bugün

https://plus.google.com/u/0/?hl=tr

davetiye bekleyenlerle temasa geçebiliriz.
yakın zamanda sosyal medyayı sallayacak olan ağdır. google plus şu günlerde daha elit ve seçkin kesim ile bu projeyi denemektedir. dileriz kifacebook gibi amele kaynamaz. daha sade tasarımı ve arayüzü ile paylaşıma yönelik bir sitedir. sosyal medyanın anasını ağlatacaktır. google bu projesi çıkarmakta geç bile kalmıştır.
davetiyeyle üye oldum, köklerimi unutmam, davetiye isteyen msj atsın ( tabi msj da mail adresini de yollarsa iyi olur ).
davetiye isteyen kızlar mesaj atabilir. mümkünse mesenesini versin hem tanışır konuşurus tenk yu.
raulmadrid arkadaşım sayesinde katıldığım oluşum. Ancak şu an tek başıma takılıyorum hiç kimsem yok.
facebook taki gibi amele uygulamalarla dolmasını istemediğim sosyal ağdır.
profil fotosunu bir türlü ayarlayamadığım site.
hiç arkadaşım yok lan alın herkesi artık. bu ne a.k.
isteyen sözlükdaşlar mail adreslerini mesaj atarlarsa davet edebileceğim yeni sosyal ağ.
üyelik için davetiye gerektirmesiyle "çok elitiz, oh yeah" havası yaratan yeni sosyal paylaşım ağı.
yana yakıla davetiye arıyordum. buldum davetiyeyi, sağolsunlar. tamam tasarım güzel, fikir güzel.
da içinde bir sik yok ki hacı bunun.
tek güzel olan olayı, hilal cebeci'nin olmaması.
davetiye beklediğim sosyal paylaşım ağıdır. saygıdeğer yazar arkadaşlara duyrulur.
davetiye bekleyen arkadaşlar mail adreslerini verirlerse yollayabileceğim yeni google yapımı sosyal paylaşım platformu. şuan beta sürümünde olduğundan sadece davetiye ile katılım var sürüm tamamlanınca tüm kullanıcılara açılacaktır.
itinayla davetiye verilir oluşumudur.
google'ın yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığı sosyal medya servisiymiş.
lan iyi de bu boku yiyonuz madem yapın test edin çalıştırın tamamlayın sonra servis edin. ne bu mına koyim yok davetiye ile girilebiliyomuş yok daha hazır değilmiş. siz yarraamı face ile aşık atarsınız dümbük dallamalar.
davetiyesiz almıyoruz kardeşim demese kimsenin umrunda olmayacak olan çakma facebook. ha davetiye bulmama rağmen, şu an için giriş olmaması dolayısıyla giremiyorum diye gıcık olmuyor muyum, pek tabiki oluyorum. herkese açılınca balonu puff diye sönecek. demiştim demek için bu entry'min kodunu bi kenara yazayım ben, çünkü evet iyi de olsa kötü de olsa buralar hep entry dolacak.
üye sayısı azlıgından sıkıntılı olan google şeysi.

üye olduk tamam da kimse yok ki burda !
herkese açıldığı gün batacak site. Çünkü bir facebook değil. Biz yine mark'ı zengin etmeye devam edeceğiz.
davetiye beklediğimdir.
davetiye beklediğim şeydir.. merak ediyorum lan...
tanımadğım bir insandan davet gelince yok artık dediğim facebook alternatifi. neyse orası da benden eksik kalsın.
twitter, facebook, myspace karışımı hatta karışımı değil evrim geçirilmiş hali denilebilir.
sohbet eklentisi bulunuyor, takipçi ve takip sistemi var.
video, görüntü vb. paylaşımlarda bulunulabiliniyor.
güzel birşeye benziyor fakat henüz tamamlanmış bir proje değil ve şu anda davetiye sistemiyle içeriye giriliyor, galiba yakında damsız almıyacaklar gibi geliyor.
tamamlanana kadar bekleyelim ve görelim...
üye oldum şimdi de arkadaş bulamıyorum.. msndeki arkadaşlarımdan kimler vardır bu google da nasıl bulcam lan... *
henüz can yücel sözü paylaşılmamış diğer bir söylemle bakire olan sosyal ağdır.
Facebook'tan çok daha kaliteli sosyal paylaşım sitesi bugün girdiğimde üye kabul eden bir site olduğunu gördüm