bugün

Buna gülen insana hakkımı helal etmiyorum.
cumali ceber gibi kendisi kadar gereksiz bir karakteri sinemaya getirerek türk sinemasını eksi hanelere çeken ala gavat.
Sinema Üstadı halil söyletmez'e laf söylemek sizin haddinize değil ona göre konuşun.

T: bir tek filmle sinema sektörünün yapı taşı haline gelen bir sanatçı.
bunların youtubeden kazandığı para haram. izlemeyin izlettirmeyin.
kapitalizmin geldiği ve getirdiği son noktalardan biri. bu şarlatanlar da minimum zeka optimum beğeni ile youtuber, instagrammer, fenomer, vinemer olabilip. gerizekalı çoğunluk üzerinden para kazanabiliyorlar. bunu anlamak pek kolay değil. ama. dünyanın düzeni böyle. aptallar için çok fazla fırsatın bulunduğu bir dünya.
ortadan kaybolup gitmesini istediğim şahıs.
2011 yılında inci sözlükte kendine yer bulan insandır. O yıllarda streamde yaptığı yayınlar ilgi görmüştür. Zahid, Hot Enes, FBK gibi isimler inci sözlüğü facebook'a taşıyıp güzel ortam kurmuşlardır. Halil söyletmez de bu grubun içindedir velhasıl şark kurnazlığı derler ya halil abimiz bu ortamı kullanıp yani inci sözlüğün marka değerini kullanıp blog tv'de yayın hayatına devam etti. halil söyletmez younow, vine birlikte bir üst lige çıkmıştır. içerikleri ne kadar kaliteli tartışılır... zaten gerisi malum instagram ve youtube ile şu an saçma işler yapmaktadır.
Keşke böylelerine yok etme büyüsü falan yapabilsek.

Sosyal medya kanserlerinden biri.
Az önce o korktun mu diyen kızla olan videosunu gördüm, eskiden gülerdim ben buna ama modası geçmiş onu anladım. Ayrıca da inceleyince baya tipsiz olduğunu farkettim. Apaçi gibi hatta.
bir kere güldüysem şerefsizim. zevkler ve renkler tartışılmaz ama nasıl gülüyorlar buna amk.

komik olmayan ve insanı irite eden bir sosyal medya fenomeni.
Yanlışlıkla üstüne basmışlar.
Yaptığı kız taklidi dışında komik bir şeyi yoktur

Telefonda kekle milleti halil reyiz film yapma*
hayatımda bu kadar itici bir insan görmedim, kendini komik zanneden bir garip vayncı.
sürekli gündemde kalmak için her türlü şaklabanlığı yapabilen biri.
boyu 1.50.
espirileri kusturacak kadar kötü berbat.
tip desen şüphesiz ki Allah onları bize ibret alalım diye yarattı olan cinsinden.
devamlı siyah giyinip kendinin tarz olduğunu düşünen. işe yaramaz vitamsiz biri işte.
(bkz: görmek istenmeyen başlıklar).
birileri "gel lan video çekiyoz" diye çağırıp iyi bir dövmüş bunu.

https://www.izlesene.com/...letmez-boks-maci/10090696
abi ben bu heriften inanılmaz derecede nefret ediyorum. adı dahi aklıma geldiğinde cinlerim tepeme çıkıyor. öyle böyle değil. ölse üzülmem. ne kadar yazsam ciğerimi soğutamıyorum.

mizah denen olguyu sıçmak, osurmak, tokat atmak seviyesine indiren, çoluk çocuğun beynini eriten bir nesil katili bu herif. evet bir neslin katili oluyor bu ve bunun kalibresindeki adamlar, ve kimse çıkıp buna bir şey demiyor.

