bugün

kimin kiminle çıkıp seviştiğinin şaşırtmadığı hatta çoğu ilişki başlangıcının da önceden tahmin edilebildiği, ilişkiler konusunda çekici dış görünüş, laf yapan ağız ve güldürme kabiliyeti olmayanların yalnızlığı ezberlediği, uzun süre kalındığında insanın sürekli aynı döngüyü görerek sıkılmaya başladığı yerleşim.
benzinliğin ordaki migros jet 7/24 açık.
bu da böyle bir bilgidir işte.
her yerde bulamazsınız.
üniversite öğrencilerinin sıklıkla yaşadığı ve abartıldığı kadar bozulmamış olan bir yerleşim birimi. diğer semtlerde ne kadar sorun varsa burada da var işte. abartmaya gerek yok.
ana caddenin olduğu yeri bok götürüyor.
ne çöp tenekesi var ne bişe.

burası cuhape belediyesinindir kesin.
pazar kalabalığına derbi kalabalığı ve çevik kuvvet takibi de eklenince bayağı sokakların dolduğu yerleşim.
Bu gece polis kaynayan yer.
Aşağıda MC Donald's'ın orada çevirdiler beni de. Hayırdır? Dedim.
Kimlik göster kimlik... Dediler. Yine bir şeyler dönmüş anlaşılan.
Bende tatsız anısı olan ilçe. Gitmedim bile. Eski sevgilim Görükle de fotoğraf paylaşan kızla takipleşiyordu. Neyse fotoğraflarını falan beğenmiş. Bende sil o görükle k..rını demiştim. O da hayretle sen Görükleyi nerden biliyorsun demişti. Baya şaşırmıştı. Bende şaşırmasına anlam verememiştim. Neyse yıllar sonra karşıma sosyal medyada Görükle hakkında kötü yazılar çıktı. Sonra olayı anladım. Güya burada uludağ üniversitesi varmış oraya gitmiş arkadaşının yanına yoksa işi olmazmış. Demekki zamanında iyi boynuz yedim. Afied bal sugar bana.
yemek için gece yarısı açık bir çok yer bulabileceğiniz yer.
Tenha değil hareketli ve renkli bir yerleşim birimidir.
Kurt iniyor dediler gerçekten öyle bir yer midir. Bursa'nın tenha bölgelerinden.
Akrabalarım yaşamasaydı, sırf gezmek için yılda birkaç kez ziyaret ettiğim bir yer olurdu. Tabi bu sırf görükle değil bursa için de geçerli.
burada djarum black satan yer var mı? var mı bilen. 4-5 yere sordum herkes yok diyo.
Bursa ilinin Nilüfer ilçesine bağlı bir semt.
son günlerde üniversitelilerin geri döndüğü köy.
Her milletten insanın doluştuğu mahalle.
Sokakta Rusça konuşan, minibüste Çince konuşanlar var.
Geçen gün Cafe'de bile ingilizce sohbet eden bayanlar gördüm.
Hafta sonları da hırbo tayfası geliyor. 3-4 sap bir arabanın içinde son ses müzikle geziyorlar.
O şekilde kız falan bulamazsınız söyleyim. Ama mahalle esnafından temiz bir sopa yiyebilirsiniz. swh.
envai çeşit marketin olduğu yer.
Uludağ üniversitesi kampüsünün bulunduğu mevki.
40-50 metrekarelik balkonsuz minik evlerin olduğu yer.
evler öyle ki komşunun ne konuştuğunu, tvden gelen sesi, seks yaparken çıkan sesleri duyabiliyorsunuz.
bir binanın duvarında öğrenciye uyuşturucu satan anasını satsın yazan yer.
Hakkında anlatılan şeyler doğruysa, bazı insanların hiçbir şey anlayamadığı ama yine de bağlayan güzel ev, sokak ve mekanları olan yerleşke. O flört edip sevişen kızlara bir ben denk gelemedim. Ama millet öyle şeyler anlatıyor ki şaşırıyorum.
dakikada 1 am sikiliyor, günde 1 genç kız ve erkek bekaretini kaybediyor yaptığım istatistiklere göre.
hemen her imkana ulaşılabilen keyifli ve renkli, öğrenci dinamizmi taşıyan köy.
iyice zıvanadan çıkmış. 10 yıl nasıl yaşadım bu muhitte anlamıyorum.
Sex and the city.
bursa' nın farklı, renkli bir yüzü.