bugün

entry'ler (96)

türkiye nin ordinaryus profesörleri

Ordilerin ordisi cahit arfı bilirim.

küçükken yaşanılan paranormal olaylar

Bu olay başımdan geçtiğinde yaklaşık 11-12 yaşındaydım. Ben o zamanlar en yakın arkadaşımın evine giderdim ve oyun oynardık annelerimiz de sohbet ederlerdi. O zamanlar dokunmatik telefonlara geçiş dönemiydi ve ben annemin telefonuna bir uygulama indirmiştim. Bu uygulama hayalet dedektörü gibi bir şeydi bende gerçekten çalışıyor mu diye merak etmiştim ve uygulama bir yerlerde sinyal gösteriyordu oraya doğru gidiyordum ama hiçbir şey olmuyordu ve gözükmüyordu. Oyunun kılavuzunda ortamın karanlık olması gerektiği yazıyordu ama evin içinde sanki güneş vardı karanlık hiçbir yerimiz yoktu evde en üst katta. Arkadaşım bana apartmanın en altında bodrum kat gibi bir yer var dedi zifiri karanlık olduğundan bahsetti. Bizde çocuk kafası aşağıya oyun oynamaya iniyoruz dedik annelerimize ve yavaş yavaş inmeye başladık bodrum kata fakat hiçbir şey gözükmüyordu ve örümcek ağları vardı bende hemen telefonu açtım ve sinyal bizi ileriye götürdü bir kapı vardı telefondaki uygulamanın ışığıyla hareket ediyorduk zar zor, sonra kapıyı açtık depo gibi bir yere benziyordu karanlık olduğu için hatırlayamıyorum çok net, ilerlerken sinyal solu gösterdi ve dönüp telefonu oraya tuttuk sürekli o noktayı gösteriyordu. ilerledik oraya ve orada duvarda size nasıl anlatırım bilmiyorum bu süs diye asılan tahtadan yapılmış çinli maketler olur ya o sallanıyordu yavaş bir şekilde biz bunu görünce altımıza sıçtık tabi hemen koşmaya başladık arkadaşım ağlıyordu ve ben telefonu düşürdüm. Işık kaynağımızdı ve yerden alıp tekrar doğrulttuğumda arkadaşımın ağlama sesi kesilmişti arkamı döndüğümde arkadaşım yerde yatıyordu çok korktum, öldü zannettim ve hemen kaçıp yukarı çıktım anneme söyledim hemen inip eve çıkardılar arkadaşım geri uyandığında sol gözü kıpkırmızıydı ağlamaktan desek sağ gözünde hiçbir sorun yoktu o günden beri korkarım karanlıktan ve uygulamayı soracaksanız annem sildi ve adını dahi hatırlamıyorum.

yaşadığınız en garip olay

Ne kadar garip olduğu tartışılır sınıfa erkek hoca gelmişti bende dik dik bakış atan biriyimdir, şansa her adama bakışımda o da bakıyor aq adamda da seri katil tipi ve hareketleri var bende bakmamaya çalışıyorum 3 dakka sonra bakınca tekrar göz göze geliyoz sonra bu dedi ne bakıyorsun bende bir sorun mu var gibisinden diklendim sonra hocayı dışarı aldılar hoca kapının arasından beni gözetliyordu aq manyağı.

köpeğe taş atan yaşlı adam

Çocuğun yerinde olsam adamın yüzüne son gücümle aparkat atıp amel defterini kapatırdım.

etkisinden kurtulamadığımız filmler

Harry potter hala salak salak büyü hareketleri yaptığım oluyor.

türkiye nin en tehlikeli şehri

Yobazgat.

sözlük yakışıklılarının fotoğrafları

Yakışıklı demiş kaslı dememiş ..

sabaha kadar ders çalışma vs erken kalkıp çalışma

Gece ders çalışırım diyip geceyi beklemek sonra uykunun gelmesi ve sabah erken kalkıp akşama kadar çalışırım demen sonra kalkman ve akşamı beklemen sonra gece ...

4 saatten fazla uyuyanların gerizekalı olması

yaşamış en zeki insan hariç herkes birine göre geri zekalıdır, en zeki insandan daha zeki biri gelirse o da birine göre geri zekalı olacaktır.

matematikten nefret etme sebepleri

Nefret etmelerinin sebebi bir bok bilmemelerindendir.

yakışıklı ve zeki erkeklerin en büyük sorunu

Hayattaki çoğu şeyi daha çabuk ve kolay elde ettikleri için hayattan zevk almaları zorlaşıyor.

the matrix mortality

Matrix serisini kaç defa izledim ben bile bilmiyorum, hep istemişimdir yeni filminin çıkmasını. sanırım dileklerim duyuldu.

seksi olduğunu düşünen şişman kız

Şişmanlar güzel olmaz, sürekli yiyip yüzleri kilolandığı için ciltleri gerilir ve tombik tatlı suratları olabilir(bazıları).

içerde fena seks döndüğü düşünülen yerler

Masaj salonları.

terleyen insan

Terlemeyen insan yoktur, mühim olan temiz olmaktır.

yunus günçe nin emine bulut videosu

Sıkıntısı ne acaba?

utanmadan markete sıçan adam

Pahalı gelen sucuğu bırakan adam.

1 milyon suriyeli sınıra dayandı

Sabrın sınırıdır o.

geç saatlere kadar uyumayanların ortak noktaları

Dertleri olmaları.

çoktanrıcılık

Çoktanrıya inananın kendine saygısı yoktur.