bugün

entry'ler (846)

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Bugün çok sevdigim bir arkadaşimin dogum günü...(Her ne kadar o bugünlerde öyle düşünmesede...Ne kadar zor günler geçirdigimi..Toparlanmak için nasilda çirpindigimi bilmesede...çünkü hiç sormadi ...O yüzden bilemez...Bilmek istemedi...Çünkü bilmek isteyen mutlaka sorar)...Neyse biz konumuza dönelim...Iyiki dogmuş...iyiki var...Bana ennnn güzel yazilari yazan adam...Gözümdeki en ufak hüznü gören insan..Hic degisme sen...Hele o son yazdigi yazinin ustune bir yazi okumadim daha..efsane resmen:)...iyiki dogdun iyiki benim dostum oldun...

sözlük yazarlarının itirafları

Sanki yapayalnızımda gidecek hic birkapim yok...Konuşacak hickimsem yok...Oyle sanıyorum degil...Bu benim gercegim...Kabul etmeye calisiyorum...Arkadaşım soruyor "Ne eksik???...Ben eksigim...Ben yokum...Kendimi görmüyorum duymuyorum...Sanki sokak ortasında lalmisimda gidecek hicbir yerim yokgibi...Kimseye güvenemezmişim gibi...Oysa bilen ,gören bilir...öyle degil...Ama görünenden cok...Benim ne hissettigim önemli...Ben sadece derin bir yanlızlık hissediyorum...Kimsem yok...Benim hic kimsem yok...

birini hayatımızdan silmek

Zor tabi.Ama sindire sindire yaparsan daha iyi.Birden olmaz.Birden olursa silemessin.sinsi sinsi hayatından çıkaracaksın.Yavaş yavaş uzaklaşacaksın.Anladıginda cok gec olmali.Eyvah ben ne yaptım demeli.

yazarların ilk aşklarının isimleri

4 yaşındayken Çağdaş.Büyüyünce Esat.

imkanınız olsa kiminle rakı içmek isterdiniz

Rakı içmek istedigim insanlar var tabi.En güzel rakı sofrasında tanirsin insanları.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Ateşle oynama.

aklına ilk geleni yaz

Sözlük ben geldim.

zayıflamak isteyen yazarlara öneriler

Az yiyin.

aşırı derecede yalnız olmak

Etrafında cok insan olsada yalnız olabiliyorsun...bu hayatın gercegi...Bu hayatta herkes sana kazık atabilir ...Deme ,dost arkadaş sevgili kardeş deme...Hepsinden bi kazık yersin...iyi niyetimi kullanan herkes benim için biter...Bu dünyada ögrendigim tek sey iyi davranmaya gelmiyor insanlara kötü davranacaksınki kıymetli olasın...Kimseye iyi niyetimi kullandirmam..net

seni seviyorumdan sonra gelen ama

O ama' yı alırım......Seviyorsan seviyorsundur...Sevmiyorsan sevmiyorsun dur...Seviyorum, ama olmaz...Ya coook sev beni yada hicsevme...Sevgiden öldür...kabul....Ama ama deme...

sözlük yazarları şu an ne düşünüyor

Karanlıktan nasıl kurtulmaliyim???bunu düşünüyorum...Hastayim iyileşmeliyim bunu düşünüyorum...uyuyamiyorum..nasil uyumaliyim?bunu düşünüyorum ...iyileşmek istiyorum ...ruhen ve bedenen...

ne tür insanlardan uzak durursun

Yavşak sevmem ben...Bu yavşak kelimesi sihirli bir kelimedir ..icinde;Yalanci ,korkak,şerefsiz kaypak kelimelerini toptan barındırir.

sözlük yazarlarının favori ırkları

En sevmedigimi söyleyim ;araplar...

