bugün

sende gitme adlı dizide oynayan güzel oyuncu.
ibreti ailem dizisinde ipek şenocak karakterini canlandıran güzellik.
yeni erti browni reklamında nejat işlerle oynayan güzel şahsiyet.
Şubat dizisinde elem karakterini canlandıran oyuncu.
Güzelliğiyle bir kenarda durması gereken kişilerden.
Şahsım kanaatince ezgi asaroğlu ile birlikte daha bir ayrı yere konulması gereken zat-ı şahane.
O nasıl bakıştır abla, o nasıl gülüştür, böyle de kıyılmaz ki insana...
sen de gitme'de zengin kezbanı oynamış, oyunculuğu beceremeyen oyuncu.
ben, böylesine güzel gülen bir kişi daha görmedim.
Nejat işlerin aklını başından alan kız.
Not: Browni intense
leyla ile mecnun'a ''şans'' rolünde konuk olmuş ve şu aralar güneşi beklerken adlı dizide oynayan güzellik.

http://www.youtube.com/watch?v=HtdtMAxyor8
güneşi beklerken dizisinde arz-ı endam eden 1985 doğumlu güzellik.
Çok güzel, içten bir gülüşü olan sevimli oyuncu. Kesinlikle yetenekli bir oyuncudur ve partneri kerem bürsin ile uyumu ayrıca muhteşemdir.
o hep gülsün kişisidir.
Agir kezban bir karakteri oynuyor. Allah kolaylik versin.
güneşi beklerken dizisiyle birlikte kendisine aşık olduğum dünyalar tatlısı bayan. okuyorsa buradan ona ilan-ı aşk ediyorum. ama çabuk reddetsin, ümitlendirmesin fazla.
22 kasım 1985 doğumlu, Ankara Üniversitesi DTCF Sosyoloji mezunu oyuncu. ses tonu çok güzel kanımca. bir de aslı tandoğan'ın ses tonu bu kızınki gibi hoş gelir bana. doğrusu güzel olanın ses tonu mu yoksa dudak yapısından kaynaklı olarak sözcükleri telafuzu mu olduğu konusunda henüz tam bir fikir sahibi değilim ama onu dinlemek benim içimi ısıtıyor.

her kes gibi ben de sen de gitme dizisiyle tanımış olmama rağmen aslında ilk rolünü trt'nin kahramanlar adlı dizisinde oynamış. ayrıca trt'nin bilimum kanallarında program sunarken de rastlamanız mümkün kendisine sıklıkla.

son olarak bir bakınız:

(bkz: yay burcu kadını)
julia roberts' a bir tek benim benzettigim oyuncu
Gunesi beklerkende ozellikle Cihan Hocayla konusurken sicacak gibi gorunen oyuncu. Kasiliyor, boynunu icine cekiyor amacini anlayamadim. Koprucuk kemiklerini mi cikartmaya calisiyor nedir. Nejat Islerle oynadigi reklam filminde de etkileyici oldugunu soyleyemem sonlara dogru gozleri sasi oluyor ve cok komik gorunuyordu.
28 yaşında olduğuna baya bir şahit isteyen oyuncu. evet.
Nejat işler ile eti browni reklamından sonra güneşi beklerken dizisinin liseli başrol oyuncusu olmuştur.

http://www.youtube.com/watch?v=ptD7Mv7-5T4
geçen sene nejat işler ile eti browni intense reklamında oynamış olan şahsiyet. Yeni farketmiş bulunmaktayım. Keki nejat işlerin önünde afiyet ile yiyen nejat işlerin de iltifatlar yağdırdığı yaşından çok büyük gösteren kadın.
28 yasinda oldugunu duydugumda soka girdigim oyuncudur.
sevgilisi olduğunu açıklayan 28'lik hatun.
iyi oyuncu ama Barış ile liseli aşık rolü pek gitmiyor...
Bu arada hoş kız ama güneşi beklerken dizisinde steve vai'in şu resmine benzetiyor makyözler onu: http://galeri4.uludagsozl.../120/steve-vai_159917.jpg
Hayır Magnum reklamındaki halini bilmesek...
bi insan 28 yaşındayken bile ergen olabilir mi sorusuna en güzel cevap. gerçekte nasıldır bimem ama güneşi beklerken dizisindeki rolü ergenliği doruklarında yaşıyo ve kesinlikle çirkin. hatta bu yaşa kadar bu çirkinlikle nasıl gelmiş hayret doğrusu.
28 yaşında olmasına rağmen 38 göstermektedir.