bugün

sahnede kendisine çiçek vermek isteyen babasını sonra diyerek engelleyen ve
onunla görüşmeyen ...oteline kaçıp saklanan şarkıcı müsveddesi..baban senin o beeeee baban.
bu hatun azmin zaferini kanıtlamış ve kanıtlamaya devam edendir. tebrik etmek gerek.
nasıl delirdim albümü ile her yaz olduğu gibi bu yazada damgasını vuracak bayan vokal.
nasıl delirdim adlı albümü 15 mayıs'ta satışa çıkacak olan şarkıcı.
güzellik desen yok, seksilik desen vasat, ses desen keza oda öyle, ama şarkılarının alt yapısını öyle güzel hazırlamayı becerebiliyorki hayranlık duymamak elde değil. tıpkı yalın denen o mimiksiz , cılız sesli adam gibi.
su madonna sevdasi olmasa cok sahane albumler yapan ama turkiye'de sevilmeyen bir tarzi illa sevdirmeye calisan bir şarkıcı hande yener.
nasil delirdim adli albumu de olmamis. begenmek icin zorladim lakin olmadi. sarkilarin icine elektronik efektler girince hos olmuyor. yazin tum clublarda, beachlerde calacak turde degil son iki albumundeki sarkilar. abuk sabuk efektlerle basitlestirilmis bir album olmus yine. illa madonna'ya benzeyeceksen yap bir hung up, la isla bonita ya da tell me. o sarkilarin tirnagi olamayacak derecede kotu sarkilari var. sanki sozleri bir saatte yazilmis, studyoya girilmis, iki vik vik bi guvvak guvvak kaydedilmis gibi duruyor.

turkiye'deki en buyuk hayranlarindan ve aura live'de canli izlemis biri olarak bu tarzini tasvip edemiyorum hande yener'in. nerede bir acele etme, bir yanmisiz, bir sansin bol olsun ya da bir armagan?
son yıllarda cıkardığı albümlerindeki neredeyse tüm şarkılarına klip çekmiş bir şarkıcıdır. taktir edilmelidir.
tarzı oturmuş olsada kendini tekrar etmekten öteye gidemeyen şarkıcı. son albümde ise yine belli kalıplar dahilinde tiki müziği yapmaya devam etmektedir kendisi. canlı performansı ise dinlenmeye değer.
(bkz: eurovision a hande yener in katılması)
kendine has bir çekiciliği olan şarkıcı. *
sarkilarinda elektronik muzigi diger turk sarkicilarindan daha fazla kullanan ve bazı kesimleri * bu ozelligi ile begendiren sarkici.
kütük gibi dans ediyo şarkı söyliyemiyo ve daha neler neler .
yüzüne bakınca sesinin donukluğunu anlayabiliceğiniz şarkıcı.
oğlu yaşında sevgilisi olan hatun.
oğlu yaşında olup, sevgilisi olmak istediğim hatun.

yerim ulan.
müzik tarzı basta olmak üzere herseyini değiştiren sarkıcı..bir tek sacı kalmıştı düzgün olan onu da kestirmiş...*
şu an makina'da giydiği kıyafetle fazla alkol aldığımda kusmak için neyi aklıma getireceğimi aydınlatmış at yavrusu.

lan silah zoruyla giydirseler giyilmez o.
makina'da ayakları az sonra pişik, mantar vs. olacak juliet. *
romeo sarkisiyla, turkce house tarzina gecis yapmis oldugunu gordugumuz sanatci.
son 2 albümünde yakaladığı başarılı soundu, bu albümüyle yalan etmiş şarkıcı. türkiyenin ileride ki madonnası olabilirdi eğer kendini bozmasaydı.
gerçek * yüzü iğrenilecek derecede çirkindir, olabilir, de 'dandik' müzik yapar bu hanımkişi ki bizim milletimizin aklına dahi gelmeyecek enfes müzik türlerini araştıran, bulan, bilen ve dinleyen biri olarak bunu çok samimi biçimde belirtmekteyim; tarafgirlik, egosentriklik ve de 'kime göre neye göre- zevkler ve renkler görecelidir' yüzeysel hamasi lafları bir yana...
akli basinda, sessiz sakin, profesyonelce i$ini yapmaya calisan, az bulunan sanatcilardan biri.

degisim iyidir.

en cok hangi muzigi yapmaktan zevk aliyorsa onu yapsin tabi ki buna kimse karisamaz ama bence su andaki yeri cok guzel, son albumu nasil delirdim harika olmu$.

bir de son olarak, guzel bir ingilizce telaffuzu vardir, romeo kelimesi zaten "romiyo" okunur.
"entel kesim de beni dinlesin istiyorum" diyerek acınacak haline güldürmüş şarkıcı. ona kırmızı çok yakışıyor.
son albümü nasıl delirdimin müzik soundu harika olmuş ve özellikle kibir ve ne yaparsın şarkısı beni benden alan albümün sahibidir. önceki albümündeki şefkat gibi şarkısıda mükemmel olan insandır. çirkindir evet kendisini baya çirkinleştirmiştir. makina programında giydiği giysiyi hangi sirkten aldığı konusunda bir fikrim henüz oluşmamıştır. ayrıca tarz olsun diye o sıcakta giydiği çizmeleride kıyafette koyu olduğu için dikkati aşağı çeken ve o iğrenç kıyafeti bir az olsun görmemezden getirmeyi başarabilen bir başka unsurdur. tipi kılığı iğrenç olup, müzik tarzı mükemmel bayandır. elektronik, trance, house ... müzik tarzlarını kullanarak yaptığı albüm türkiye'de belkide bir ilktir.
oyle bir sanatcidir ki * makinada giydigi kiyafet, klipteki kiyafetin aynisidir. konsept olsun diye giydigi dusuncesindeyim.