1. 1.
  chp grup başkanvekili ve samsun milletvekili.ota boka gereksiz yere yaptığı basın toplantılarıyla akıllarda yer edinmiştir.
  1 -6 ... chilavert
 2. 2.
  ankara üniversitesinde kardiyoloji profesörüdür
  2 -1 ... firtina
 3. 3.
  chp'nin en kaliteli ve iddialı isimlerinden. yine memleketi samsun'da chp'den 1.sırada milletvekili adayı.
  4 ... krmyrdsn
 4. 4.
  23.dönem samsun milletvekili.

  (bkz: cumhuriyet halk partisi)
  2 ... vernon sullivan
 5. 5.
  baykal sonrası için(ne zaman olur bilinmez , adam çok sağlıklı!) genel başkanlık koltuğuna yakışır diye düşündüğüm değerli şahsiyet . Sarıgül ve baykal arasında geçen kurultayda , trübünlerde en üstte tek başına oturup ,başını elleri arasına almış , aşağıdaki yumruklaşmalar ve kavgalar nedeni ile gözleri dolmuş hali gözlerimin önündedir.
  4 ... balabey
 6. 6.
  kendisine yönelik genel başkan olması yönündeki telkinlere olumlu baktığını açıklayan ve büyük olasılıkla genel kurulda genel başkan adayı olacak şahsiyet. ayrıca, kendisi sarıgül'den daha fazla yakışır o makama.
  4 ... paleface
 7. 7.
  Ankara üniversitesi hematoloji bölümünde görev yapan, sağlık bakanı olmak için seçimlere giren; fakat chp'nin tam anlamıyla iktidara gelememesiyle grup başkan vekili olan samsunlu milletvekili.
  ... iiiuminati
 8. 8.
  son yıllarda partide ve mecliste ön planda gördüğümüz bir isimdi. yani chp genel başkanlığına adaylığını koyma düşüncesi herkesin beklediği şık bir karardı aslında.
  1 ... krmyrdsn
 9. 9.
  bilmeyenler için, ha o ha bu, ha o zihniyet ha bu zihniyet denecek biri. bilenler için partideki her demokrasi ihlaline direnen , yüreği sol da atan şahsiyet. an itibarıyla resmen genel başkan adayı. yolu açık olsun...
  3 -1 ... balabey
 10. 10.
  chp yenilenmeli diyerek adaylığını ilan eden politikacı.

  http://ntvmsnbc.com/news/423389.asp
  ... pablo escobar