bugün

entry'ler (538)

midyecinin limonunun bitmesi

çok kötü bir durum. limonsuz bir midyeci jelibomsuz ev pastasına benzer.

nickten tip tahmini yapmak

ezik man; 1.90 boyunda geniş omuzlu kaslı bi erkek.

1 milyon yıl sonra insan nasıl bir yaratık olacak

belki jelibom olur. kepçaplı cipz ya da.

miss turkey kızları vs uludağ sözlük kızları

uludağ sözlük kızları yener. siz ne sanıyonuz bizim kızları? hey gidi nenelerimiz almışlar bonbaları yenmişler düşmanı bizim kanımız yeter be şimdi savaş çıksa tek savaşçak kızlar bizden çıkar ve onların bu cesur ruhu herkezi yener güzellikte. ecnebi kızları beğenmiyom zaten bizim kızların yanında kuru kemik gibi kalıyolar kız dediğin biraz etli butlu olcak bomfile gibi.

jurassic park cipsini yemiş efsane nesil

cidden zor bulunacak nesildir. evet arkiler ben bile yemiştim bundan yıl 95 felandı sanırım 94'te olabilir hatta içinden cinozor çıkanları vardı peder bi kere almıştı bana küçüktüm o zaman seviyolardı beni ara sıra böyle sürprizlerle gönlümü hoş tutuyolardı, yalamıştım cipzleri tek tek ah ne güzel günlerdi 6 yıldır kepçaplı cipz bile yiyemiyorum, en son çitozun kepçaplısını yemiştim mm.

yurt dışından yazıyormuş gibi yapmak

sözlükteki özentilerin yaptığı şey.

bunlar mobilden giriyo işte orda türkçe karakter yok tamam mı? heh sonra diyolar amerika'dayım, miami'deyim felan, ingiltere'deymiş yalancı bağcılar'dan yazıyo ingiltere'deyim diyo muhaha. ayrıca sanki yurtdışına çıkınca laptoplarınızı götürmüyonuz heralde, ya da orda türkçe karaktere basınca çekmiyo muhaha. valla iyi yalan atıyolar arkiler sakın kanmayın bu tiplere ben zekamla hemen kavradım olayı sanırım günümüzün john nash'i ben olmalıyım, ama şizofren deyilim merak etmeyin hayal görmüyorum, aç kalınca bazen inek görüyorum pişmiş ama o sayılmaz, kuşum cemil'i de jelibom sanıp emdiğim zamanlar oluyodu.

parmakları ayakkabıdan çıkan kızlar

paraları yoktur küçük pabuç giyiyolardır. insanlarla alay etmeyin size de olabilir ben 16 senedir aynı ayakkapları giyiyom yama yapmaktan yer kalmadı valla ama sırf peder bi içki daha içsin diye katlanıyom bunlara yaş 21. 6 aylık kardeşim bediş'in küçülmüşlerini giyiyom naber?

ismene

beni pederimin gazabından kurtaran süper yazar. işte benim peder şarapçılığa merak sardı evde üzüm koyuyo suya mal bekliyo şarap olcak diye muhaha, neyse bana mikrooksijenasyon ilgili bilgi bul yoksa gebertirim dedi sadece 15.dk süre verdi nası titriyodum, mikelenjelo diye aratıyodum hatta hiçbi bilgim yoktu, napsam napsam diye düşünürken ulu'da bi şansımı deniyim dedim, peder kafama vurdu lan maykıl cordın mı arat dedim sana mal mikrooksijenasyon yazıp arat dedi, miki mouse yazdım ve bu sefer burnuşuma kafa attı burnum patladı. çekil şurdan eğer uludağ sözlük'te mikrooksijenasyon adında bir bilgiye rastlamassam seni kapıya asar gelene geçene tükürttürürüm diye tehdit etti, nası tırsıyodum kesin çıkmaz diye, bi yazdı bu yazar arkimin yazısı çıktı nası sevindim anlatamam gerçi yine dövdü işi bitince ama olsun en azından kapıya asmadı muhaha.

büyük insan

kocamaaan insandır. bizim burda refik abi var 2 metre valla bi koyuyo ağacı yıkıyo.

sözlük yazarlarının itirafları

bana senin aklın nerde? diye mesaj atıyolar. bilin ki benim aklım bende oke? her şeyi bilmeyin var ya ben çok güçlüyüm bi döverim kaslarım var ne biçim van daym halt etmiş bi koyuyom tahta kırılıyo inanmayan esengılıs'a gelip arkim necmettin'e sorabilir, bunların evde bi koltuk vardı 500 senelikmiş işte ben bunu bi kırdıydım pc'de fifa oynuyoduk o reali aldı bana barça kaldı ama ben reali seviyorum diye sinirlendim bi vurdum kırıldı koltuk, babası geldi bi dövdü beni ben de pedere söyledim işte, peder taramalıyı aldı dedi onu yalnızca ben döverim lan dedi taradı kapıyı bi korktular muuhaha dedem de bonba almış bi kaçtane kore savaşından kalma, patlamıyo zaten patlak ama mal dedem patlıyo sanıyo bunadığı için alzaymır olmuş doktorlar dedi ee 93 yaşına geldi olcak o kadar o yaşta, arkimin dedesi kendini patates sanıyomuş kepçaplı, benim dedem yine iyi ama ben yaşlanınca kendimi jelibom sanabilirim hani ayıcıklı mm olsa da emsem ne tatlı oluyo, işte leman var bizim sokakta hep alıyo o karşımızda yiyo ee özeniyoruz erkek adamız yaş 21. ama para yok işte hey gidi, peder bazen 6 aylık kardeşim bedirhan'a cici bebe felan alıyo bi kaşık yiyorum diye kemerle dövüyo beni ama deyiyo valla nası tatlı bi nimettir o...

