bugün

Fanatik Galatasaraylı bir arkadaş..
görsel
bu da evlenmiş amk.

https://www.posta.com.tr/...di-haber-fotograf-2147595
https://www.youtube.com/watch?v=SmXywYomkIg

Şu video da saçı kesildikten sonra verdiği tepkiler, hal ve hareketleri efsanedir. Hele 05:41 de verdiği tepki çok iyi.
Komik olduğunu düşünen balon.
burnu düşmüş. almamış.

şaka şaka burnunu yaptırdıktan sonra ucu düşmüş. operasyonu yapan doktorla mahkemelik olmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=vdHhwq4R7pk
birkaç saat önce twitter'da serumlu fotoğrafını paylaşıp ardından prim çekebilmek için arkadaşlarına #halilsöyletmezöldü şeklinde tag açtıran ve bunun yayılmasını sağlayan sakat bir şahıs.

umarım gerçektir diye tweetleri okuyordum ancak ne yazık ki kendisine bunun saçma bir prim olduğunu ve ilgi orospuluğundan başka bir şey olmadığını dile getiren kişilere de tepki olarak şöyle bir tweet yollamış:

görsel

kendisine verilmiş en güzel cevap ise şu olsa gerek:

görsel
hayvan gibi komik ve çekici erkek... Çekemeyen kafalar izlesin.
Cumali ceber 1 imdb de 1.3 puan aldığı için ekşi sözlük yazarlarını sorumlu tutmuş. 2. Filmine de ekşi sözlükte başlık açılınca, ekşi sözlüğü dava etmiş.

Yahu, ahahha. Bak bakalım 2.Filminde o 1.3 puanı da alabiliyor musun?

http://www.webtekno.com/haber/amp/47954
Köksal baba gibi akli dengesi yerinde olmayan birini zorla ünlü yaptılar bu ülkede. Adam film çeker oldu. Bu şaklaban ise zaten ünlü olmak istiyordu.köksal babanın buralara yükseldiği bi yerde bu şaklabana da şaşırmamak lazım.
neden ünlü olduğunu düşündüğüm kişiler arasında.

komik desen değil
yakışıklı desen değil
samimi desen değil
sempatik desen değil
güldürüyor desen güldüremiyor

edit : gerçi kerimcan durmazı da sizler meşhur ettiniz.
Şu hayata kim olarak gelmek istemezsiniz sorusuna verilecek cevaptır.
Allah affetsin çok çirkin... .
Boş beleş tip. Hep cahiller ünlü ediyor bunları. Bunlar da kaymak yiyor.
Allah yolunu açık etsin ve belanı versin, amin.
Verseler bi kaşık suda boğarım o derece ayar oluyorum bu velete.
Birisi kendi iyiliği için komik olmadığını iletsin. Evet.
sınır dışı edilmesi gereken bir sosyal medya soytarısı.
Çoğu yorumu okudum. Yüksek oranda kısa sürede tanınmışlık, kolay yoldan para kazanma, basit esprilere prim verme gibi konulardan dolayı yermişsiniz çocuğu.

Şimdi tipi beni pek ilgilendirmiyor. Nejat Uygur da rahmetli top model değildi. Oyunlarını çocukluğumda izlemiştim, anlamamış, tekrar kayıtlardan yetişkinlik çağımda izlediğim de yapay bulmuştum. Yani rahmetli güzel noktalara değinmişti eyvallah ama metne ya da doğaçlamaya can verdiği andan itibaren bir yapaylık söz konusuydu. Bu iki oğluna da geçmiştir kanımca. Süheyl ve Behzat da yapaydır, içine çekmez rolleri beni.

Şimdi gelelim bu çocuğa.

Bu çağın tipik çocuğu... Kısa bir şov yap, vur 1M izlenme kap parayı... Yani direkt sonuç odaklı bir neslin çocuğu. içindeki ustalık, emek, bir standarttın oluşu ya da olmayışı gibi bir hevesi yok ki çocuğun.

Yani olmasını beklediğiniz sınıfta olmadığı için kızıyorsunuz. Zaten olmayacak ki hiçbir zaman.

Gelelim şu kendinden küçük nesle (ki o da sanırım ortaokul lise çocuklarıdır) örnek olma olayına. Valla o iş ana babada... Çocuk aman her şeyi örnek almasın diye bizler uğraşmak zorunda değiliz. Anne babası gerekli ayarlamayı yapmalı. Ben üretim yapan hiç kimsenin hiçkimseye örnek olması gerektiğini düşünmüyorum. Yetişkin salak varlık değildir, beğenmiyorsa tıklar geçer. Çocuğuna zararlı olduğunu düşünüyorsa izlettirmez. Bu çocuklara kötü örnek olur kafası tembel ana babaların söylemidir. Yani kendileri uğraşmasın denetleme için de birileri çocukları için bunu yapsın diye bekliyorlar.
Kendini komik sanan itici ufak boylu gereksiz insan.Türk insanına layık bir komiklik yapan(yapamayan) şirret öğğğg gördükçe kusasım geliyor.
sosyal medya ile sinemanın farkını anlayamamış yamuk ağızlı bir şopar.

önce bunu daha sonra filmine gidenleri tek tek, birer birer tespit eder idam ederdim devletin başına olsam.
sevmiyorum. görünce bi kusmuk, fenalık falan geliyor..
ülkenin zeka seviyesinin istatistiğini veren adamadır.
abi ben bu heriften inanılmaz derecede nefret ediyorum. adı dahi aklıma geldiğinde cinlerim tepeme çıkıyor. öyle böyle değil. ölse üzülmem. ne kadar yazsam ciğerimi soğutamıyorum.

mizah denen olguyu sıçmak, osurmak, tokat atmak seviyesine indiren, çoluk çocuğun beynini eriten bir nesil katili bu herif. evet bir neslin katili oluyor bu ve bunun kalibresindeki adamlar, ve kimse çıkıp buna bir şey demiyor.

"yauu çoluk çocuğu güldürüyor kardeşim amma ciddiye alıyon sen de" demeyin kardeşlerim. çocuk hassas bir konudur. çocuk güldürüyorsa daha dikkatli olmalıdır. 20 yıl öncesinin çocuklarının rol model aldığı isim barış manço'ydu arkadaşlar. şimdikilerin ise bu seviyesiz herif. aradaki farkı açıklamaya bile gerek yok. cumali ceber diye bir film yaptı lan bu herif. dahası var mı?

bizim zamanında rol model aldığımız en saçma isimler uygur kardeşlerdi. onlar dahi bu herif ve tayfası kadar seviyesiz, aşağılık, rezil, pespaye işler yapmıyorlardı. sıçmayla osurmayla güldürmeye çalışmıyorlardı en azından.

halil söyletmez, sen aşağı bir adamsın. çapsızsın, terbiyesizsin, utanmazsın, seviyesizsin. hiçbir vasfın yok. tek şansın kalitesizliğin altın çağını yaşadığı bir döneme denk gelmen. diğer tüm sosyal medya zibidileri gibi. geçmiş yıllarda şu rezillikleri herhangi bir yerde yapsan öyle bir itin götüne sokulurdun ki dışarı çıkmaya yüzün olmazdı. isterse milyon dolarlarla oyna harcın bu. sen busun.
birileri "gel lan video çekiyoz" diye çağırıp iyi bir dövmüş bunu.

https://www.izlesene.com/...letmez-boks-maci/10090696