bugün

hani her dizide, her filmde mutlaka iyi veya izleyiciyi yanına çeken mutlak güzel, mutlak doğru, mutlak dürüst veya mutlak komik gibi çeşitli rollerdeki kişilerin karşısında olan tam zıt karakter olur ya; işte bizim behzat ç. gibi mükemmel, herşeyiyle cuk oturmuş olan dizimizin de en kötüsü bu adamdır. ''arkadaşım bu ne iticilik, bu ne odun duruştur? lan bi insanın yüzünde en küçüğünden de olsa miniminnacık bi nur olmaz mı arkadaş?'' söyleyince de söyledi, yazınca da yazdı diyolar ya la. inanmazsan al bak. (#9451266) * * *
behzat ç.den önce yarışma programlarında görülmüş; yamulmuyorsam 2.sezon da diziye devam edecek zat.

"ııı selimmm? hmm kimdi la bu bebe?" diyenler için;

görsel

ve aynı zamanda google plus hesabı fake değilse şöyle bi girdi yazmıştır.

"Seneye Behzat Ç. de çok büyük bir bomba var yeğen : ) "

https://plus.google.com/1...0067616/posts/g7hBN2uCZTD
gizem akın 'la 24 temmuz'da evlenecektir.

http://www.hurriyet.com.t...atti/18280780.asp?gid=383
son açıklamasıyla gizem için survivor'da hile yapmıştır.
behzat ç seyircisine ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak oyuncu adayıdır kendisi. behzat amirime gönül verenlerin tipik özelliğidir var mısın yok musun, survivor vb. yarışmaları ve katılan yarışmacılarını aşağılamak. çok iyi rol yapamasa da dizideki karakterine cuk oturmaktadır yapmacıklığı ve mimikleri, rol yapamayan halleri. doğru bir seçimdir o karakter için.
ne oldum delisi bir gerizekalı.
ne işi var behzat ç gibi bir dizide bu malın bilinmez.
twitter da behzat ç. ile ilgili ipuçları vermekte. ercüment sete gelmiş yok şu gitmiş.
gerek var mı buna yok.
tadında kalsın.
rolüne kaptırmış kendini.
yeni sezonda behzat ç kadrosundan çıkarılan acun ünlüsü.isabet olmuş selim karakteri çok yapmacık duruyordu hakan ın da oyunculuğu vasat kalıyordu.
çok tatlı bir survivor yarışmacısı.

öperim.
bugünkü ödül oyununda çıkan olayda acun'un, hakan'ı iten turabi'yi oyundan atması kesinlikle doğru karardı ama sonrasında hakan'ın "lan bu geyik işe yarıyor, hilmicemi de attırayım bari" deyip hilmicem'in de kendisini ittiği yalanını söylemesi tam piçlikti.
acun'un en has elemanıdır bu adam.m.oflaz ile birlikte çirkefliğin kitabını yazdıkları(bilmeyenler için anlatalım,adada yanılmıyorsam 12 yarışmacı kalmış,2 tane çift var sevgili olarak,2 tane de yancı var bunlara ki daha önceden de bu çiftlerle tanışıklıkları var.yani birbiriyle organik bağlı 6 kişi gelecek,diğer 6'sını kuş gibi avlayacak,üstüne üstlük çift olanlar da zaten parayı beraber harcayacakları için resmen para kırışılmış olacak) survivor'da,acun'un acayip yırtınmaları sonucu geriye kalan oğuzhan'lı,ihsan'lı,aydın'lı grup kötü adamlar olarak lanse edildi.

ardından da bunun yancısı m.oflaz kazansın diye,finale oyun dışı 2 tane unsur koydu acun kafasına göre.1-eski yarışmacılar oylama yapacak(bunların ekibinin fazlalığı belliydi) 2-sms gönderilecek(zaten 3 ay boyunca yapılan yırtınmanın neticesini bu halkın saftirikliğini çok iyi bilen acun aldı).totalde de 4 oyun var.yani ihsan-merve finalinde 3 olan kazanır,merve 2-0 önde başlıyor.ihsan tüm yarışlarda kazansa 2-2 olsa,allah bilir gene sms'e gidecekti ve merve alana kadar oynanacaktı.ihsan da bunu anlayınca zaten çıktığı ilk oyunda 0 moralle çotank diye yenilerek 2.oldu.

