bugün

10. nesil stratocaster sahibi yazar. hoş gelmiş.
dünyanın en şık ve en rahat gitar modeline "hayatım" diyerek sonuna kadar haklı olan yazardır.
Yardımsever yazar.
derttaş yazar. gittiğin her yere götürmelik. var olsunlar.
Onun barbie bebekleri var, biz onlari bulduk onlar bizi bulmadaann.
8.5 yaşındaymış. iyi mi kötü mü bilemedim.

sahi biz 8.5 yaşında ne yapıyorduk?

tanım: çocuk yazar.

not: işbu entry belli derecede ironi içermektedir.
Müzik zevki standardın üzerinde olan ve önerdiği müziklerin mutlaka dinlenmesi en azından bir köşeye kaydedilmesi gereken yazardır. Sevdirir kendini James Heatfield tüyü var.
10. nesil beşiktaşlı yazar.

bursalı olabilir, gözleri güzel herhalde ki gözlerinin lens olup olmadığı soruluyormuş. gözlük takıyor, sarışın olabilir. twitter ve facebook'u var ama kapatmış. evet, bu kadar araştırma yeter.* he bir de abisi var galiba uzak durun gençler sonra "döğdüler bizi, ağabey" diye gelmeyin bana.*
kendisine şu şarkıyı yolluyorum:

http://www.youtube.com/watch?v=9u4Yo5tym-o

not: cengiz kurtoğlu'nun o kadar şarkısını dinledim bunu hatırlamıyorum, sağ olsun.

koşturadursun sözlükte.*
Bayan bir yazar. selamlar.
master of puppets dinleyen ve dinlemekle kalmayıp çalabilen yazar. müzik zevki var, gitar çalıyor, hem de türk kızı. çökün beyler!!
nicki amonyum nitratı çağrıştıran yazar.
bursalılara ibne diyen edepsiz, ahlaksız yazar.
kulaklarını bolca çınlatıyorum, adamsa, şahsıma bursalı erkeklerin ibne olmadığını ispatlama fırsatını verir.
bu fırsatı vermek için kendimi gelir, birilerini mi gönderir orası kendi bileceği iş...
bursalı erkekler hakkındaki görüşlerini desteklediğim yazar.

Ayrıca çok tatlı. Umarım kızım ileride ona benzer.
10.nesil sahip olduğu ulupuana bakarak çeşitli yetenekleri olduğunu düşündüğüm yazar.inansak mı bilemedim gerçekliğini güneşe tutup bakmak lazım.
Çok atmışsın be dr.
Edit: Kendisi çok güzel ve iyi bir yazardır.
Iftiraya uğrayan yazar.
kendisine bir adet esp iron cross (james hetfield signature series) ile eşlik etmek istediğim yazar olabilir.
salak saçma iftiralara uğrayan kibar yazardır. artık mesajlara cevap vermediği için bunlarla mı uğraşıyor bilmiyorum ama böyle kibar birinden de mesajlarına cevap alamayacak kadar seviyesiz olup, sebebi her ne olursa olsun, gelip hakkında da böyle şerefsizce ve rahatça konuşabilenler varsa yazıklar olsun bu sözlüğe de, moderasyona da.
illa dedireceniz lan. kezbanın tekidir. hatta kezmandır, guizadır, besçasnihtir.
Yenir ki bu.
bildiğin çalıyo lan. bildiğin strat çalıyo.
Geceleyin bayan olduğunu girdiği entryler ile gözümüze sokan yazar.
Gitme be strat gitme.
uzun saçlı erkeklere olan sempatisi ve desteğiyle kendisini sevdirmiştir.
küçüklüğü çok tatlı olan, nesildaş yazar.