bugün

arap atı gibi sonradan açılandır.
herifçioğlu 3 hafta dokunulmazlıkları kaptırdı ihsan a fakat şimdilerde şakır şakır ödül kazanıyor.
çoklu kişilik bozuklukları olan survivor emin e uymayarak arkadaşı survivor merve yi satmadığı için elenen yarışmacı. ihsan ile birlikte adaya en çok yakışandı ve ihsan ın dokunulmazlığı da bittiği için onun içinde durumlar haftaya yusuf yusuf olabilir.
son anlarında dışarı çıktığım için seyredemediğim ama hakan'ın elendiği için üzüldüm ama bir yandanda sevindim.Çünkü herkes düşünmüştür acaba bunların hepsi yalan mı diye.Ama yalan olsa hakan bugün elenmezdi bir yolunu bulurlardı ne bileyim diğer gruptan iki kişi birbirine ana avrat söverdi felan.Ama sonuç olarak ihsan artık korksun hakanla birlikte yarışmanın favorisi.Dedikleri gibi bu bi yarışma.
başta çok hatalar yaptı . ben zaten alırım bu yarışmayı diyip onu gönderelim bunu gönderelim moduna girdi. 57 yaşında olan abiler de ne oluyor buna dedi.kendilerine de rakip gördüler. eğer öyle yapmasaydı . ilk 4 e kalırdı.
hepsi birbirinden boş insanlardan birisidir.
yahu bu kadar karaktersiz bir araya nasıl toplanmış onu anlamıyorum.
survıvor benim için de bitmiştir arkadaşlar, hakanı elediler, acilen adada kalanlara kına gönderilmesi gerekmektedir ki müsait bi yerlerine yaksın ihtiyar heyeti ve etrafında delikanlı geçinenler.Bu arada başağın saçını başını yolmayı ne çok istediğimi de belirtmeliyim.
(bkz: sörvayvır hakan)
(bkz: tek hayalim finale 3 kız 1 erkek girmek)
"ben tek, siz hepiniz" diyen adam... bunu diyen herkes gibi söylediği laf g.tüne girmiştir...
Hırsı yüzünden bu hallere düşmüş, üç kızla son dörde girerek uyanıklık yapmaya çalışan ancak umduğunu bulamayan insandır.
En favori yarışmacımdır. Çok asil terbiyeli biridir.Hakan'a yapılan büyük haksızlıkla ve söylentilerle göndermişlerdir.Daha da survivoru izlemem. Hatta Show Tv nin sırf bu olay yüzünden survivor reytinglerinin düşmesini bekliyorum.
survivorda en mert ve delikanlı şekilde yarışan kişiydi. onun kazanması gerekirdi allah aşkına hangisi adam akıllı yarışmalarda yüreğini ortaya koyarak kazanmak için çabaladı? ertan desen alavare dalavare en kişiliksiz adam, aydın keza aynı şekilde, oğuzhanın yarışmadaki işi nedir onu hiç anlayamadım. az biraz ihsan delikanlı oda baktıki hakanı yenemiyo gruplaşma çabası içine girdi. yarışmayıda muhtemelen o kazanıcaktır. izlediğim en kötü survivor olduğunu belirtmedende geçemiycem.
survivor senaryosunun başrol oyuncusu. bu kadar ciddiye alıyorsunuz ya yazık size...
ada da kalan yarışmacıları gördükten sonra gitmesinin ne kadar yalnış olduğunu bir kere daha anladım.
var mısın yok musun hakan ın evil olmuş halidir.
(bkz: evil ryu)
Varmısın yokmusun da yarışmış ardından survivor'a katılan ve şöhret olan şahsiyet. Üstelik yakında Star TV'de başlıyacak "Bir Ankara Polisiyesi" nin başrol oyuncusu..
uğur pektaş gibi dizide oynayacaktır.
(bkz: behzat ç)
acun ılıcalı nın ünlü etmeyi başardığı 21 kişiden biridir.
gerçi var mısın yok musun hicran da adanalı da oynamıştı ama.
28 kasım 1979 doğumlu, var mısın yok musun yarışması ile tanınan, türkiye su topu milli takımı 'nda olan, şimdi behzat ç: bir ankara polisiyesi 'nde oynayan oyuncu/yarışmacı/sutopçu. * *
bonus olarak gelsin:

görsel
görsel
ayni yarismadan mezun olan gizem akin isimli organizmayla evlenecekleri haberi yurdun dort bir yaninda kutlaniyor. butun insanlik adina konusuyorum; issiz bir adaya yerlesin, dilenin acundan para mara, siktirin gidin. baydiniz.
survivor'da 'herkes beni kıskanıyor, çünkü en iyisi benim kıskanılıyorum. çekemiyorlar.' şeklindeki ergen triplerinden bıktığımız kişi.
eski sevgilisi cihan hatipoglunun bas harfi c'yi sevgilisi gizem olunca g olarak degistirerek erkeklerin ne mal oldugunu bir daha gozumuze sokmustur.
var mısın yok musun'dan emekli, survivor'da iyice antipati toplamış, şu aralar behzat ç.'de oynayan kendini beğenmiş kişi.
varmısın yokmusun yarışması sayesinde tanınmış ve şimdilerde behzat ç'de selim karakterini canlandıran oyuncu adayı. ne alakası varsa ben bunu beyk imamverdi'ye benzetiyorum.
kanalturk'de soru bankası programını sunmaktadır. behzat ç. deki oyunculuğu pek iyi değildi, sunuculuğu gayet iyiymiş, kıvırabilirmiş bu işi, öğrenmiş olduk.
güncel Önemli Başlıklar