bugün

entry'ler (369)

çaylaksınız

ne sikime çaylak ettiniz lan beni kavas mod'lar ?

çaylaklığım 1 saat içinde kaldırılmazsa giderim

evet sözlük. saat 20:28 e kadar sözlükteki çaylaklık durumum kaldırılmazsa selametle gidiyorum. Sikerler yapacağınız işi. Atatürk'e küfür Dine küfür sonra Bölücüleri pohpohla biz laf edince çaylak ol. sikerim sizin adaletinizi amınakoduklarım. Ekşi sözlük gibi vatansız doldurdunuz sözlüğe. Biz kürt deyinye ırkçı oluyoruz. adamlar ben kürdüm deyince sıkıntı yok. nasıl mantık lan bu. son olarak https://www.youtube.com/watch?v=3jH63vrcwDg diyorum.

aşık olunan kadını şap şap sikmek

çatur çutur kıtır kıtır da denilebilir.(39 karakter) Kırkıncı karakteri girebilmek adına ananı sikeyim yazıyorum. Sözlük oldu mu ?

ermeni bir ailenin çocuğunu yetiştirme biçimi

Şu biji bijilerle ermeni tohumlarını görünce insanın ırkçı olası geliyor. Ayrıca küçük biji lideriniz bakın ne demiş : https://www.youtube.com/watch?v=GQ4Ex7ul9Eg

çaylak olmuşum haberim yok

şimdi farkettiğim durum. çok sikimdeydi ya amınakoyayım. Neymiş bebek katilini savunanlara gavat demişim. az bile demişim. orospu cocukluğudur yaptıkları. Çaylaklığın 1 alt mertebesi neyse onu yapın. zaten 2 dakikada yazar olunuyor mınakoyayım.

sözlük kizlarinin bacaklari

tatile gitmeden 1 gün ince ağdalarlar iyice. kremlerler. şuanda tahmini boyutları 5 ile 8 mm uzunluğunda kıllı bacaklara sahiptirler.

1 75 boyunda kumral mavi gözlü zengin kız

Ne diyorsunuz mk dedirten kızdır ? Var mıdır öylesi ?

kardeş payı

işler güçlerin yanında idare eden diziydi. En komik dizisiydi demişler. Güldürmeyin gençler. işler güçler finaline oranla vasat bir finaldir. Hatta yan yana anmak bile hatadır.

bir kürt kızıyla sevişme şerefine nail olmak

bu şerefe nail olan 78 milyar kürt var dünyada.

bmw satın alırken gelen kadınlar bakacak hissi

Üst limitlere çıkmadıkça umutlanmayın mk. Kyk önünden kız kaldırcam diyorsan o farklı. Onu şahin ile bile yapabilirsiniz.

bakire olmayan kızla evlenmek

Oo burada mezhebi geniş, ahlakıda geniş bir sürü marjinal görüyorum. Güzel güzel.

chirac

Şimdi sen fransada yaşadığından olaya biraz fransız kalmışsın olay tam olarak şudur hewal;
Irkçı, insan ırklarının renk ve fiziki şekil esas alınarak birbirlerinden üstünlüğünü temel alan Irkçılık felsefesini benimsemiş kişilere verilen addır.
Yurtseverlik ya da vatanseverlik bir bireyin ülkesine duyduğu sevgi ve bağlılıktır. Zaman içerisinde farklı anlamlara gelmiştir, ve anlamı çevre koşullarına, coğrafyaya ve felsefeye oldukça bağımlıdır.
Milliyetçilik duygusuna yakın olmakla beraber milliyetçilik, her zaman vatanseverliği beraberinde getirmez. Benzer şekilde, vatanseverlik de milliyetçiliği şart koşmaz.

Şimdi vatanseverlik düşüncesini anlayabilmen için insanın sahip olduğu bir vatantoprağı olması lazım ki, bu yüzden algılayamıyorsun işte.

chirac

Fransa'da fransızca konuşabilen dahilerden(!) bununla övünebiliyor olan ve üstün zekasını ana tarafı olan fransızlardan almış hewal.

günde 5kez hoparlörden arapça şeyler söylenen ülke

Sözlük alımlarından önce Türkçe testine tutulması gerekiyor yazarlar. Sonuçta böyleleri geliyor sonra.

pkk nın izlediği yol

bir adet eşek dağda salı verilir ve ardından takip edilir. Eşek bir yolu giderken en engebesiz en düz yolu takip eder bilenler bilir. Sonra eşek bunları inlerine getirince de eşök tecavüzleri başlar. Sonra bir gün leş olurlar olur biter. Liderleri istanbulda deniz manzaralı villalarında yaşarlarken onlar leş olurlar.

yeni ergen olmuş kürt

Irçılığa ve Türlere karşı değildir. Eşök onun için ideal bir seks partneridir. ilk deneyiminde gaza gelip eşökle ön sevişmeyi deneyebilir.

yazarların bu saate kadar uyanık olmasının nedeni

chirac hewaliyle '' neden vatansızsın '' diye konuştuk biraz. Aslen fransızmış ve daha komiği de ne biliyor musunuz ? ırkçılığa karşıymış. Fransanın mükemmel ırçılıktan , soykırımlardan uzak tarihini daha okumamış bana hikaye okuyor. Küçük bir hewal var içinde bu arada.

bay frodo

en sevdiğim başlık oldu burası. Günde 1 2 kez geliyorum. Gelmiş yine tipini siktiğim açtığı başlıklara bak hele diyorum. gidiyorum.

hdpnin mhpden fazla oy alacağı gerçeği

Bu hewallerin bazı esprileri gerçekten çok komik oluyor. istemeden komik oluyorlar ya o komik işte.

inzaghigi

Ermeni kökenli pekakanın müslaman sempatizanı diyeyim siz anlayın. Hewaldir.