bugün

Esmerdir saçlar üçe vurulmuş uzun boylu kaslı bal rengi gözleri upuzun kirpikleri ve bembeyaz dişleri ve kirli sakalı veya bıyığıyla merhaba ben taylan diyecek kişidir. Taylan evet taylan benim içimde bir yaradır.
Vardir oyle biri (bkz: ütopya)
asla ete kemiğe bürünemeyecek kadar mükemmeldir. ve tabii ki türk erkeği değildir.
Hep hayalde kalacak olan erkektir.
esprili (bu çok önemli), ayakları üstünde durabilen, yavşak olmayan, mümkünse romantizmi yük gibi görmeyecek ama vıcık vıcık da abartmayacak, her durumda yanımda olabilecek, beni değiştirmeye uğraşmayacak, tatlı mı tatlı şeker mi şeker lokum gibi bir beyefendi.
görsel Michael fassbender.
her zaman hayallerde kalacak erkektir
görsel
sadık
sadık
sadık
sadık
sadık
sadık
sadık
evet köpeğimin adı ruby.
Asla "mukemmel" degil..Ama zeki..Ama karakterli...Ama cesur...Ama sadece gözü beni gören...Ama sadece beni seven...Sadece benimle ilgili..Sonuna kadar sahiplenen...diycem..Cok fazla sey istiyorsun diyeceksiniz..Haklisiniz..Bu kadari bile fazla.Adi ustunde hayal.:))
O olsun bu olsun diyen arkadaş 1.60'lık Türk kızı olması ne kadar acı verici. Hahahasiktir evet.
olmayan erkekdir. hayallerimde bir erkeğn ne işi var yahu? genelde hayallerimi kadınlar süsler...
Sarışın olsun mavi gözlü olsun gözüm gönlüm açılsın saçları hafif papaz olsun.
Sakalı bıyığı yerinde olsun.

Ben sarışın olamadım baari çocuklarım sarışın olsun.
hayallerde kalır.
Rus sevgilim olduğundan ben hayalimdeki erkeğe zaten kavuştum, darısı başınıza.
Eva Green'in erkek versiyonu filan olsa gerek.
Sekiz kilo taşşağı olsun. Yere sürtsün yürürken. Beyaz tenli olsun güneşe çıkınca 1. Derece yanıkla dönsün eve. Yumoş Yumoş baldırları olsun. Gücü kuvveti yerinde olsun koydun mu sinek gibi yapistirsin. Dudakları at dudağı gibi olsun Vakumladın mı akcigerimi söküp alsın. Bu kadar yeterli. inşallah bulurum ya :s.
Kaslı ve güçlü kolları bileklerine doğru hafif incelmiş, o bilek saat ile süslenmiş. Buğday tenin üzerinde kahve saçlarına, yine kahve gözleri eşlik eden güzel gülüşlü erkek kişidir. Ha bir de allah korkusu olan karakterli biri olmalı. Maşallah.
benim için kuşları seven erkektir. nefes alması tercih sebebidir.

aha beyle:

görsel
Yok allah affetsin.
Ideal baba olabilecek merhametli erkektir.
Sadece bedensel değil ruhsal orgazm da yaşatabilendir.
benim tahminimce kızların hayalindeki erkek şöyle bir şey, gerisi teferruat.

görsel
Ömürlük olması istenen erkektir. Kadir kıymet bilen, değer veren merhametli erkeklerdir.
Takılalım ama sevgili olmayalım ibnelerini gördükçe bu çağa lanet ettim.
görsel
wayn gillerden bruce... insanları hayallerde yaşatmayın, ya da,hayal olarak birini oluşturmayın. bekler durursunuz ve en kötüsü o aslında yoktur.
Nick bateman.... gercek olamayacak kadar yakısıklı....