survivor all-star diye program yapılması kararlaştırılmış.o dönemki survivor'dan 3 isim gelmiş,3'ü de bunların grubundan.yarışmanın 2.si yok,3.'sü yok,4 yok,6 yok,7 yok,8. mi ne olmuş bu hakan all-star'da.yanında yancısı m.oflaz(hadi o en azından 1.olmuştu) ve niye all-star'da olduğu hakan'ın ve acun'un yancısıydıdan başka bir açıklamayla açıklanamayacak şivesiyle insanı intihara sürükleyen sarı seda.

sırf acun'un bu 4'lü çetesi ekmek yesin de kutu açtırma merasiminde isteyen herkesi tutabileceği istatistik denen zımbırtı kankası furkan ve buna tutturuldu.böylece popüler olmaları sağlandı,sanki kutuda ne çıktığını kağıda yazmak büyük iş gibi.

yetmedi sırf bu hakan'la yavuklusu iş bulsun diye star'ın kapısı aşındırıldı,karısına magazin programı sundurulurken kendisine behzat ç.'de rol verildi.kendisinin berbat oyunculuğu ve karısının onunla yarışan kötülükte sunuculuğuyla çok kalmadan kanaldan yollandılar.

sonra sırf bunun kankası furkan ekmek yesin diye "oynat bakalım"diye bir program uydurulup buna sunuculuk verildi.ne espri yapar,ne bir açıklama,şimdi de papağanlı video geliyor,oynat bakalım demek için oraya monte edildi bu adam.

ulan acun'un programına satır satır yazı yazmışsın,ne işsizlik diyeceksiniz.işsiz olduğum doğru da,isterse mahallede yerden yüksek oynansın,böyle kör gözüm parmağına yapılan kollamalar ve algı yaratmalar oldum olası ayar ediyor beni.

kendisi güçlü birine yanaşmanın sizi aç bırakmayacağını televizyonlardan halkın beynine sokan 2 has karakterden biridir,alp kırşan ile birlikte.
yanlış hatırlamıyorsam kızlar tarafına çalışıyordu. en doğrusunu yapıyordu gerçi erkekler tarafı çok şerefsiz doluydu. bitmek bilmeyen entrikalar... eski sevgilisi merve ile oylamaya çıkmış ve kendisi elenmişti dün gibi hatırlıyorum lan o günü. all stars'ta da turabi'ye verdiği ayarlarla bilinir. gönüllülerden ünlülere atılmıştır. iyi birisidir fakat hilmicem'e attığı iftirayı yakıştıramadım.
ilk survivor'daki halinden eser olmayan yarışmacı.

şimdi adamın dibidir.
Her türlü desteklediğim yarışmacı.Turabi isimli danayı destekleyen bazı kişiliklerin Hakan'a içten pazarlıklı demesi varya en çokta ona tav oluyorum.Gücü elde edemeyen güçsever ortam bebeleri tamamen bu dingili destekliyor.Hilmicem olayında ise hakanı yine suçlayamam.Çünkü Hakan karşısında onlarca kamera olduğunu biliyor.Art niyetli olması mümkün değil.Demek ki onunda ittiğini sanmış.Yoksa kendiside kameraların çekimde olduğunu biliyor.Yalan söylediğinde haksız çıkacağınıda biliyor.Tabi bazıları onu kötülemek için sebep aradığında sürekli bi şeyler zırvalamakta.
Gittikçe sıçana benzeyen yarışmacı.
yakışıklı değil karizmatik giç değil tatlı da değil ıykk maymun gibi töbe.
karısı da aynı sincap ikisi de bulmuş birbirini uyuzlar.
tam bir karaktersiz,iki yüzlü.
turabi'nin konuşmasının üzerine, "benim buraya gelmemdeki tek sebep: çocuklar doğru insanları görsün, doğru şeyleri yapsın..." gibisinden bir laf söyleyen survivor yarışmacısıdır. gerçekten çok güldüm.
Yavşak herifin teki.
Behzatda da sevmezdim, burdada. Tipi itici geliyor nedense.
Adam gibi adam.
ciddi manada kin duyduğum yarışmacı. normalde kindar değilimdir ama televizyonda gördüğüm anda ağzını burnunu dağıtasım geliyor.

cibilliyetsiz, kaypak bir yarışmacı.
turabi'nin laciverti. güzel konuştuğuna bakmayın.
geçen yarışmada 8. ya da 9. olmasına rağmen all-star'a seçilmiştir. bi de utanmadan millete adamlık dersi veriyor.
turabi'nin şamar oğlanı olmuş yarışmacı. laf sokuyo itiyo kakıyo tekmeliyo bunu bu hala saygı duyuyorum gücüne sana diyo. lan adam değilsin diyo turabi, senin ki adamlıksa bırak ben adam olmayayım diye cevap veremiyor.
güncel Önemli Başlıklar