bugün

şirketin kaliforniya'daki devasa merkez binası googleplex'de, çalışanların kalem-kağıt kullanması yasaktır.
çok bilmiş arama motoru.
Jules Verne adına güzel birşey hazırlamış.
duygulandıran arama motoru.
bu gün jules verne için hazırladığı doodle la beni benden almıştır. ellerine sağlık.
Jules Verne'i de unutmamışlar. Bravo.

görsel
bugün denizler altında 20.000 fersah olmuş. hoş olmuş.
pacman'dan sonraki en güzel doodle'ı yapmışlardır.
Thomas edison'un 164. doğum gününe özel logosunu değiştiren arama motoru. insanlara birşeyleri öğretmeleri hatırlatmaları açısından takdir ediyorum...
Google bir candır, canandır, kandır, bir yaşam felsefesidir.

(bkz: Yağ çekme taktikleri)
benim doğum günümde de güzel bir logo yapmasını istediğim dev arama motoru markası. candır, cancağızdır, bir tanedir.*
görsellerde "241543903" diye aratıldığı zaman, buzdolabına kafa sokan insan fotoğrafları çıkan site.
(#10799317) 21. yy öğrencilerinin en iyi arkadaşı.
2009 yilinda piyasa degeri 163 dolardir.
ne koc,ne sabanci nede karaahmet alabilir.
sevgililer günü için hazırladığı doodle iğrenç ötesi olmuştur.
sevgililer günü için tasarlanan sayfayı sanırım bir sap yapmış. tüm sevgililerden intikam almakta. ama göz zevkinin de içine etmekte
şu anda ingilizce sayfasında resmen devrim yapılmıştır; http://www.google.com

tasarım inanılmaz güzel olmuş ve anında arama özelliği geçerliliğini koruyor. logo dahada hayvanlaşmış, bilginize. aynı boyutta da olabilir.
google tracking özelliğini kapayınca aradığımız hiçbir şeyi bulmayan sitedir.
milyonlarca kişinin ekmeğidir. bilgisayar mühendisi olmanın en büyük şartı google mühendisi olabilmektir. indexing olayı aşmış ekmek kapım.
"biraderj" yazıp arattığınızda,
"bunu mu demek istediniz birader"
yazısını gösteren, komik şey.

(bkz: böyle komiklik şakalar)
isim kökeni için (bkz: googolpleks)
her gün yeni hizmetlerini öğrendiğimiz dev şirket. (bkz: inurl viewerframe mode= -inurl -intitle) kodunu aramada arattığınızda dünyada ki bir çok ağ koruması olmayan kameraları izleyebiliyor ayrıca kontrolde edebiliyorsunuz. konu ile bir açıklama google tarafından yapılmadı.
(bkz: Harry Houdini)
(bkz: ALLAH google zeval vermesin)
google'a google yazdığımızda çıkan sayfadır.