane sese sahip müzisyen.

son albümü beni büyüten şarkılar vol 1 efsane şarkıları coverlamıştır.
aldırma gönül e kafa atmıştır. tıpkı geçenlerde bir kadına yaptığı gibi. hayko cepkin'e yakışmayacak derecede kötü olmuş. bu türkülerin üstüne jın jın gitar çalıp yeniden servis etme kafası bitmedi sanırım bitmeyecek...
Hayranları varsa, 3 adam da şu an.
eski tadı kalmayan şarkıcı. evet.
eskidikçe tatlanan müzisyendir kendisi.
tipi itibariyle insanlıktan çıkmış bir böğürtken.
Esprili, neşeli, karakteri on numara olan bi insan.
yeni albümünde ağla sevdam parçasını seslendirmesi muhtemel sanatçı.
dört gözle bekliyoruz.

edit: naber lan jale nick'li dostumun aniden gelen mesajı ile zaten çıkmış olduğunu öğrendim.

http://www.youtube.com/watch?v=SlReKeCuFdk
Brutal ve scream vokali çok iyi olan bir müzisyendir.
Yeni albümünde "itirazım var" parçasını mükemmel yorumlamış bir sanatçı.

Tavsiye ederim.
Çok sevdiğim beşiktaş taraftarı bir sanatçımızdır.
dışarıdan göründüğü gibi olmayan; serdar ortaç, sinan akçıl gibi egoist soytarılara göre düzgün karaktere sahip olan ermeni asıllı müzisyen. aynı zamanda komik bir adamdır. hakkında ortaya çıkan iddialarla ilgili medyadaki haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıklamıştır. kendisine inanıyorum zira türkiyede medya kuruluşlarının % 95i adi, şerefsiz, güvenilmez. bu adam ile reza zarrabı gördüğümde türkiyede yaygın olan kalıplaşmış "ermenilerin hepsi kötü, azerilerin hepsi iyi." klişesinin % 100 doğru olmadığını gördüm. bu adam ermeni asıllı vatandaşımız ancak mütevazi bir yaşam sürmesine ve pisliğe bulaşmadığı halde sırf ermeni olduğu için zaman zaman medya kuruluşlarının karalama kampanyasının hedefi haline gelmektedir. reza zarrab iran azerisidir ancak 2 yıl önce yaptığı şerefsizlikler ortaya çıkmıştır, milletin kanını emen parazitlerden biridir. buna rağmen saray soytarısı olduğu için aklanmıştır.
Farklıdır. Garajistanbulda bu cuma konseri vardır. Gidilmelidir.
iyi bir insan. etnik kökenine pek takmıyorum.