bugün

vakit gazetesi ile organik bağı olan haber sitesi.
göz dolduruyor..

--spoiler--
http://www.habervaktim.com
--spoiler--
anadolu da vakit gazetesinin haber portalı. şekil şemal olarak haberturk.com'u birebir kopyalamış oldukları dikkatli gözlerden * kaçmaz.
bir de bu siteden verilen linkler vardır ki, sitenin tarzıyla ilgili baya bir fikir verir, nedir bunlar;
cemaat.com, hanımlar.com, arapça sözlük, kur an dinle, darülfunun, helal gıdalar, filistinhaber.com, vahdet.com.tr, islami kariyer, namazla diriliş, sine müslim.
içinde garip yazarların garip fotoğrafları olan site.

(bkz: gittim anladım çıktım) *
an itibariyle komedi sitesine dönmüş site.
her yer ergenekon * ulan bu kadar da belli etmeyin ne mal olduğunuzu!
(bkz: yilmaz buyukersen/#4123071)
fetoş'a hocaefendi şeklinde hitap edilen haber sitesi.
(bkz: ateistlerin otobüslere reklam vermesi)
asiri dinci eski akit, simdiki vakit gazetesinin haber portali.

muslumanim diyen ve hicbir din ile bagdasmayacak kadar cok kin ve nefret kusan yayin organi. okurken icim daraliyor bazen. en buyuk takintilari "turkiye'de dinimizi yasiyamiyoruz" geyigidir. bu ulkede, isteyen, orucunu tutuyor, isteyen namazini kiliyor, her mahallede 3-4 tane cami var, devletin bunyesinde bok gibi para akittigi diyanet isleri var, sayisiz imam hatip lisesi var. bu ulkede sen dinini yasiyamiyorsan o senin kazmaligin.

bunlarin asil demek istedigi baska; butun ozgurlukler kalksin, hersey 1000 sene onceki gibi olsun, devlet dini kurallara gore yonetilsin, sokaklar kara carsafli ninjalarla dolsun, islama aykiri olduklarini dusundukleri hersey ortadan kaldirilsin.
seksi fotoğraflar icin tıklayınız türü galerileri olmayan haber sitesi.
bir uzay yürüyüşü sırasında "alet" çantasını düşüren kadın astronot Heidemarie Piper'ın olaya çok üzülüp intihar ettiği esprisiyle ve çantada neler olduğu hakkında yaptıkları çıkarımlarla yarıp geçiren (!), mizah anlayışlarının hastası olduğum (!) site. uzaya kadın astronot gönderilirse olacağı buymuş, buyurmuşlar bu "mizah" köşesinin yaratıcıları. yaratıcı demeyelim şimdi, celallenirler, ne diyelim, mizahçı diyelim. yok, o da olmadı. "bir kaç çalışan"da karar kılalım en iyisi.

bir kesim, bir güruh belirli bir inanışa, görüşe sahip olabilir de, bu kadar açık, bu kadar rezil, bu kadar "komik" bir şekilde icra edemez arkadaş! aynı sitede yazan muhammed özkılınç'ın kadının çalışmasının zararlarından bahsettiği yazısında "...";beden benimdir istediğim gibi kullanırım" pankartı açan bazı zavallı kadın müsveddelerine...", "...kadında kendine yeterlilik duygusunu geliştirerek eşine saygıyı yok etmesi..." benzeri talihsiz fikir ve tabirlerin ardından "Ayrıca kadın kendi ekonomik bağımsızlığını kazanmışsa eşine karşı sen sensin ben benim havasındadır." sözünü sarfederek okuyucuya kombo çekmesi, bu sitenin, ne sitesi, bu güruhun artık saklamaya fazla çalışmadığı kadın nefretini gözler önüne sermektedir. bu nefretin kaynağı islam mıdır, dinden bağımsız olarak toplum mudur, yaygın erkek içgüdüleri midir bilemem, ancak bunların bu mizah yakın zamanda kara mizaha dönüşmez umarım, umalım.

