bugün

bu kadar basit grafiklerle bağımlılık yaratabilen oyundur. south parkın yapımcılarının parmağı olabilir diye düşünüyorum. zira grafiğe çok önem vermeden insanları etki altına alabilmek gibi ortak noktası var.

(bkz: matt stone)
(bkz: trey parker)
sözlükteki dostlarla birlikte oynanmak istenen oyundur.
ne kadar hoş güzel olsa da 1 megabit internet hızı ile çekilmeyen oyundur.
sözlükteki proları beklediğimiz oyundur.
zyxell modemlerdeki oyuna girememe sorununu bir türlü çözemeyerek can sıkmaya devam etmektedir. yeter amk bir düzeltin la artık
sıkıntıya birebir gelen online iki boyutlu futbol oyunu. (bkz: babayiğit varsa oynayalım yahu)
"rolando" nickiyle bazen "aa ronaldo yazamamış" diyenleri görüp sapıttığım bazense çok iyi odalarda çok iyi maçlar çıkarttığım harika oyun.
oynaması ilk başlayanlar için kolay olmayan, alışana kadar salak salak paslar verilen ama alıştıktan sonra bağımlılık yapan oyun. soğuk havalarda halı saha yapmak yerine bütün sınıf olarak bunu oynuyoruz biz. hatta odayı hoca kuruyor koskoca öğretim görevlisi. çok eğleniyoruz çok *
yabancı odalara girdiğinizde ''kebab out'' diyerek banlandığınız oyun. ne kadar da saçma, kebap o.

tamam tamam.
oynamayı bi türlü beceremediğim 2d maç şeysi.
Kolay gibi gözükse de hiç de öyle olmayan maharet isteyen bir oyun. kırmızılar başlar maviler bitirir genelde. son vuruşlarda çok zorlar, önemli olan boş alana kaçmaktır.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/haxball/ itiraf ediyorum oda benimdi. ama map güzel kabul edin.
bi yerden sonra tadından yenmeyen oyun. oda açın da oynayalım la.
beyler defans varmı, kalede durun amk, lag var beyler, ping 20124 vs vs. alışkanlık yapar, aman dikkat.
saçma sapan ergenlerin mekanı. ulan daha 2. sn'de "siktir git mına goduum acemisin" diye ban'liyolar.
fakir oyunu gibi afedersiniz de. ne zevk alınır anlamam, tanımadığın etmediğin kişilerle.
artık geceleri bile liseli yuvası.

bu oyunda defans oynuyorsanız ve takımızda futbolu bilmeyen dahası oyunu bilmeyen bencil bencil oynayan bu oyunla ego tatmin etmeye çalışıp tüm maçtaki çabanızı ve keyfinizi s.ken liselileri ıslak odunla dövme hakkına sahipsiniz demektir.
inci sözlük üyeliğim silindiğinden beri adam gibi zevkini çıkaramadığım oyun. diğeri için:

(bkz: blog tv)
lagsız, güzel ve şifreli bir oda açılsa da beraber oynasak diye beklenilen oyundur.
en güzel zamanlarının gece 1'den sonra olduğu oyun. en güzel maçların döndüğü, en iyi makaraların çevrildiği zamanlar bu zamanlardır efendim.

ve ayrıca, cuma geceleri, cumartesi günleri ve pazar günü geceye kadar girmeye niyetlenmeyiniz ; yaş ortalaması ilkokul seviyesine kadar gerilemekte.
gerçek hayatta küfürsüz konuşan insanların oynadığı oyun. öyle ki küfür edenler banlanıyor. gitmeyin, gidene de mani olun.
laptop klavyesinde kasılarak oynadığım oyun.
acemiyseniz defansta durmayın derim kendi kalenize gol atarsınız forvet de boş kaleye kaçırırsınız yine söverler en iyisi orta sahada öylece koşturun.
http://www.haxball.com/?r...0b9d33db9ffcad&pass=1

şifre:ulu
not:daha acemiyiz ezmek yok.
edit:link düzeltilmiştir.
zalların efendisi nickiyle an itibariyle tozu dumana kattığım oyundur. saygılar. * acemilerle oynamak bir başka yahu.