bugün

klipsli paketleri bıraktıkları için artık tütünü daha çabuk kuruyor. her seferinde eski paketlere aktarma yapmak zorunda kalmaktan yorulduğum için bu sıralar aramız biraz açık.
old holborn'un eline su dökemeyecek olan tütün. sürekli içilebilecek birşey değil aşırı bayıcı bir aroması var ve hemen kuruyor, kuruduktan sonra da içilemiyor.
sigaraya yapılan hayvani zamdan sonra tanıştığım tütün. paket sigaradan hem daha ucuz (uzun vadede), hem daha az zararlı, hem de daha tatlı. aroması, kokusu yeter be. zamlar geri çekilinceye kadar sigara almamaya yemin etmiştim ama belki zamlar geri çekilince de almam. yıllardır sigara diye tezek içiyormuşum.
yanında kırmızı gizeh ve ocb sünger alınız bu sigara sarıp içme pahalıya patlıyor ingiliz tütünüdür içimi kolay ve lezzetlidir.
25 tl'ye temin ettiğim tütün. ürün duty free ürünü çakma olduğunu sanmıyorum. tütün pakette olması gerektiği gibi preslenmiş halde. 2 tane sarıp içtim ve tadı inanılmaz güzel geldi. kağıt-filtre kombinasyonum gizeh yeşil 100'lü ve ocb premium filtre. ilk defa kaliteli tütün içtiğimdenmidir bilmem ama tekelin tüm sigaraları halt yemiş bunun yanında.
bir dönem tükettiğim sonra üşengeçlikten dolayı bıraktığım kaliteli bir tütün.
olağanüstü kokusuna ve ekşi aromalı tadına alıştıktan sonra bir daha paket sigaranın yüzüne baktırmayan tütün. arap kağıdıyla kullanılırsa içim rahatlığı ve kağıt tadının yoğunluğu açısından paket sigaraya göre çok olumlu bir alternatif oluşturduğu söylenebilir.
görsel
güzel bir tütündür, sevenlerin samson denemelerini öneririm.
tüketim miktarına gelince, ben günde iki paket camel soft içen birisi olarak, 50 gramlık tütün aldığımda bir hafta içiyorum.
Kağıt , tütün ve filtre ile yaklaşık olarak 35 40 lira gibi bir fiyata bir hafta sigara içiyorsunuz.
t: güzel bir tütün içmek isteyenlerin denemesi gereken marka.
kıbrısta bol miktarda tükettiğim tütün, tadı çok güzeldir.
Genellikle entel, dantel, hipster tiplerin tercihidir. Natural sigara kağıdı ile içilmelidir. Bunu içtikten sonra paketli sigara içemezsiniz, kokusu bile başkadır.
free shop marifeti ile tedarik edilebilir.
bugün alıp denediğim tütün. içimi mükemmel boğazı hiç yakmıyor fakat fiyatı biraz tuzlu 50 gramı 20 tl yinede tekele göre ucuzdur. şuanki maddi durumumun kısıtlı olmasından dolayı aldığım yerin tavsiyesiyle 300 gram 1. sınıf adıyaman tütünüyle karıştırdım.
Golden virgina ince kıyım tütünü ve aşırı nemli olmasıyla kimine çok güzel gelen kimine ise bıraktığı eksi-Tatlı tadıyla kötü gelen kapalı tutundur seven bırakmaz şahsen 1 yıldır kullandığım tek tutun favori 3'lum:Arap kağıdı golden virgina ocb premium filtre.
ben sevmedim , zaten paketlenmiş tütünlerde arayış içindeyim ondan aldım , bi daha da almam , zaten hakettiği ücretin karşılığını vermiyor...
Ben gibi cogu sarma sigara icenlerin , ilk ve baslangic tutunu diyebiliriz. tutune alistikca yeni yeni harmanlar aramaya baslanip ilk goz agri olarak kalan ve sonra unutulan tutundur. ulasmak isteyenlere yardimci olabilirim . http://tutunstore.com/ind...t/category&path=68_82
Sigara içmeyi alışkanlık haline getirmeyenlerin ısrarla tercih etmesi gereken tütün. tekel bayilerinden ve tütüncülerden, şu sıralarda kolayca tedarik edebilirsiniz. akabinde sarmak için ''arap çarşafı'' denilen kalitesiz kağıdı da hemen tezgahın üstünde bulacağınızdan şüpheniz olmasın. fakat üzülerek söylemeliyim ki; ''golden virginia'' sanarak buram buram ''adıyaman'' veya benzeri bir tütünü ne yazık ki içmesi tütünden daha zararlı olan bir kağıtla birlikte gayet havalı olduğunu düşünerek ciğerlerinize çekmiş ve bu ne sikim bir tütün! diyerek büyük bir yanılgının içine girerken aynı zamanda da aldatılmış olduğunuzu düşünmek üzere olabilirsiniz. 
''golden virginia'' free shop'tan veya güvenilir bir tobacco shop'tan alınmalıdır. (bkz: kervan pasajı)
tütünümüzü alırken bir de natural sarma kağıdı alarak içimde alacağımız hazzı en üst seviyeye taşıyabiliriz.
Bursada nerede buluruz bilmiyorum, kaçakçılara para kazandırmak ta istemem bilen bilgilendirirse (pm) hoş olacak.
barmenle muhabbet esnasında ağzıma tutuşturduğu tütündür. O an çok güzel geldi. bugün gittim kendim aldım tadı damağımda kalmıştı resmen. Fakat barmenin uzattığı daha güzeldi be.
Sigara içmememe * rağmen, yandaki içince sevdiğim tütün. Kokusu bile başka.
içimi ilk başlarda hoş gelen sonra bıktıran, acayip aromalı bir tütün.
aromasını bir türlü sevemediğim tütün. türkiyede var mı bilmiyorum ama interval blond bir harika
en sevdiğim tütün markası.

orjinalinden başkasını almayın. kaçağı bildiğin kömür amk.
yazılışı golden vagina'ya benzeyen kelime. bir an heyecanlandım. bronzunu siktik, gümüşünü siktik bir altını kaldı.
Drum varken kullanılmaması gereken zıkkım.