çantada ne mi varmış? eh, onu da siz kendi mizah anlayışınızla yorumlayın, tahmin edin, ya da linkten bakıverin. ya da bakmayın, beyin hücrelerinizi öldürmeyin, nefretle dolmayın...

http://www.habervaktim.co...t_intihar_etti_mizah.html
"bilgilenmek" için değil "eğlenmek" için göz attığım site. chp'ye bok atmak için bin bir türlü girişimlerde bulunurlar. yok chp almanya'dan yardım mı almış, yok kemal kılıçdaroğlu kerane'ye mi gitmiş. chp'ye atfettikleri çamur at izi kalsın zihniyetinin "yüz mislini" yaptılar ve yapıyorlar.
akp iktidarı boyunca bir kere bile hükümeti eleştirmemiş olan site. bu hükümeti herkes eleştirir ama vakit gazetesi gurubu hayatta toz kondurmaz.
islam dünyası'ndan bölümünde şu kısa yazıyı gördüğüm haber sitesi. şu yazıyı ilkokul çocuğu okusa vahdettin'i ülkesini kurtardı sanır.

""Osmanlı ordusunun silahlarının elinden alındığı, düşman filolarının Çanakkale Boğazı' nı aşıp istanbul'a dayandığı felaketli bir dönemde halife sıfatıyla Osmanlı tahtına oturan Sultan Vahdeddin'in, Osmanlı askeri olarak, şahsını korumak için bırakılmış olan biricik taburu Ayasofya Camii' ne göndererek:"Aziz istanbul'un fethinin sembolü olan Ayasofya'ya çan takmak isteyenlere ateş ediniz!... " emrini verdiğini biliyor muydunuz?""
hükümeti eleştirmediği yönündeki iddaaların tamamen yanlış olduğu haber sitesidir. gönül bağları olduğu doğrudur ama çıkarları uyuşmadığı takdirde dogan medya grubundan daha insafsızlardır.
rıfat yörük imzalı bir haberde mankenlerle müthiş taşak geçmiş haber sitesi.

http://www.habervaktim.co...cin_giyindiler_mizah.html

okumaya üşenecekler için;

--spoiler--
Defileden sonra duygularını aldığımız mankenler "ayy, çok farklı duygular içindeyiz. Çünkü hep soyunduğumuzdan giyinmeye alışık değiliz. ilk defa giyinerek bir hayır işledik. Galiba mutluyuz ayol !" şeklinde konuştular.
--spoiler--
muhafazakar kesimin cumhuriyet gazetesinin internet versiyonu.
okuyucu yorumlarına bakarak ne kadar tehlikeli bir site olduğunu anlarız.
zira akp'yi eleştirenleri islama saldırdığını düşünen zavallı ve cahil bir kitleye sahiptir bu site.
herhalde akp'de bu kadar yolsuzluğu islam adına yapıyor olsa gerek.
şaka gibi
şaka gibi... haberlerini okudukça insan her haberde bir dumur yaşıyor. haberden gelen dumurdan sonra bir de yorumlarla dumur yaşanıyor.. bu ne lan! müslümanlık ona buna bok atmak mı! eğer öyleyse tüm vakit çalışanları birer peygamber...
yazık ki türkiye'ye yazık. hala aynı kafalar hala aynı mevzular...
http://www.habervaktim.co...en_akil_almaz_slogan.html

bu habere baktıktan sonra bir de şu yorumların okunması site hakkında fikir verebilir.

http://www.habervaktim.co...r.php?id=67427&page=2
karikatür sayfasında son derece "yaratıcı" ve "tarafsız" karikatürlerin bulunduğu haber sitesi.
Haberlerini küfür ve hakaretlerle hazırlayan yandaş medyanın küçük kardeşidir. Gazetecilik ahlakı namına hiç bir şey göremezsiniz. Muhtemelen haberleri hazırlaken küfürler havada uçuşuyordur. Sonra o küfürleri çıkarıp haber diye siteye koyuyorlardır...
türkan saylan'ın ölüm haberini duyduktan sonra aklıma gelen ilk site. dayanamadım girdim baktım. yorumları falan okudum. birkaç kere klavyeye kusma tehlikesi geçirdim. yorumları okudukça, yorumları yazan insanları düşündükçe hem insanlığımdan hem de müslümanlığımdan utandım. bunlar müslümansa ben yada benim gibi düşünenler neyiz diye düşünmeden edemedim. boş yere vakit kaybı. girmemenizi öneririm. gazetesi desen tuvalet kağıdı diye bile kullanamazsın. eee be salak dedim kendi kendime; bu adamların gazetesi bir bok değil internet siteleri ne olsun.
turkan saylan'in propaganda amacli oldurulmus olabilecegini iddia edecek kadar asagilik bir yayin organidir.
milliyet ve hürriyet gazetesi gibi gazetelerde rezillikleri gördükçe daha bir bağlandığım gazetenin internet sitesidir.