bugün

bu şekilde güldüğü takdirde, bir erkeği beğendiği anlamına gelen kadının gülüş şekli.

uyduruk bir haber gibi görünse de, resmen bir araştırmaya konu olmuş. Alman davranış bilimcileri, Irenaus Eibl-Eibesfeldt ve Karl Grammer, Münih'teki Max-Planck Birliği'nde 1990'da gerçekleştirdikleri bir araştırmayla bu sonuca varmışlar.
Bir tuğçe san şarkısı.

şarkısında 'HAhahahahahaha.. Tuğçe San Geliyooor' Şeklinde böğürür.
bir çok şarkıda ara nağme olarak kullanılagelmiş, gülme sesidir. en iyi örneği için:
ha ha ha ha ha ha ha ha haaaaaa ha ha ha ha ha ha ha haaaaaaa ha ha ha ha haa haa haaa benim adım çalıkuşuuuuuuuuuuuuuuu!*
espri, komiklik yapmış yada yapmaya çalışmış kişinin yaptığının aslında komik olmadığını belirtmek için karşı taraftan gelen efekt.
(bkz: da da da)
(bkz: muro)
(bkz: ha ha ha)
(bkz: ha ha ha)
(bkz: zuhaha)
(bkz: puhaha)
şarkı sözüdür.

(bkz: benim adım çalıkuşu)
ha ha ha msn de bir arada yazdığımda şekilli şekilli ifadelerin çıktığı bütünsel format.
ortamda göt olan kişinin çıkarmak zorunda kaldığı gülme efektidir. keşke ha ha ha demekle çizilen karizma yerine gelseydi.
karanfilin çok sattığı zamanlarında kokusunun da dosta gittiği, ellerin gülüne yazılmış şarkının içinde geçen alaycı tavırdır.
lol ve swh gibi ingilizce kısaltmalar yerine kullanılabilir bir ifadedir.
başlık buradan yönlendirilmiştir;

(bkz: recep tayyip erdoğan ın müthiş yakışıklılığı/#6753903)

not: hakkaten hahahaha.*
komik bir olay sonrası gülme durumunda ortaya çıkan ses . haaahahahah
a ile başlasaydı ilyas salman gülüşü diyecektim ama ne bu anlamsız şey?
onu bilmiyorumda baya eksi yiyecek bir başlık.
en kötü entryler de görüşmek üzere.
(bkz: yıldo gülüşü)
isanımsı varlıkların gülüş şeklidir.

bir örnek daha:

(bkz: verdim eksini hahahhaahaha) *
bunu tek nefeste okuyabilecek bir kişi olursa helal olsun ona.
başındaki h'yi silince yazarın ne kadar inlediğini anlayabilirsiniz.

evet bu günlükte bu kadar.

ah ah ah ah ah ah ah ah ahhhhh ahhhhh ah ahhhh
ha üzeri 25 olarak nitelendirilebilir.
başlığı açan (bkz: gece lampulu) olduğundan başlığın ilk entrysini giren yazarın bunca eksiyi yemesinin yanlış olduğunu düşündüğüm gülüş.
ağızla gülmeme sonucu ortaya çıkar.