şu an yatıp uyumama nedenleri

Psikolojik sorunlar....

dogum gunun kutlu olsun mutlu ol senelerce

Dogum gunun kutlu olsun mutlu ol senelerce...Sana boncuktan kuş yaptim...Konacak pencerene:)Şimdi daha iyi görebiliyorum anlayabiliyorum bazi şeyleri...Hep yanımda oldun ve olacaksin...Ben senin arkadaşligindan dostlugundan sevginden şüphe ettikçe sen ;Hicde düsundugun gibi degil ,tam tersi anlayacaksin diyeceksin...Bunu cümle olarak söylemesende ;hissettireceksin..Beni bozguna ugratacaksin bu konuda...Biliyorum...Çünkü hep öyle yaptin...Beni şaşırttin,argo bir tabirle mort ettin:)Bicok konuda bana kızsanda benim yanimda oldun olacaksin...Sana güvenmeye çalışırken bicok kez zorlandim,debelendim,düştüm kalktim senide zorladim biliyorum..Ama şuan farkediyorumki senin yaninda kendimi guvende hissediyorum...Cogu konuda tabiki çatışmaya devam:))Ama bu sana olan guvenimi degiştirmez...Hicbir konuda anlaşamadıgım halde niyeyse anlaşabildigim:)Yuzumden düşen bin parcayi toplayabilen adam...Iyiki dogdun iyiki varsın...Elimden geldigince bende hep yaninda olucam...Sevdiklerinle nice mutlu mutlu yillara ..

sözlük yazarlarının ruh halleri

Daha önce kendimi tirnaklarimla kazidigim dip'ten...kaziyamiyorum...çünkü tırnaklarımı söktüler...Eger bu günlerden sag salim cıkarsam bilinki cok guclu cikicam...Ya baticam ya cikicam...Simdi aklimdakileri buraya yazssam ne kadar "zayif" düştügümü anlarsiniz ..Ne kadar karanlikta oldugumu..Nefes alirken kaburgalarimin bana nasil battigini...ve aslinda nefes alamadigimi...Bosverin siz en iyisi...yada boşvermeyin...

depresyon

Berbat bisey.Depresyonunda ustunde sorunlar yaşayan biri olarak söylüyorum bunu.Ilac kullanmamak icin verdigim mucadele ise bu siralar dillere destan:))Birde su güveninizi boşa cikarmayan iyi niyetinizi kötuye kullanmayan size yalan söylemeyen insanlarda olsa etrafinizda atlatmasi daha kolay olur.Ama bu bir hayal.Insanları kendim gibi zannetmekten bi turlu vazgecmiyorum.Bu huyumu terkettigimde hersey daha kolay olacak benim icin.

sözlük yazarlarının itirafları

Keske bana hiiic yalan söylemeseydin..Benim gibi herseyin farkinda olan,her kelimeyi ,her cumleyi ,her davranisi aklinda tutan birine....Yada söyleseydin...Bazen bir yalan herseyi altüst olmaktan kurtarir...Evet keske bana yalan soyleseydin...de...Bir gercekten öncesi ve sonrasi olmasaydi benim icin...Bazen bir yalan kiii ,herşeye ilaç...Gerci sen gözümun icine baka baka yalan söylerken...Bende dagilan,parçalara ayrilan sen'i göremedin..Bu nedir şimdi???Bu ne yaman celiski????diye sorma...Bilirsin...ARAF ben'im...BEN Araf'ım...

hiç sevgilisi olmamış erkek tarafından sevilmek

Önceden sevgilisi olsun olmasin bi önemi yok.Sadece beni mi seviyor??? ne kadar seviyor? Ne kadar ilgileniyor?Hayatinin merkezinde ben mi varim?Gozlerinde ben mi varim??o önemli gerisi faso fiso...

karşı cinsten olsaydın adının ne olmasını isterdin

Aras,Ali,Arhan,Atilla,Deniz,Denizhan...A harfiyle başlayan erkek isimlerini severim..Daha güçlü isimler..En favorimse Aras...