bugün

an itibariyle 8. nesil çaylaktır kendileri. Yazar olduktan sonra herkes buyur eder, önemli olan çaylakken hakettiği değeri verebilmek diyerekten yazakoyulduğum entrymin ana konusu her ne kadar hoşgeldin temeli üzerine oturtulmuş olsa da, aslında hiçte öyle değil. Olur da iyi bir yazar olursa* diye şimdiden başlık parselliyip ileriye yatırım yapayım dedim. Ya da tam tersiydi, şimdi tam hatırlamıyorum ama önemli de değil zaten.*
Anadolu Besyo nun gururu, akıllı, sempatik, sevecen, heyecanlı, tutkulu, karakterli, etrafına mutluluk yayan hipomanik hedonist in, sevdiği insanlardan biridir.** o da benim kadar olmasada iyi biridir.*
Neyse bu kadar makara yeter. Okulda başıma gelecekleri bildiğim için ciddiyete davet edilmeden benim icabet etmem yerinde davranış olur heralde.*
Uludağ Sözlüğün bugüne kadar kazanmış olduğu en kaliteli ikinci yazardır efendim kendileri. **
(bkz: sportmen)
(bkz: sağduyulu)
(bkz: itidalli)
(bkz: kalender meşrep)
(bkz: nev i şahsına münhasır)
ana başlıkları ile değerlendirdiğim, önemsenmesi gereken bir yazardır. Zaten tersi bir durumda cezanlandırıcı özelliği ön plana çıkacaktır ki emin olun hiç istemezsiniz.
Şimdilik bu kadar yeter diyip geri dönmek üzere buradan ayrılıyorum ve gitmeden önce yazının anlam ve önemini belirten şık bir bakınız içindeki başlığımı da* ekliyip tarihin tozlu entryleri arasına gönderiyorum bu girdiyi.

(bkz: HOŞGELDiN)
Isminin melike oldugunu ogrendigimiz bayan yazar...
hoşgelmiş olan, cem karaca'nın harika şarkısını kendine nick eyleyen yazar...
kısa pantolonlu hallerini bildiğim yazar kişisi. sözlüğü şenlendirecektir, eminim. hoşgelmiş.
(bkz: hayat ne garip vapurlar filan) *
hoş gelmiş olan yazar.

hayat boş, hayat zor, yaşamak zor gibi kalıplaşmış ergen cümlelerini kullanan biri değildir umarım.
hayat garip. hem de çok garip. vapurlar, martılar ve kahverengi köpekler.
Çocukluğunu 90larda, egede yaşayan sporcu yazar * normalde fazla bakmam bi yazar neler yazmış diye ama niyeyse bakıverdim işte. kötü oylanan entryleri bile hoşuma gitti * * öyle yani.
entrylerini okuduğum en iyi sekizinci nesil yazardır kendisi. hoş gelmiştir tekrardan.
(#12851917)

rezil rüsva olduğunu düşünen yazar, alnındaki morarmanın sebebi, direksiyondan fırlayan airbag'in yumuşak gözüken sert zeminine çarpmak olduğunu tahmin ettiğim yazar. güzel entryler bekliyoruz kendisinden.

ayrıca;

hepimizin o yollardan geçtiğini hatırlatma isterim, bir dahakine frene daha geç basmasını tavsiye ederim.*
(bkz: don t give up)
(bkz: her an surprise)
saçı kızıl. ateşli olabilir.
saçları yaklaşık 3 yıldır kızıl değil.
Evet.. Şu an yan koltukta laptop kucağında takılan hatun kişi. ilkokuldan beri FENERBAHÇE-gs kavgalarımız ve onların getirisi küslüklerimizi saymazsak kopamadığımız, birçok ortak noktamızın yanı sıra ortak noktada bir türlü buluşamadığımız fikirlerimiz de mevcuttur. Saçlarını yalnız kızıl değil palette renk kataloğundaki tüm renklere boyamışlığı vardır. iyi kötü bir çok badire atlatmış olmamıza rağmen yan yana olmak güzel.
sözlüğü açtığım gibi bu güzel ve garip olduğunu düşündüğüm yazısıyla karşıma çıkan yazar.
(bkz: #12738311)
kardeşimle adaş yazar kişisi.
kardeşimin adını da ben koymuştum. sanırım çocukluğumun aşkıydı. heyt be. çocukken ne küçüktüm.
Kibar olduğunu düşündüğüm yazardır.
girmiş olduğum bi entryden mütevellit, hemşeri olduğumuzu keşfettiğim sekizinci nesil yazar.
farklı zaman kavramlarının farklı bedenlerde üst üste gelebildiği ender anlarda denklemsel bir altyapı yakalanırsa ona komik giriler ya da enteryler hangisini tercih ederse yazdığını söyleyebilirim. Ama uzak bir ihtimalmiş gibi gözüküyor.
(#14637914) entry-nick uyumunda yeni çığır. haklısın hayat cidden çok garip.
(#15270464) gece gece güldüren yazar.*
(bkz: çilek dudaklı)
hayat garip, değişik hatun, herkes spor yapar ama hiç sordunuz mu spora bakalım kendisinin sizin tarafınızdan yapılmasını istiyormuymuş? sorusunu yöneltsem spor şöyle cevap verir: aaaah ah hayat-garip be aschigo. tatlıbulaşığıdır kendisi başka bir deyişle neşe kaynağıdır enerji kutusudur arkadaşlığının kullanma klavuzu olmayan ender insanlardandır hani kolye olsa (anahtarlık da olur)tak boynuna gezdir modellerdendir. (bkz: zekasınınparıltısıyüzünevurmuşyazar)
ayak serçe parmağıyla eşyaların köşeleri arasında inanılmaz bir bağ olan yazar kişimiz.
(#18735527) entry'siyle çok güldürmüş yazar.
kıro! * *