bugün

(bkz: adam arıyorum adam) *
rakip tanımadığım oyun.

ama internetim yavaş lag giriyor. *
can sıkıntısına deva iki boyutlu futbol eğlence oyunudur.
gece tayfası için açılmış oyun.

link kırık diyenler var özelden sikip sikertmişler. ondan:

oda adı uludağ sözlük gece tayfası. şifre: usgt.
legendkiller'in odasında kopuyoruz.
sizleri de aramızda görmek istiyoruz * .
(bkz: olsa da oynasak)
olsa da oynasak diyenler için açılmış olan oyun.

oda adı uludağ sözlük pro, şifresi ulu.
bağımlılık yapan oyun. saatlerce oynayabilirim.
zamanla bir tutku haline gelen oyundur. başta eğlencesine oynarsınız, oyununuzu geliştirdikçe profesyonel odalarda boy göstermeye başlarsınız, son safhada ise bilgisayar başında haxball oynayarak sabahlarsınız. halısaha maçlarına benzer, iyi savunma yapan kazanır.
666 nicki ile uludağ sözlük adına oynamış olduğum oyun.
kuran olsa da oynasak oyunu.
Şuta yön verememek gibi bir sıkıntısı vardır. 360 derecelik çemberin kaçıncı derecesine çarparsa o derecenin dikinde gidiyor top. Özellikle çekilen şutu çevirmek isterken top yan duvarlardan filan sekip gol olabiliyor. Sıkıntı var yani.
Lagla dertlenilen ve karsina deli bi pro geldiginde rakibini de deli eden bir oyun.
aylardır Failed to Connect - you were unable to connect to the room host. If this problem persists check the FAQ. hatası aldığım oyun. boş zamanların katilidir, güzel vakit geçirtir, az biraz da iyi oynarız. çözümü bilen varsa lütfen beri gelsin.
çok enteresan sahaların eklendiği oyun.
yaklasik 1 senedir oynadigim ve bir an olsun bikmadigim 2 boyutlu cevrimici futbol oyunudur.

Cok basit gibi gorunmesine ragmen her giren oynayamaz. Ustalik gerektirir. "anela" (evet anelka degil anela) ismiyle oyuna basladm 1 sene once. Ilk 3 ay bu isimle oynadiktan ve ustalastiktan sonra oyunda "toRRes"* ismini kullanmaya basladim ve hala da bu isimle oynuyorum. Oyuna ankara'dan giren en iyi oyuncular tarafindan taniniyorum. Onceleri sozluk yazarlarinin actigi odalarda oynuyordum ama zamanla bu sekilde sarmamaya basladi. Biz de uzun suren, ince eleyip sk dokudugumuz secmelerden sonra en iyi oyunculari bir facebook grubunda topladik. En iyi takimlari, olusturdugumuz facebook grubundan sectigimiz 3-4 oyuncuyla yenebiliyoruz. Teke tekte 3 dakikalik macta 23-0 lik galibiyet almisligim var. Normal suresi 5 dakika olan bir 3-3 buyuk saha macinda 22 dakika sonunda aldigimiz galibiyetin degeri paha bicilemezdi. Ama bunlardan daha onemlisi iyi arkadasliklar edindigim, zaman zaman maci birakip hayat dersleri aldigimiz, dertlestigimiz, guldugumuz, uzuldugumuz, iddia kuponlari yaptigimiz guzel bir yerdir.
Siz de haxball'da en iyilerden oldugunuzu iddia ediyorsaniz bir ozel mesaj atip deneme surecine alinabilir, eger yeterli gorulurseniz en iyilerin bulundugu facebook grubumuza katilabilirsiniz.

Dikkat: takim degiliz. Dolayisiyla facebook grubumuza takim oyunculari da katilabilirler. Ha bir de liseliler uzak dursa iyi olur.

edit: sanirim liseliler eksilemisler. saglik olsun. oyunda da golleri yiyince kufredip banliyorlardi zaten.
internet üzerinde oynanan bir oyun lakin bir geceleri girip bu oyunu oynamanın zevki vardı okulların tatil olmasıyla liseliler bu zevkide elimizden aldı.
liselilerin son dönemlerdeki favori vakit geçirgeci.
abimi asla yenemediğim oyun.
zyxel modemleri dışlayan bir oyun . denemeyin failed to connect diye bir hata alırsınız
2 boyutlu zevkli bir futbol oyunu. Ayrıca en son girdiğimde Türk odalarında sırf inci sözlükçü vardı.
bağımlısı olduğum oyun.
Tam Randımanlı Oç veya istanblue görüyorsanız bilin ki o benim.
oyunda miss nicki izmirli arkadaşa selam olsun.
son linkin faq verdiği oyun.

edit: saatine baktığımda nedenini anladım.
herkesi beklediğimiz oyundur.