bugün

entry'ler (89)

18 yıllık sevgiliden ayrılmak

sevgililik katında advanced seviyesine ulaşmak. (bkz: daha da kimseyle çıkma artık)

chp denilince akla gelen son 3 şey

öğretmen katili içermeyen bir partidir.

bilim kurgu çeksem adını şey koyardım

(bkz: feriha)

insanın aşık olduğunu anladığı an

http://www.kakakokuyo.com...ploads/2010/12/esra-c.jpg işte öyle bir şey

chuck palahniuk a dava açılması

(bkz: adama da rezil oluyoruz)

gece yatmayı bilmez gündüz kalkmayı

küçük saatlerde yatıp küçük saatlerde kalkma sanatıdır.

klima yerine odun sobası kullanan fakir aile

bir odanın bir klima ve aynı zamanda soba barındırdığı bir oturma odasından gelen bir yazar olarak diyebilirim ki bir odun sobası asla yalnızca odun sobası olmayıp aynı zamanda çöp öğütücüsü, yüksek ısı veren bol kalorili kömür yakıcısı, çaydanlık fokurdatıcısı, kestane pişiricisi, turunçgil kabuğu esanslı oda spreyi aynı zamanda yanında kitap okurken uykuya dalınası ailenin bir üyesi kıvamındadır. klima dediğimiz makine ise kurutma makinesinin büyük versiyonudur. sobaya alışkın bir kişilik olarak bir klimadan beklentiniz asla iliklerinize kadar ısınmak olmamalıdır. çünkü o ısıtmaz, sadece sıcak üfürür. bu etiketi açan arkadaşa da ayrıca teşekkürlerimi bir borç bilirim. meğer ne doluymuşum bu konuda. yıllarca neler biriktirmişim içimde.

songs ohia

arabeskin kralıdır, bende eskitilemeyendir, candır.

yanlış anlama ama ile başlayan cümleler

kelam sahibinin verdiği''açık sözlü olmak üzereyim ve biraz gerilebiliriz'' alarmıdır. dialogta kişinin katılmadığı konular, sevgi saygı çerçevesinde ''tabi o da var ama yani şöyle de bir durum olduğu açık..,sen de haklısın daaa..,öyle değil mi yanlışsam söyle'' gibi şifreler şablonlarla perçinlenerek vazoları kırmadan düşünüleni anlatmaya çalıştığı sancılı kıvrım dönemleridir.

hiçbir şey göründüğü gibi değildir

bazen görünen, hiçbir şeyi temsil edebilir. o zamanlarda ''hiçbir şey göründüğü gibi değildir'' başlığı, öpüp başa koyulasıdır.

ben bu yazıyı müsait bir yerde inen yolcuya yazdım

bazen bir diğer anlamı zamanı durdurma isteğidir. (bkz: müsait bi yerde kalabilir miyiz)

tanımadığı kızlara msj atan erkek

kendisine aga erkek rolune bürünüp ''bir daha mesaj atarsan ararım, aradığımı da bulurum.anladın mı?'' diye bir mesaj attıktan sonra kurtlar vadisinden polat teklifi aldığım(?) tehtidimin unsurudur.*

2011 oscar ödül töreni

moda kısmından acilen ayrıştırılması gereken, yarın pazartesi sadede gelseniz de vaktiyle yatsak uyusak denilen ve adaylarda onca iyi film varken en iyi filmin social network olmaması dilenen, natalie portman'a en iyi kadından çok, role en uygun narin fizik ödülünün verilmesi istenilen organizasyondur. narin fizik; narin ruhundan sıyrılıp, istediğini alacak olan bir ruha büründüğünde ''vay be muhteşem oyunculuk'' gazına gelmek ile ''daha etkileyici bir oyunculuk her türlü çıkartılabilirdi'' arasında ince bir çizgide yer alan nam-ı diğer black swan, paralel bir evrende jüri olduğum oscar'da tarafımdan en iyi kadın ödülünü ,hayatta, alamamıştır.

erkeğimin ayağını yıkarım diyen fakülte mezunu kız

verdiği şuh pozlarla dikkatleri üzerine toplayan genç fakülte mezunu kız şamdana konuştu. (bkz: gerekirse erkeğimin ayaklarını yıkarım!)

lisede 45 cm lik haremlik selamlık kuralı

kardeş kardeş oynayan çocukların aklına pipisini pıtısını getiren bir küçük çocuktan kendi sapkın fikirleriyle bir sapık yaratabilecek olan zihniyetlerin, ileriki 5yıl içerisinde'başımıza'gelecekleri aşağı yukarı hesaplamamıza yardımcı oldukları haberdir. ali okulun bahçesinde topu tutarken ışık'ın ılık sütünü evinde içecek zorunda kalması, taytı görünecek diye ip atlamanın ipek'e yasaklanması ihtimalleri (bkz: 3yılda neler oldu 5yılda neler olmaz) beni vatanımdan 45cm'den çok daha fazla uzaklaştırmaktadır.

pürel

geçen sene domuz gribiyle birlikte satışı ve popisi bir anda yükselip bir anda sönmüş temizleme hedesidir. yazarın da ölsün mikroplar alarmıyla bir adet edindiği geçen yıl hatırasıdır. domuz gribi canını senin..

içki içme yaşının 24 silah taşımanın 18 olması

adam vurmak önemli bir karardır. en azından 24 yaşına kadar insan canı alırken kişi sarhoş olmasın aklı selim, aldığı karardan iyice memnun olsun diye çıkarılmış kanundur. sarhoştum hatırlamıyorum sendromuna son verilmesi içindir. hep iyiliğimize yapıyorlar ama içimiz fesat..

başrolünde köpek olan filmler

Lassie candır.

sözlüğün kalitesi sol frame inden belli olur

peki feyzbukla ambale olmuş beynin bu başlığı üzerine tıklayarak 'layk'lamaya çalışma isteği ne olacak sözlük. (bkz: finallerin de etkisi oldu tabi)*

bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü

bazen bir 80ler esprisinin umutsuzca bitmesini beklemektir.