bugün

goril kızlar*gibi grup halinde dolaşıyorlar nedense.
tek göremedim hiç.
converse ayakkabı giymezlerse, sürüden dışlanan kızlar...
siyah giyinen, sürmeli ve de genelde kısa boylu kızlardır.bir de hep uzun boylu çocuklarla çıkarlar.
türünün en tehlikelisi ve karanlık olanıdır.
seksi hatunlardır. evet.
hovarda ilişki için on numaradırlar...
yegane güzel gotik kız için (bkz: catafalque özge)
hayatı video klip edasıyla yaşamaya özen gösterirler...sanki her an etraflarında kendilerini çeken bir kamera ve "daha cool ol daha cool ol, gotikliğinin sınırlarını zorla" diye bas bas bağıran bir yönetmen varmış gibi davranırlar...oysa hep merak ederiz bunlar tuvalete oturduklarında da mı böyle gotik motik takılırlar diye.malesef ki hemcinslerden yer yer nefret edilesi kişilerdir, bırakın bu özentiliği lan azcık doğal olun..
boyama siyah saç ve kahkülden oluşan ay daha neremi karartabilirim diye düşünen , varoş kesimlerde bu tarz olmaya yatkın eylemlerde bulunup siyah çantaları üzerine doğuş , gamsız , zalim gibi alakasız söylemler yerleştirerek ne kadar kof , boş ve özenti olduklarını ispatlayan üstüne üstlük tikkyleri özenti bulup kendileri aynı senaryonun başka bir versiyonunda başrolu arz-ı endam eden hatuncuklar .
(bkz: gothic evil)*
özentide sınır tanımayan halkın böcek kızlarıdır. bu böceklerden her mekanda vardır.
sayilari guneye gittikce azalan, yan sanayisi (götik) cabuk tureyen, ve pek muhterem bir dostumun hakli tanimina gore iblis hatun dan bir onceki levelda olan kizlardir. *
özentidirler, şekilcidirler ama çok tatlı görünürler.
seks esnasında sadece göz altlarına gothic makyaj yapıldığı taktirde, süper zevkli olan hatunlardır.
siyah giyinen siyah emo saçları olan hatunlar. bir de kollarına, ellerine, bacaklarına fileli fileli şeyler giyerler. konvers, vans ayakkabıları olur. kadıköy rexx e gidin, .ok görürsünüz. güzel kategorizasyon yaparım, evet. tanım bittiğine göre subjektif yoruma geçebilirim sanırsam.

yerim hepsini.
korkutucu duran ama sonucta insan olan ve seksi duran kizlardir. genelde siyah saclidirlar, bununla beraber her türlü aksesuarlari da siyahtir.
(bkz: vampir)
Kadıköy rexin önünde bol miktarda bulunan simsiyah yada uçuk renkli saçlarıyla ortalarda dolaşan korkunç insanlar. Bunların birde 1 lira varmııııııı diye yanınıza geleni vardır hatta üzerine yok dediğinizde elindeki birayı nasıl aldın diye soran yüzsüzlerdir bunlar sakının, kaçının.
(bkz: 1 lira varmı)
bazıları gerçekten iğrenç olurken bazılarına bakmaya göz doymaz. çoğu özentidir ama gerçekten bu yaşam tarzını benimsemiş olanları ayırt etmek kolaydır
(bkz: hastasıyım)
siyah kıyafet, siyah makyaj, siyah takı üçlüsünden ortaya çıkar güruh.
kızlardan bahsedince erkekleri atlamak olmaz. (bkz: gotik erkekler)
(bkz: sözlük bana gotik hatun bul)
bana çok acil lazım olan kızlardır. sıkılıyorum lan. normal kızlardan hayır gelmedi. bunlardan gelse bari.
siyah giyinen ve siyah makyaj yapan ve kendini olduğundan farklı göstermeye çalışan ve aslında tikilerden hiç bir farkı olmayan rezil hayat formlarıdır.
güzel sınıflandırmışsınız aferin size. hepinize 5. benim bu çerçevesi çizilen tipte bir çok arkadaşım olmuştur ayıptır söylemesi. ancak aklı havada 3-5 istisnayı bir tarafa koyarsak hiçbirinin ben gotiğim dediğini duymadım.

evet ortada bir gotik kıyafet, gotik kız, gotik makyaj muhabbetidir gidiyor, ama iyi gözlendiğinde bu kategorizasyonu yapanların da çoğunlukla gotik kızlar olarak sınıflanan kızlara etrafta da görüldüğü üzere hakaret eden ademoğulları olduğunu da görmek mümkündür.

yani diyorum ki ortada bazı genelleyicilerin belli tipteki kızları kendi keyfine göre hareket edip sınıflandırması ve bu sınıflamaya bağlı olarak hakaretler yağdırması durumu var anlaşılan.

ayıp size.

evet sevmiyor olabilirsiniz. yaşam biçimlerini benimsemiyor bile olabilirsiniz. ama sanırım bu size onları böyle sınıflayıp hakaretler yağdırmak hakkı vermiyor. aklınızı başınıza alıp akıllı olun diyor, başka da bir şey demiyorum
amaçsızlardır efenim. noldu o siyah t-shirtü giyince, siyah kotu kıça geçirince, simsiyah makyajı yapıp siyah converse giyince? şahsen ben böyle bir hatun görünce tiskiniyorum. hele o farı göz kapaklarına savaşa giden kızılderililer gibi sürmüyorlar mı? sorsanız "gothic" ne demek onu bile bilmez bir çoğu. "ben gotikim" diyenlere sormayınız; google da falan aratıp öğrenmiş olabilirler.