iş kurma hayallerim var, aslında edebiyat okudum ama bakkal açmak istiyom mahallede mehmet abinin bakkalı var ona rakip olcam necla ablayla yiyişiyo bi kere gördüydüm işte sakız vermişti söylemiyim diye tatlı böyle şişiyo bon diye patlıyo, bakkalım olsa ne manyak olurdu cipsler kepçaplı kepçaplı bisürü heyt istediğim zaman açar yerdim kimse de neden yiyon? demezdi ama parasını da öderdim ne de olsa artık çalışan biriyim, hayalimde ama yoksa nerde iş bize? tek kol yok işte cam siliyoz pedere rakı parası çıksın diye bütün gün köprü altında kankilerim var nuri ile sedat, onlarla ekmek yiyoruz salçalı komşular getiriyo, pedere her gün rakı almak zorundayım yoksa eve almıyo git üzüm al şarap yap diyo bana ne anlarım ben? suya koydum inşallah olur şarap alkol kötü şey valla, gerçi peder içmeyince de dövüyo onun için bu obsesyonik bi şeymiş ben anlamam tıbbi terimlerden, anlasam doktor olurdum alırdım elime dinleme şeyini düt diye dinlerdim kalp pompalıyo mu diye, dedemin kalbinde 3 tane kurşun kalmış savaştan öyle diyo, bi tanesi 1.dünya, biri 2. diğeri kore, viyetnam savaşında ayağından yaralanmış baya yarılmış dikmişler ama no proplem, babaannemle de savaşta tanışmışlar cepheye kurşun taşıyomuş nenem işte, almışlar bonbaları bon bon sonra aşk başlamış tabi hem zafer hem aşk sarhoşluğu hey gidi günler 100 yıl geçmiş valla helal olsun, şimdiki aşklar böyle mi peh? evleniyolar sonra boşanıyolar al işte mahalleden rukiye var evlendi 2 sene sonra boşandı pedere diyom istemeye gidelim dövüyo, istemezsen isteme, hiç sevgilim olmadı zaten 30 yıllık ömrümde yaş oldu 21, ne kızlar vardı ünide böyle anlatamam son derece hoş ve tatlışlardı ama işte evlenmeden öyle işlere girmedim prensip olarak okudum ve çalışkan oldum.

şimdi yurt dışında yüksek lisans yapmayı düşünüyorum ama sadece düşünüyorum hani bakkal hayalim gibi jelibom. zaten bana yurt dışından bi yer söyle deseniz bi real madrid bi barcelona o da pesten biliyom fifa oynayamıyorum kasıyo pc ama pes manyak alıyorum topu gol o yetiyo ronaldo var bi görseniz tazı gibi keşke öyle olsam ne kız tavlardım be çıkardım mahalleye gömlekli böyle camdan kızlar izlerdi beni ıslık öttürüp, elimi belime atar frikik çekmeden önceki seksi bakışlarımı atardım onlara ama nerdeee? mahallede anca kaleci oluyoz o da adam eksikse bizim de kader böyle. ama bu kaderi değiştirmek yine bizlerin elinde çok şükür zekalarımız tam iq yüksek benim mesela bi ölçtüm nette 99 diyo 100'e dayanmış nerdeyse sınırda, böyle bi zekayı taşımak zor olsa da arkilerin yardımıyla yürüyorum muhaha esprilerimde kendim gibi tatlıdır, jelibom gibi.

nerde kalmıştık işte bana zekan nerde? demeyin çünkü ben akıllıyım ve yaşım da 12 değil bunu size milyon kez söylememe gerek yok yaş 21, alemi inletir.

zall ı takip etmek için tek neden

çünkü o sözlüğün lideri. öl dese ölürüm valla öyle çok seviyorum ki anlatamam ssg cevap bile vermiyo mesaj atıyorum çok üzülüyorum ama zall abi öyle mi hep ilgileniyo bizimle gelişmelerden sesleniyo arkiler diye nası iyi adam kaslı ve güçlü olduğunu düşünüyorum.

hiç dayak yememiş insan

helal olsun ona. valla çok kıskandım 10 yaşımdan beri profesyonel olarak dayak yiyom pederden, benim peder mahalledeki pederlere ders bile veriyo uygulamalı olarak, bi dövüyolar topluca muhaha nası eğleniyoz yaş 21.

