bugün

entry'ler (442)

sözlük yazarlarının meslekleri

tahrirat katibi.

hande doğandemir

julia roberts' a bir tek benim benzettigim oyuncu

uzungöl

bir doga harikasinin icine nasil edilir? sorusunun en net cevabidir. gölun etrafindaki arac trafigi, bisiklet terörü, devam eden insaatlar, harc kamyonlari, seyyar saticilar hepsini gectim de karting in uzungolde isi ne arkadaş. allahim şu doymak bilmeyenlere o kadar cok para ver ki daha fazlası icin dogayi katletmeye gerek duymasinlar

sözlük yazarlarının çocuklarının olası isimleri

kiz olursa belkıs .

hayata olumlu bakmak için öneriler

hastanelere mahkum olmus hastalarin durumunu düşünün. sahip oldugunuz sağlık hayata olumlu bakmaniz ve mutlu olmaniz icin yeter de artar bile

25 yaşında olup bebe bisküvisi yiyen tip

30 unda da yemeye devam eder. tamamen bilimsel bir bilgi.

fatih tekke

delikanlı adamdır. iyi topçudur ama trabzonsporluluk bu adama yapışmıştır. beşiktaşa değil ama kendisine başarılar dilerim.

kalender şenyuva

son yıllarda türk dizilerinde gördüğüm en iyi karakter, bravo altan erkekli sanatkar adamın hali bir başka oluyor.

dul kadınlar ordusu

dul kadınlar ordusu türkiyede de mevcut olan ve ülkenin bütünlüğüne, üniter yapısına, akıl sağlığına, toplumsal huzur ve esenliğine, laik sosyal ve hukuk devleti niteliğine, aile kurumuna, iş hayatına, ve kamu sağlığına en büyük tehdidi oluşturan oluşum.
not: yazdıklarımda en küçük bir mecaz, ironi, abartı yoktur. gerçeğin ta kendisidir.

paris i görmeden istanbul u süper sanan insan

eyfel kulesinde seyyar satıcı zenciler insan yiyor be kardeşim, kendilerini de zabıta değil bildiğin G3 tüfeği olan jandarmalar kovalıyor. parisin her tarafı eminönü gibi seyyar satıcı mı ararsın yan kesici mi ararsın hepsi var hem de zenciler. zencileri aşağıladığımdan değil ama paris te olay budur. trafiği istanbula rahmet okutturan bombok bir şehir, parisin kadını kızı da şehir efsanesidir, yok öyle bir şey. bunlar taze gözlemlerin, tamam kabul ediyorum tarihi ve güzel bir şehirdir ama istanbulun yanında parise ancak bok yemek düşer,,hade hayırlı traşlar.

23 ağustos 2010 trabzonspor fenerbahçe maçı

"Artık istanbul Anadolu'ya hâkim değil, tâbi olmak mecburiyetindedir."
M.Kemal ATATÜRK

23 ağustos 2010 trabzonspor fenerbahçe maçı

skor yazıyorum trabzon bu maçı 4-0 alır..

21 ağustos 2010 beşiktaş ibb maçı

"paranla rezil olmak" deyimi hiç bu kadar anlamını bulmamıştı. budur efendim paranla rezil olmak budur.

22 ağustos 2010 galatasaray bursaspor maçı

bursadan güzellik beklediğimiz maç.

21 ağustos 2010 beşiktaş ibb maçı

bu kadar erken beklemiyorduk ama yine de sevindirici.

türk eğitim sisteminin can çekişmesinin nedenleri

*kendini geliştirmeyen öğretmen
*disiplinsiz öprenci
*bunlardan rahatsız olmayan aile.

nefret edilesi ülkeler

devleti ve milletiyle bölünmez bir ezik güruhu olan fransa.

boğaziçi üniversitesi

dünyada ilk 500 e giremeyen, ilk 1000 girip girmediği hakkında bilgimizin olmadığı üniversite. türkiyenin en iyi üniversitesitelerinden biridir ancak kendisini uluslararası pistlerde görmek isteriz. ayrıca marka olması falan filan da geçmişte kalmıştır. mezunları her üniversite mezunu gibi işşizlik korkusunu yaşayacaktır. mühendislik ve iibf harici fakültelerde okuyanlar üniversiteleriyle hava falan atmasın, bir memuriyet kazanabilirlerse iyidir.
not: ben kötü değilim, yazdıklarım hayatın gerçekleridir.

19 ağustos 2010 liverpool fc trabzonspor maçı

biz bu liverpoolu eleriz arkadaş, dediğim maçtır.
not: doğrudur gaza geldim biraz. ama bu günleri özleşimiz be

türkiye nin gelmiş geçmiş en iyi şarkıcısı

"sazan aksu" bayağılığına düşen antenlere inat: sezen aksu