Delikantin.
Gece 12 den sonra fasil tarzi sarki soyleyen bir ibiş var tam dovmelik.
beş yıldır yaşadığım evrim geçiren ama şirinliğinide yitiren yerleşim birimi. gelecek sene son dönüyorum istanbula modunda sokaklarına tiksintiyle baktığım yer.
(bkz: it bağlasan durmaz) *

edit: hayır yalan mı ?
genç yetişkin şehri. köye girişte kimlik kontrolü yapılıyor ve 30 yaş üstüyseniz alınmıyorsunuz.
dünyanın minimize edilmiş hali.

3 sene yaşadım hala da sık sık giderim görükle'ye. paran varsa süper bir yerdir. hee genelde öğrenci olduğun ve cebinde paran olmadığı için küfredersin her gün buraya.

allah'a şükür benim her dönem cebimde para olduğu için görükle'yi hep sevdim, hepte seviyorum.
Yaşadığım yer, güzel eğlenceli bir yer ama bursadan merkezden gelen çok oluyor, efendim gelsinlerde şu bursaspor atkılarıyla kavga çıkartmak için gelenler olmasaa yada amele tipinde olanlar gelmese çok hoş olur. Yoksa kız arkadaşını alıp gelenler yada guzel kızlarda geliyor.
He bide benzin yada havelkanın önüne motoru çekip bağırtan tipler var

Sizin sülalenizi sikeyim ben. O motorlu cool tipinizin altında nasıl bir ezik, amele tipler olduğunu gösteriyor. Motor sesiyle ilgi çekmeye çalışan piç kuruları. En yakın zamanda motorun direksiyonunu götünüze girmesi dileklerimle..
deli gibi kiralık ev ya da ev arkadaşlığı yapabileceğim insan aradığım ama bulamadığım yer. yeni rotam.
türkiye nin en eğlenceli öğrenci mekanlarından birisidir.

parası olan öğrenci için cennettir adeta.
Arkadas aradigim ogrenci yerleskesidir. Birde bana lys-ygs yardiminda bulunacak kisilere ihtiyac duymaktayim.

Not: erkegim, yas 20 yolun basindayim biseyleri yoluna sokmam gerek ondan sey ettim.
Not 2: formatin icine ettim, affola.
yıllardır gezmek için gelmek istediğim ama fırsat bulamadığım, şimdiyse yerleşmek üzere olduğum yer. şimdilik çok keyifli.
sadece abişoğlu kısmı hakkında fikir sahibi olduğum yer.
bir aylığına yerleşeceğim öğrenci yeri.
güzeldir, artık modern siteler ve villalarda bu semte yapılmaktadır. bursa'nın gelecekteki iyi semtlerinden biri olacağı kesindir. birde yeşildir ve rüzgarlıdır genelde...
başlangıçlar şehridir.
Caddeustu az once bombostu, sasirdim, burasi görükle.
1994-1997 arası öğrenciliğimin geçtiği, o zamanlar evimin olduğu zindan bar ( şu anda yakınında taksi durağı var) ile köy arasında tek 1 evin olmadığı, her yerin köy evi olduğu, sadece 1 apartman bulunan, geçen yaz gittiğimde kendi evimi bulmakta zorlandığım rıdvan pansiyon hala duruyor mudur diye merak ettiğim, şu anda 35 yaşında muhtemelen çoluk çocuk sahibi olmuş eski sevgilimin 18. yaş gününü kutladığımız o zamanlar çamur deryası , şimdi koca kasaba olmuş yer.
yeni hayatımın yeni yaşam yeri. o değil de bu yaştan sonra öğrenci ortamında olmak tuhaf bir his.
yeni ikametgahımdır. güzeldir. şirindir. sakindir.
ramazan sebebiyle lokantacılar topluluğun 10-20 lira arası tüm milleti soymaya yeltendiği öğrenci köyü.
yollarının bozuk olması sebebiyle izmir çıkışı kapalı yer. ulan koca belediyesin bir çıkış ver bir işaret koy, yok. evet.
özlediğim , birtanem , sevgilim...
acil ev arkadaşlığı yapabileceğim bir yer aradığım nefis yaşam yeri.
bu sene sürpriz bir şekilde hayatımın en anlamlı doğum günümü geçirdiğim yer. sıcaktır , candır. her yeri uludağın zirvesinden akan pırıl pırıl doğal öğrencilerle doludur. gayet cool ve bilgi pınarı öğrenciler.