ronaldo gaucho de assis moreira

süper oyuncu. valla alıyo topu bam bam bam, kimse tutamaz keşke bizim takıma gelse koyarız forvete ve barcelona'ya bile atarız 3 gol, 4 gol bile atar roni bam diye. bi vuruyo gelişine gool, keşke öyle olsam futbolcu, bi koyardım topa bam.

kısa dönem askerlik yapacaklara tavsiyeler

verilmeyecek tavsiyelerdir. insan vatanı için 5 ay askerlik mi yapar be? dedelerimiz 10 sene yapmış 10, almışlar savaş uçakları bom bom bom önüne çıkanı bonbalamışlar, bütün dünya titriyomuş türk'ün gücü önünde, şimdi askerden yırtmak için üni felan okuyolar yazık valla, en az 10 sene olmalı askerlik bence 25 sene olmalı.

otogar

süper insanların olduğu yer. bazen 6 aylık kardeşim bedişle gidiyoz bende de tek kol yok ya hani gerçekleri yazıyom kağıda valla peder dövüyo felan diye, dağıtıyoz otobüste oturan herkeze kağıtları, okuyup acıyolar ve para veriyolar sonra bize cipz felan alıyoz, pedere de rakı parası çıkartıyoz karlı iş tavsiye ederim.

herkez yazan uludağ sözlük yazarı

doğrusunu yazandır. herkes değil herkezdir neden herkez yalnış kullanıyo anlamıyom 4 sene edebiyat okudum ben istanbul üni hem de komüniz ülkücüyüm yaş 21.

cem yılmaz vs atalay demirci

atalay demirci herkezden komik. hiç kusura bakmayın arkiler adam küfürsüz güldürüyo bikerem ve bu çok süper bi şey, cem yılmaz'a hiç gülmüyom hep küfür felan ediyo, sövüyo utanıyoz aylecek, ama atalay abi öyle mi? içten, sempatik! dini bütün bide süper adam valla keşke hep yetenek sizsiniz'e çıksa da yarılsak, acun abi de komik bence ikisi birleşip komedi imparatorluğu kurmalılar diye düşünüyom.

12 angry men

12 tane dede var işte mahkeme salonu felan eyleniyolar. tavsiye etmiyom çok sıkıcı yarısında kapadım, ceysın statham filmi izliyom ben hani transporter felan var ya on numara ya alıyo bozukayı bam bam.

iddaa da tek maçtan yatan baba

çok kötü babadır, hele kuponu siz yapmışsanız vay halinize.

bugün 6 aylık kardeşim bediş gazeteyi getirdi al abi dedi bülten süper, acayip maçlar var oyna dedi, ben de dedim para mı var? dedemden para çal oynayalım dedim, o sırada peder geldi elimdeki bülteni görünce sen bundan anlıyon mu lan gerizekalı? dedi, uzun zamandır benle bu kadar ilgilenmiyodu bu çok hoşuma gitmişti, ben bunun kralıyım ohoo nası tutturuyom felan dedim, sonra kafama vurdu tutturuyon da paralar nerde it? dedi, ben de parasız oynuyom aklımdan dedim, 2 lira verdi sonra yap bana bi kupon akşama rakı parası çıkmazsa geçmişini sikerim dedi çok korktum.

11 tane maç ayarladım kesin gelcekti çok heycanlıydım, akşama doğru 5 tane basket maçı geldi bile, 6 tane de futbol maçı vardı biri hariç hepsi geldi yıkılmıştım tek maçla kupon yatmıştı babama ne diyecektim? diye düşünüyodum. sonra bediş yanıma gelip abi üzülme babam iyi adamdır affeder dedi, ama hiç öyle olmadı, peder gelir gelmez beni ayaklar altına aldı, kafamı felan tekmeledi nası olsa boş içi diyo teneke diyo bana nası üzülüyom anlatamam, tutsa 700 lira alcaktı kaç tane rakı olurdu onla tüh ya, peder dövdükten sonra 2 lira daha verdi yarın da tutmazsa beni çöpçü tuncay'a vercekmiş çok korkuyom o çocukların kollarını kemiriyomuş napcam bilmiyom yaş 21 tüyo varsa açığım arkiler.

fullmetal alchemist

çok saçma bi çizi film. arkim dedi izle diye izledim işte işval savaşı falan diyo dedem gazi bekir çavuşa sordum yok öyle bi savaş olsa gider türkün gücünü gösterirdik dedi, yalan yani inanmayın dedem 6 tane savaşa katılmış. zaten allahın işine karışıyolar bu çizgi filmde de yok insan dönüştürme felan, çarpılırsınız öyle işte yamuk yumuk gezersiniz sonra ben de kardeşim için kolumu feda ettim ama kendim kestim naber? aramıyom öyle şehir şehir gezip felsefe taşı felan, iyilik perisi bigün getircek kolumu ve gerçek çocuk olcam.