bugün

Sinir olduğum firmadır, efendim dün western digital 2 tb harddisk aldım eve geldim, bilgisayara bağladım sistem harddiski görmedi ayrıca kullanılmış olduğu belli oluyordu, hemen mağazaya gittim teknik servis aldı inceledi bozuk olduğa şahit oldu değişim için bir kağıt verdi, kağıdı aldım gerekli kişiye verdim yeni harddiski oradan verdiler. Alıp teknik servise test için gösterdim bir daha gel git olmasın diye aldı taktı o da bozuk çıktı etti mi sana 2, aynı kağıttan bir tane daha verdi yine gittim gerekli kişiye kağıdı verdim, adam şaşırdı yine mi diye o da mı bozuk dedi, bu kez 32 lira fark vererek 2 tb seagete aldım, yine götürdüm teknik servise o da bozuk çıktı bu da etti sana 3, yine kağıt verdi kredi kartımdan çekilen 32 lirayı iptal etti. Kafamı çevirdim, Seagate stbv2000200 harici harddiski gördüm 4 lira fark ile bu harddiski aldım, bunda arıza olacağını düşünmediğim için test yaptırmadım eve geldim bağladım hiç bir sorun olmadığını gözlemledim.

Gold pc aldığı mallara karşı daha titiz davranmalı.
bok gibi firmadır. Ellerinde kalan son MacBook Pro retinasız late 2011 yada mid 2012 model 15 inçlik bilgisayarı almaya çalışırken ansızın şarj seviyesini gösteren lambalardan birinin bozuk olduğunu görmem ile almaktan vazgeçtiğim bligisayarı satan firmadır.

BiRiNiN BOZUK OLDUĞUNU ANLADIM ÇÜNKÜ iLK LAMBA BOZUKTU.
laptop ram iaraştırdığım sitelerden en ucuzu kendileriydi. aldım akşamında kargoladılar, bu kez sorunsuz geçti.
fiyatı 300 lira olan tabletin dokunmatik ekranının tamiri için 350 lira isteyen firma.

edit: mahalledeki bilgisayarcıya 70 liraya yaptırdımç
internet siparişlerinde bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadığım teknoloji mağazası.
kapısından bile geçilmemesi gereken firma. dolandırıcılık, üç kağıt, kullanılmış ürün, iade ürünün tekrar satışa sunulması, müşteri şikayetlerini iplemeyen müdürlere sahip firma. uzak durun.
satış sonrası servis hizmeti yok gibi bir şey olan firma.
2000 küsür liraya aldığım cep telefonu bozuldu ve servis için götürme gafletinde bulundum. Paralel ithalat olduğunu söyleyen herkes, garanti kapsamında olduğunu ama paralel ithalat olduğu için yapamayacaklarını söylediler.
Sadece telefon değil birçok ürünleri paralel ithalat.
Ess elektronik diye bir ithalatçı firmaları ve Pegasus bilişim diye bir teknik servisleri var.
Topunun köküne kibrit suyu diyerek cümlemi tamamlarken, bir haha kapısından bile geçmeyeceğim ve her gördüğümü de vargeçireceğim teknoloji mağazı olduğunu belirtirim.
Iki gun once mikrodalga firin aldigimiz firmadir.
(bkz: o eski halinden eser yok şimdi) teknosa, vatan, bimeks gibi firmaların gerisinde kalan ve kalmaya da devam edecek olan teknolojik ürün mağazası.
bahçelievler şubesinde kasaya gitmek için mağaza içinde tur yapmanız gereken teknoloji marketi.
Allah belalarını versindir. Değişim, iade hakkı üzerinde bu kadar oynama yapılıp müşteriye eziyet çektirilmesi bunlara mahsus. Talebime karşılık yanlış ürün vererek bir de üstüne iade veya değişime almayıp oraya, buraya şikayetle zaman harcatan zavallı kurum. bu akşam şubelerini basıcam, o cihaz buraya gelecek.
oyle bir sey yapmislar ki piyasadaki en ucuz fiyatlara sahip firma olmuslar. ozellikle kucuk ev aletlerinde hic bulamadiginiz fiyatlari buluyorsunuz. tavsiye edilebilir.
100 liraya 8.8 amperlik urbanrevolt taşınabilir şarj cihazı aldığım dükkan.
uzak durun denilesi firmadır.
çok uygun. öyle böyle değil...
KazıkTır.

Geçen hafta telefonum kırıldı uyuzun birine acil telefon etmem lazım sinir katsayım tavan yapmış acele ile antep otogarın yanında reale daldım baktım gold mağazası girdim asus zenfone 6 istedim yok abi dedi 5 var tamam ver dedim abi ekran koruyucu var 50 lira dedi ver acele telefon lazım amk Verde arayıp sinirimi atayım abi orjinal kılıf var dedi 100 lira dedim ver hadi çabuk gittim kasaya parayı ödiycem kasada kız abi sigortada yapalım 89 lira dedi ulan yap ne yaparsan işte telefon lazım neyse ödedim parayı aldım çıktım.

Aynı koruyucu arkadaşımda 25 aynı kılıf 50 lira bide sigorta ney lan neden yaptırdıysam artık o kafa ile yani sizin anlıycanız gold tabelası gördün mü uzak durun.
Bakkal zinciri. Telefonları cam bankonun içine koymuş adamlar. isteyince veriyorlar. Hangi çağdayız yahu?

Ayrıca cep telefonu için taksit var diye gösteriyor siteleri sonra giriyorsunuz satın alma kısmına kart numarasını giriyorsunuz ama o da ne! Sadece kurumsal kredi kartı olanlar taksitli alabiliyormuşuz. Bambaşkasınız.
iflas erteleme isteği alemlerde dillendirilen marka.

rahmetli iyi bilinmezdi zaten.

zamanında(2.5 sene önce), piyasa değeri 1300 lira olan nokia lumia 820'yi 1000 liraya satarlardı fakat ürünün güç tuşu ve arkasındaki kamerası hafif defoluydu(birkaç lumia 820 kullanıcısında daha aynı hataya denk gelmiştim).

sonra ne mi oldu, kamera öyle duruyor, bir şeye etki etmedi; power tuşu için de şifre koydum, böylece kendi kendine açılıp abidik gubidik işler yapmıyor.
2005 yılında ilk Bilgisayarımı buradan toplamıştık, yerleri Yazıcıoğlu’nun karşısındaydı şimdi orada monster notebook var.
2017 yılında envai çeşit e market varken golddan alışveriş yapmak göz göre göre dolandırılmaktan başka bir şey değildir.
beş yıl önce laptop aldım bunlardan. evde paketi açtım kapağı hafif kırık çıktı. sanki onlar satmamış gibi davrandılar. "sigortanızı arayın" dediler. bence uzak durun.