bir tv kanalı ayrıca web sitesi de vardır. tüm haberler önce burda çıkar. gerçekten de hızlıdır çünkü haberin doğruluğunu teyid etmediğini sanıyorum. çok fıs haber çıkıyor. http://www.haberturk.com enteresan haberlere ulaşılabilir.
haberciliğin nasıl maymunluğa dönüştüğünü anlamak için bir kaç haberi okumanız yeterlidir
yurdum avam kültüründen çok iyi yararlanan bir haber klonudur. şöyle ki sansasyon ve dikkat çekmek için yapmayacakları haber yoktur. genelde kaynakları aldığımız duyumlar üzerine kurulu olup hemen her gün "kadınlar ne ister", "erkeklerde seksten soğuma sebepleri" gibi gudik olduğu kadar memleketimin insanının iştahını çekecek haberler yaparlar.
Turk bayraginda degisiklik onerisi gibi asparagas ve karalama içerikli bir haberi bize sunup ben dahil birçok kişiyi kandırmasından dolayı şiddetle kınadığım medya grubu.
ortalığı velveleye veren, pireyi deve yapan kendini haber kanalı zanneden hede.
(bkz: cambaz)
star gazetesinin eski hali tadında bir haber kanalı.
garip haberlerin en çok okunduğu web sitesine sahip tv kanalı.
Ne habersin,ne Türk'sün..
Seni gören yollara dökülsün..
paso birilerini eleştiren onlara bok atan tv kanalı
"Hakkari'de deprem font color=F50000>FLAŞ" yarmi$ site.
guya haber kanali olan,haberlerin cogunu kadinlara yonelik yapan haber kanali.
ırak savaşı sıralarında yanlı yayınlarından ötürü mor ve ötesi'nin cambaz şarkısında bahsi gecen kanal..ne habersin ne türksün seni gören yollara dökülsün...
haber kanalı olduğunu iddia eden kanal...
star tv ekranlarında efsaneleşmiş spor spikeri olan bülent karpat ın da görev yaptığı kanal.
(bkz: götüm haber ajansı)
gündemi bire bir takip edebileceğiniz bir sitedir. ~http://www.haberturk.com~ . Site ayrıca haberlerini kişisel sitenize koyma imkanı vermektedir.
Asparagas haber dalında yılın ödülünü almaya layık hangi kesimin uşaklığı yaptığı belli olamayan "haber-sıçar" ajans.
Havalimanında yangın çıktığı zaman Kimyasal Tehdit çok fazla hemen bölge boşaltılmalı diyen haber(!) kanalı.Ayrıca yangın olan küçücük bir yeri büyütüp sanki bütün havaliimanı yanıyor gibi gösterip yüreğimizi ağzımıza getiren kanal.Ayrıca söylentiye göre mor ve ötesi adlı pop rock grubu "cambaz" adlı şarkılarında "ne haber sin ne türk sün" dizesini ve o şarkıdaki daha bir çok dizeyi bu kanal için yazmış.
* "ne habersin ne türksün, seni gören yollara dökülsün"
türkiye'nin fox news'u olmaya kasan sözde haber kanalı. logo yerleşimi, bayrak vs bile fox news taklidi. taklit edecektiniz, bari adam gibi bir kanalı taklit etseydiniz. (bkz: deveye sormuşlar)
hiçbir zaman belli bir kalitenin üstüne çıkamayacak kanaldır.

(bkz: bu kafayla bu kadar)
TV kanalında ve internet sitesinde görünen reklamların çoğu eşten dosttan alınan reklamdır.
kendisini tek kelimeyle özetlemek gerekirse;

(bkz: gereksiz)
ne hikmetse cumhuriyet bayramı partisi adında verdikleri programı her açtığımda, türkçe hariç her dilde şarkı söylendiğine rastladığım kanal.(bana mı denk gelmedi bilmem. ama üç kez açtım. ikisinde ingilizce birinde, fransızca söylenmekteydi).