"yauu çoluk çocuğu güldürüyor kardeşim amma ciddiye alıyon sen de" demeyin kardeşlerim. çocuk hassas bir konudur. çocuk güldürüyorsa daha dikkatli olmalıdır. 20 yıl öncesinin çocuklarının rol model aldığı isim barış manço'ydu arkadaşlar. şimdikilerin ise bu seviyesiz herif. aradaki farkı açıklamaya bile gerek yok. cumali ceber diye bir film yaptı lan bu herif. dahası var mı?

bizim zamanında rol model aldığımız en saçma isimler uygur kardeşlerdi. onlar dahi bu herif ve tayfası kadar seviyesiz, aşağılık, rezil, pespaye işler yapmıyorlardı. sıçmayla osurmayla güldürmeye çalışmıyorlardı en azından.

halil söyletmez, sen aşağı bir adamsın. çapsızsın, terbiyesizsin, utanmazsın, seviyesizsin. hiçbir vasfın yok. tek şansın kalitesizliğin altın çağını yaşadığı bir döneme denk gelmen. diğer tüm sosyal medya zibidileri gibi. geçmiş yıllarda şu rezillikleri herhangi bir yerde yapsan öyle bir itin götüne sokulurdun ki dışarı çıkmaya yüzün olmazdı. isterse milyon dolarlarla oyna harcın bu. sen busun.
ülkenin zeka seviyesinin istatistiğini veren adamadır.
sevmiyorum. görünce bi kusmuk, fenalık falan geliyor..
sosyal medya ile sinemanın farkını anlayamamış yamuk ağızlı bir şopar.

önce bunu daha sonra filmine gidenleri tek tek, birer birer tespit eder idam ederdim devletin başına olsam.
Kendini komik sanan itici ufak boylu gereksiz insan.Türk insanına layık bir komiklik yapan(yapamayan) şirret öğğğg gördükçe kusasım geliyor.
Çoğu yorumu okudum. Yüksek oranda kısa sürede tanınmışlık, kolay yoldan para kazanma, basit esprilere prim verme gibi konulardan dolayı yermişsiniz çocuğu.

Şimdi tipi beni pek ilgilendirmiyor. Nejat Uygur da rahmetli top model değildi. Oyunlarını çocukluğumda izlemiştim, anlamamış, tekrar kayıtlardan yetişkinlik çağımda izlediğim de yapay bulmuştum. Yani rahmetli güzel noktalara değinmişti eyvallah ama metne ya da doğaçlamaya can verdiği andan itibaren bir yapaylık söz konusuydu. Bu iki oğluna da geçmiştir kanımca. Süheyl ve Behzat da yapaydır, içine çekmez rolleri beni.

Şimdi gelelim bu çocuğa.

Bu çağın tipik çocuğu... Kısa bir şov yap, vur 1M izlenme kap parayı... Yani direkt sonuç odaklı bir neslin çocuğu. içindeki ustalık, emek, bir standarttın oluşu ya da olmayışı gibi bir hevesi yok ki çocuğun.

Yani olmasını beklediğiniz sınıfta olmadığı için kızıyorsunuz. Zaten olmayacak ki hiçbir zaman.

Gelelim şu kendinden küçük nesle (ki o da sanırım ortaokul lise çocuklarıdır) örnek olma olayına. Valla o iş ana babada... Çocuk aman her şeyi örnek almasın diye bizler uğraşmak zorunda değiliz. Anne babası gerekli ayarlamayı yapmalı. Ben üretim yapan hiç kimsenin hiçkimseye örnek olması gerektiğini düşünmüyorum. Yetişkin salak varlık değildir, beğenmiyorsa tıklar geçer. Çocuğuna zararlı olduğunu düşünüyorsa izlettirmez. Bu çocuklara kötü örnek olur kafası tembel ana babaların söylemidir. Yani kendileri uğraşmasın denetleme için de birileri çocukları için bunu yapsın diye bekliyorlar.
sınır dışı edilmesi gereken bir sosyal medya soytarısı.
Birisi kendi iyiliği için komik olmadığını iletsin. Evet.