bugün

nükleer enerjiye karşı olan bir gruptu.
çevreci aktivist grup.
görsel
ingiltere Başbakanı Liz Truss'ın Muhafazakar Parti konferansında yaptığı konuşmayı protesto ederek "Buna kim oy verdi?" yazılı pankart açmış çevre örgütü.
https://bit.ly/3rxDNN1
dünyanın her yerinde çatır çatır nükleer enerji santralleri kullanılırken türkiye'de nükleer enerji olmasını istemeyen bir takım dış güçtür. türkiye enerjide dışa muhtaç olsun kendi kendisine yetecek enerjiyi üretemesin isteyenler bu kurumun saçmalıklarını destekleyebilir. dünyada var olan en temiz, en çevreye duyarlı ve en az atık üreten enerji üretimi nükleer santrallerdir.

hes yapılmasın, termik santral yapılmasın, nükleer santral yapılmasın ama iphone 13'ümü şarja taktığım zaman şarj edilsin. bütün eşyalar çalışsın ama elektrik üretilmesin. bunların kafası maksimum bu kadar çalışıyor. nereden geliyor bu değirmenin suyu?
insanlığın yararına olan Her iyi ve faydalı şeyin karanladığı gibi bu güzel çevre dostu kuruluşun da, bu tür iftiralara ve asılsız haberlerle maruz kalması kadar büyük bir talihsizlik olamaz.. siz iyi olan hiçbir şeyi hak etmeyecek kadar zavallı insanlarsınız..
ingiliz istihbarat servisinin bir yan kuruluşudur. Exeter Üniversitesi tarafından kurulmuştur.
galiba gezi parkı eylemlerini desteklemişlerdi.
peta gibi kirli bir örgüt.
kimse kimseyi kandırmasın da ticari amaçlı firma.
Türkiye Şubesi hiçbir ise yaramayan zarzavatlardan oluşuyor.

4-5 kadar genç caddede yürürken çete gibi insanın üstüne yürüyorlar. Yok çevreyle ilgileniyor muymuşum

Yok öyleyse Para verecekmişim. Üstümde yoksa Banka hesap numaramı verecekmişim.
Makbuz verirsen veririm diyorum. Boş boş bakıyor. Makbuz Veremezmiş.
Demek ki cebine atıyorsun yardım paralarını.

Bir keresinde bir bağırdım kaçıştılar.
parazitlere tahammülüm yok. Bir gün fena girişeceğim.
nedense sadece türkiye'deki nükleer faaliyetlere karşı çıkan örgüt.
Söylendiğinde akla green day müzik grubunu getiren, ruhta hoş bir rüzgar hissettiren, bir grup ağaç ve barış yanlısı insanın üye olduğu topluluktur.
görsel
kuzey ormanları katledilirken kıllarını kıpırdatmayan, maillere cevap vermeyen tenezzül dahi etmeyen yalancı oluşum.
gıcık olduğum oluşum. gıcık derken Türkiye ayağından bahsediyorum. Sonuçta Türklerden oluştuğu için işi yine ticarete dökmüşler nasıl söğüşleriz kafasındalar, çevre tabiat yine siklerinde bile değildir bunların.

edit/ekleme: gezi olaylarında çok net gördük bunu, nerdeydiler?
şu oluşumun ''yeşil yol'' hakkında tek bir eylemliliğini geçtim harhangi bir bildirisi var mıdır?
iki sene bağışçısı olup sonunda kurtulduğum sivil toplum kuruluşu.

hiç derdimiz olmasa tamam destekleyeyim de, ülke yanıyor amk bunlar bir fokun peşinde.
(bkz: uzayı görmüş embesil olmak)
taksim'deki elemanları tam göt olan örgüt. sanırım örgüt lafı da buradan geliyor.

bu elemanlar sizi ikna etmek için kızlara erkek, erkeklere kız yollarlar ikna için.

ulan o değil bir sike derman olduklarını da görmedim. kızları da fuhuş çetesi mi topluyor anlamıyorum ki amk hepsi yollu.

ayrıca tam da adamına geliyorlar. ulan ben sikmişim dünyayı çevre mi kaldı dalyarak? üçüncü dünya savaşı çıkınca görürsün çevreyi.
https://youtu.be/iKCRFMs19lQ

Hahaha.
görsel
modern dilenciler topluluğudur. doğayı koruma başlığı altında milletten para dilenirler.
yıllar evvel, yaklaşık on yıl önce üyeydim ve ayda 10 küsür dolar bağış yapıyordum. ilk gençlik yılları, saftık, kandık.
bir kez dergi gönderdiler,daha da göndermediler,aradım, ilettim, dergi göndermiyorsunuz, ben ayrıca faal olmak istiyorum dedim, hiçbir yanıt vermediler. bir yıldan fazla süre bağış yaptım. kredi kartımdan direkt çekiliyordu her ay. sonra bir gün kredi kartımı kapattım. aradan üç ay geçti, bankam bana borç ekstresi gönderdi. kartımı kapattıktan sonra greenpeace kredi kartımdan her ay para çekmeye devam etmiş.
bankayı aradım,_kartım kapalıyken, nasıl para çekerler? dedim.
görevli bana greenpeace'e borcum olduğunu ve mail order yolu ile çektiklerini iletti.
tabi bu bankanın da güvenlik açığıydı.
velhasıl, benim bağış yaptığım grenpeace, beni kendine ömür boyu borçlu göstermiştir.
iyi ki de yapmışlar bunu, gerçek yüzlerini görme şansım oldu.
sevgili dostlar, romalılar, bu ve bunun gibi faaliyet gösteren kuruluşlar kitlelerin tepkisini yönetmek içindir.
dünya'da teröre, silah tüccarlarına hiçbir zaman eylem düzenlemez, ilgilenmezler.
doğa, yeşil, hava kirliliği diyerek temiz zihinlerin akıllarını çelerler.
Abd'nin halkın karşıt fikirleri kontrolde tutma mekanizmasının bir zinciridir.