bugün

Global bir firma olması nedeniyle saldırıya çok açık ve güvenli bulmadığım hosting firması, onun yerine bir Tr firması olan güzel hostingi tercih ediyorum fiyat hız uptime güvenlik destek vs gibi konularda da hiç sorun yaşatmadılar bana şuana kadar tavsiye edilir
kesinlikle sunduğu mail hizmeti pişmanlıktır,hacker ların göz bebeği bir servis olduğunu düşünmekteyim.
Domain alırken tercih ettiğim firma. Yenileme ve yeni satın alımlarda internette dolaşan kuponlardan faydalanırsa bayağı ekonomik oluyor.
ilk satınalma sırasında gayet uygun fiyat sunan ama sözleşme bitince aşırı uçuk fiyat çıkaran firma.
Ya herşeyden vaz geçip bırakmak yada çıkan bedeli kabul edip devam etmek gerekiyor.
2 alan adı 2 hosting aldığım firma. bundan sonra tercih eder miyim bilmiyorum.
Bu sabah Godaddy ile görüştüğümde, Gökhan isimli müşteri hizmetleri çalışanı arkadaş, daha önceki paketimizin yedeklerini alındığını ve bunun ücretini ödememiz ve kendilerinden aynı paket olan en üst düzey "cPanel ile Üst Düzey Linux Barındırma" hizmeti almamız durumunda geri yükleyeceğini belirterek 1026 TL'lik bir ödeme gerçekleştirdi. Daha sonra işlemin yapılması için aradığımdaysa elinde yedeklerimizin bulunmadığını belirtti. Tamam dedim işlem iptal edilip gün içerisinde geri ödeme yapılsın. Bu sefer de 1 hafta içerisinde ödemenin yapılacağını belirtti. Daha sonrada ben hata yapmışım dedi sıyrıldı işin içinden kabaca takım lideri olduğunu belirten Onur isimli çalışanla görüştüğümdeyse bu konuyu başından savmak için tamam ilgileneceğim dedi ancak ben nereden takip edeceğimi bu şikayetimi dediğimdeyse öyle bir imkan yok dedi.

Lütfen aklı olan herkes bunlardan uzak dursun
Kötü hizmet sunan hosting ve alan adı kayıt firması.
Yorumları okuduğumda şaşırdığım, Hiçbir şekilde zorluk çekmeden işlerimi hallettiğim platform. Dört alan adımda da alışverişim 5 dakikadan uzun sürmedi.
Çalınan hesabınızı 3 ayda teslim etmeyi beceremeyen, ödüllü müşteri hizmetlerine sahip evlerden ırak kuruluş.
Kullanıcı deneyimi açısından berbat bir sitesi var.
alternatifleri daha makul olan domain mekanı.
2.20 tl ye reg yaptıgım domain firması

https://tr.godaddy.com/de...TQze%3a20150212131934%3as
olur da godaddy sizden, sizi tanıyıp onaylayabilmek adına pasaport veya kimlik gibi bir şey isterse, çekinmeden gönderin. aksi halde bir daha panelinize giriş yapamazsınız.
promosyon kodları için buradan: http://www.bilisimlife.ne...dy-Promosyon-Kodlari.html
Eskisi gibi değil, artık site kontrol panali türkçe ve kullanımı basit.
yenilemeden iyi geçiriyorlar, yenileme gelmeden taşıyın arkadaşlar.
6,99$ karşılığında .org uzantılı domain tescil edilebilinen firma.
türkiyede domain ve hosting hizmeti olarak çok çok başarılı firmalar varken buna ne gerek var denilesi firma. tamam eskidir büyüktür vs ama artık bir sürü büyük türk firması da var
yaptıkları reklam ters tepecektir...

20 civarında alanadım var daha da alacaklarım olacak bir tanesini bunlardan alırsam şerefsizim amk...
bar rafaeliye parayı verip bir nevi konsomatrislik yaptırmış firma. yoksa bırak bar gibi bir dünya güzelini türk kezbanı bile o herifle öpüşmez hatta bırak öpüşmeyi temas etmekten bile erinir.

http://www.youtube.com/watch?v=o-3j4-4N3Ng
ne kadar büyük o kadar sorun godaddy'de son yıllarda çok sorun yaşadım artık hostgator kullanıyorum yabancı sitelerim için.
An itibari ile 7 tane domain name alıp açık arttırmaya koyduğum sitedir. hadi bakalım hayırlısı. Dünyanın en büyük domain + hosting firmasıymış. Göreceğiz bakalım
bir hafta oluyor burdan alan adı alalı yok arkadaş bir türlü giremedim siteme. DNS ayarlarını yapmam gerekiyormuş araştırdığım kadarıyla bir şeyler yaptım yok yine olmadı.

kesinlikle domain alınmaması gereken site deyip sonlandırıyorum
en sonundaki buradaki kaslı abla değişmiş; çekik gözlü sevimli bir hatun gelmiştir.
logosu dünyanın en başarılı logolarındandır.
güncel Önemli Başlıklar