bugün

bi kendin ol artık görükle. boyu 160 ın altında olanların dışarıya çıkmamasını gerektirecek şekilde yağmur yağıyor.
yaşlılar ve aileler olmadığı için erkeklerin rahat ve bir o kadar da abaza olduğu yerdir görükle. can mıdır candır hayat ordadır. ama bir etek giymiş kıza durup vayyy eteğeee baaak yapılmaz abicim yapılmaz!* hadi onu geçtim yanından geçerken ne kadar tatlısın sen öyleee deniilmezz.

neyse...

bir mola kafesi vardır yerleşimden uzaktır mezarlığa bakar ama on numara mekandır. gidin bi rahat rahat oturun muhabbetinizi edin harika yerdir.

çekirdek kahvesi vardır kahvedir bildiğiniz kahvehane. çekirdeğinizi yer yere atar cayınızı içersiniz ama konusurken kimse kimseyi duymaz o derece kalabalıktır.

359 vardır iyi mekandır grupça birşeyler yapıcaksanız eger.

agora vardır toplum gönüllüleri hep burada toplanır. alpcan apartlarının karsısında film seritli mekan.

caddeüstüüni vardır içkili serbest rahat ulasıma yakın yerdedir. grupca gidilirse on numara muhabbetler döner.

beren kafe vardır gayet sade rahat bi kafedir tabu scrabble her turlu oyunu bulabileceğiniz yerdir.

şimdilik bu kadar oylamanıza göre ileri ki entrylerde görüşmek üzere.

oylanmış hemen yeni cafeler giriyorum.

agora cafenin yeri değişti mor cafenin olduğu yere geçtiler yerleşimde inerseniz görürsünüz.

deli kantin diye bir mekan vardır çok güzeldir gidilip görülmesi gerekir.

doors diye bi mekan öğrendim arkadaşla en yakın zamanda gitmeyi planlıyoruz gittiğim gibi size nasıl bi yer olduğunu söyleyeceğim.

buda cafe vardır her önünden geçtiğimde buda mı cafe diye espri yapıyorum elimde değil yapmasam da aklıma geliyor.

budanın karşısında benzin cafe vardır. eğer biri bardak yada tabak kırarsa tüm cafedekiler alkış tutmaya başlıyor . bu alkışı başlatan kim hala çözemedik ama güzel bir uygulama cafe birlik bütünlük haline geliyor arkadaş ve genelde çok kalabalıktır yer bulamazsınız.

ileri ki oylamanıza bakarak tekrar cafelere devam edeceğim hepinizi seviyorum ulu ailesi.
sık sık suları kesilen yerleşim yeri.
yukarı tarafında yok aşağı tarafında varmış su. ne boktan işse. işemeye bile taa aşağı taraflardaki arkadaşlara gidiyorum el insaf yahu.
akam 23:00 sıralarında maça kızında olmayı hiç istemezdiniz yağmurun altında olmak daha iyiydi.
suların sürekli bir kesilme eğilimi içerisinde olduğu memleket.
barzolar ve inşaat simsarları tarafından işgal edilmiş nilüfer ilçesine bağlı belde. yoğun olarak öğrenci barındırır.
bilinenin aksine geldiğim günden bu yana ne su ne elektrik kesintisi olan yer. gayet de iyi. bir de çok büyük seks dönüyor diyorlar burada. hayırlısı. *
Sinirlari icinde havasini fazlasiyla kirletecek birilerinin yasadigini bildigim yerdir. Fazla kisiliksiz havasi solumayin bence.
fırlamaysan, kankacılığı iyi oynarsan sıkılmayacağın yerleşim birimi. aksi takdirde sıkıcıdır.
iyiden iyiye texas'a döndü. 24 aralık gecesi yerleşim marketin sahibi ufuk ergün, pasajda bi barda arkadaşıyla otururken vurularak öldürülmüş. gece sokağa da çıkılmayacak bu gidişle.
Bursa'nın öğrenci memleketidir.

1 hafta sonra taşınmak durumunda olduğum yerleşim birimi. iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemiyorum. göte giren şemsiye açılmaz yapacak bir şey yok.
2 gecedir 1 gram aklı olmayan gerzeklerce kar topu savaşları yapılan yerleşke.
2. Dönem için ev arkadaşı arıyorum. Daha doğrusu var olan eve ev arkadaşı olarak girmek istiyorum. Bıktım merkezden git gel yapmaktan. Duyurulur.
üniversite okurken, burada yaşayan tonla arkadaşım vardı. bursada yaşadığım dönemde değil de, gerek konserlerde gerek internette tanışılmış bu insanlarla, aile yanına memlekete gelince, güzel muhabbete, gerek kağıt oynamaya gerek içmeye gidebiliyordum buraya.

lan, okul bitti, okul bitmeye yakın buradaki insanların bir kısmı taşındı, bir kısmı mezun oldu, bir kısmı ile ara bozuldu.
işin özü, artık ikamet bursada, lakin görüklede takılabileceğim bir insan kalmadı.

şaka mı lan bu?
ayakkabılarımı kapımın önünden çalan insanlara ev sahipliği yapmaktadır.
son okul dönemimde yaşayacağım yer. tek temennim bursada bir iş bulup görüklede bir süre daha yaşamaya devam etmek.
elektriğin kesildiği köydür. sonunda vınn ı kullanmak için bir nedenim oldu bu sayede ahaha.
ısrarla sıkıcı olmaya devam eden öğrenci kenti.

ulan her şey bu kadar mı tek tip olur amk? azıcık çeşitlilik la.
cern atom çarpıştıttırma enstitüsünde bile bu kadar çarpışılmadı be görükle. uyucam diye işten erken çıktım ben. uyucam diye eve geldim ben. sevgilimi özledim ben. senin yaptığına bak. çarpış ha çarpış. yeter ama. pıçaklıcam hepsini.
güzel yerdir. eğlenmesini bilene.
abişoğlu'nun bitişiğindeki lokantanın cok iyi ev yemegi cıkardıgı yerleşim yeri.

ama 7,5 lira. arada gidin de sebze girsin midenize.
4 senedir yaşamama rağmen hakkında bana entry yazdıramamış olan yerleşim yeridir.
Asosyale cehennem sosyale cennettir.
çok sevişme dönüyor denilen yer.
ne doğru düzgün park var ne bahçe ne de spor tesisleri. üstüne bir de asayiş problemlerinin olduğu söyleniyor. hiç lüzum yok. nilüfer merkeze gelin hayatınızı yaşayın.