https://twitter.com/senol.../1155253272149729280?s=21
bir cizik kokladi herhalde bu gundeme gelmeye calisiyor yine. Son attigi posttur.
Ekşi sözlükte adamlar Hadise'nin bu video karşılığında reymenden ne kadar para aldığını, youtuberlarin aslında ne kadar güçlü olduğunu, unlulere nasıl reklam verebildiklerini tartışıyorlar.

Twitter'ın gündemi belli
Hadise son günlerde neden bu kadar azgın:d

Uludağ sözlük de tarafını seçmiş tabi hemen:d
Getiriyonuz siz de helal olsun.
videoyu çekeni merak ettiğim olaydır.
gözlerimi kanattı o kadar paran var git kendine göt yaptır azcık..
tövbestafurullah korkunçlu karı. korkudan imana geldim gitti ateyizlik ya.
Bunun pompacısı kimse işini yarım yapıyor. Şöyle bir kadını doyuramıyorsan sen yarım erkeksindir...
(bkz: bir dost bir post yeter bana)
O değil çalıştığım yerde kardeşinin evi var geçen geldiğinde ihi ihi diye gülerek gidiyordu, aynı gün olabilir.
Ulan bu videoyu izledikten sonra bugün nasıl güzel geçebilir?
Ergenlerimizin son posta posta posta atmasına sebep olmuştur, ablacım yapppmaa yanarsın.
Çok çirkin olduğunu, bunu gizlemek için ışıkları karartığını, düz poposunu kapatmak için yüksek bel mayo altı giydiğini, bacaklarına güvenmediği için pentinin en kara dantellisini giydiğini..

Bir ben mi? Görüyorum aq..

insanlar nasıl bir yokluk içindeler...
Bol miktarda göt gösterdiği için hadisenin son popostudur.
Devamini bekliyoruz.
(bkz: ilgi çekmeye çalışan orospu)
Bu yakında meslek değiştirir bu gidişle.
Tr'deki ünlü kadınlar bu yıl iyice sexual market value kasmaya çalışıyorlar ve bu artık cezbedici değil irrite edici bir hal aldı.

Shakespeare'in de dediği gibi zevkin aşırısı hazzı füsun eder.
haha dans eden su samuru gibi saga sola atmış kendini. lütfen ellerinizi çitlerin arkasında tutun ve kabuklu yiyeceklerle beslemeyin.
Valla sözlüktekiler de bi garip.seversiniz sevmezsiniz ama dibiniz düştü işte.ben beğendim.sağlam kadın maşallah.
Kalkmadi beyler.
(bkz: böğk)
iğrençtir. gram kıpırdama olduysa şerefsizim.
fonda ki, müziğe takıldım

tam bir kekomançi almancı müziği

hadise ?

bildiğin hadise işte yaw

belki o gece klimanın altında yattı.
"Ne mal insanlar var bu dünyada amk" tepkisi ile izlenmiştir. Püüü rezil kalitesiz insan. Giydiği kiyafete bi bak hele bi boka benzememiş yıkık kadın. Gündem olma çabasına bak hele.
Şarkıcılardaki bu şuh hareketleri anlayamıyorum. Tamam güzelsindir çekicisindir gözlerini saçlarını endamını falan görüyoruz ama şu hareketler neden? Verilmek istenen mesaj ne? Bu bir "ben müthiş seks yaparım" mesajı ise tekrar soruyorum bu mesajın amacı ne?
Bir tür çiftleşmek istiyorum mesajıdır. Mart ayında kediler de böyle hareketler yapıyor.

Ayrıca Seksi olmak için önce kilo vermesi lazım. Seksi olmaya çalışıp kendini rezil etmiş bu.