bugün

entry'ler (130)

hiçbir entry nin oylanmaması

Güzel bir yerdi oysaki uludağ sözlük, üzdü.

kadına şiddete hayır da erkeğe evet mi

Bu konuda bir pozitif ayrım söz konusu. Şiddetin cinsiyeti olmamalı. Neden "kadına şiddet" diye bir kelime tamlaması var? Kadını koruyan yasalar olmalı diyoruz, peki ya erkeği? Yasalar hepimizi korumamalı mı? Neden bu gibi önemli hususlara cinsiyet ekliyoruz? Bir kadını sokak ortasında döven bir adam hukuken cezasız bırakılmamalı, bir erkeği sokak ortasında döven adam da aynı şekilde.

yazarların telefon faturası tutarı

50 TL turkcell üstelik 12 gb oldukça da iyi yetiyor.

termosifon

Şofbenden geçeceğim 21.yy da alternatifi olmayan teknolojik buluş. 65lt regal her yerde önerilmiş onu düşünmekteyim. Tek yaşıyorum ama 30 dk bazen 40 dk sürer banyom ki sıcak su banyosuna bayılan biriyim. Kullanan yazar arkadaşlardan acil tavsiyelerini bekliyorum.

yazarların şimdiye kadar oynadığı en iyi pc oyunu

Fortnite bir yıl içinde ilk üçe girdi. Şu anda tek oynadığım oyun ünvanını elinde barındırıyor.

e devlet

iktidarın yaptığı nadir üst derece işe yarar sistem. Yapanın uğraşanın eline koluna bilgisine sağlık.

sabah ereksiyonu

Bir organının demirden sert olduğunu görebildiğin zevk dolu durum.

uludağ sözlük maalesef eksinin cok gerisinde kaldi

Hangi ekşi?

fatih portakal

2 asker yakılarak öldürüldüğünde twitterdan herkes yazmasına rağmen bir kez bile dillendirmemiş muhalifimsi ama kontrollü muhalif haber sunucusu. Samimi bulmuyorum. Kendini muhalif tanımlasa da birileri tarafından çerçevesinin belirlendiğini düşünüyorum.

Çerçevesiz tek muhalif irfan Değirmencioğlu olduğunu düşünüyorum. Saat 18 de Halk TV’de ana haberi sunmaya başladı başlayalı Fatih’i açmıyor, izlemiyorum.

Ayrıca hem sağ hem sol kesimin antisempatik bulduğu değişik tavır, hal hareket veya tipi var.

izmir de bakire kız aramak

izmir'e bu bakımdan laf atan bir yazarı iyi inceleyin, özellik bakımından bu erkeklerde şunlardan en az 2'si mevcuttur: Muhtemelen izmirli bir kız/kadın tarafından reddedilmiş ya da genel anlamda kadınlar tarafından reddedilen asosyal tercih edilmeyen bir erkektir. Sağ eliyle mutludur ya da mutlu rolü yapmaktadır. Çok yüksek ihtimal ise 23-24 yaşlarının altında ergen ve pis bir zihniyete sahip sokakta yürüyen kadına taciz etme potansiyeli taşıyan bir organizmadır. Yine büyük bir ihtimal ile cinsel sorunları-erken boşalma, ereksiyon, penis boyu takıntısı vb.- vardır.

Bu insan görünümlere muhtemelen kulağına kadar her tarafından cinsel ilişkiye girmiş ama "benim ilkim sensüm askoom" diyen bakire bir kadın rastlayacak bu saflarımda yıllarca aldatılıp mutlu mesut yaşayacaklardır.

pdr

Mezun olduğum ve 5 yıldır aktif olarak milli eğitim bakanlığında uyguladığım biricik alanım. Bir daha gelsem Türkiyeye yine bu mesleği seçerdim. PDR meslek mezunu elemanlarının arasında öyle bir dayanışma varki. Bir meslekte yalnız olmadığını hissetmek, kuyunu kazanlardan ziyade gönlünü ferah tutmanı sağlayan meslek arkadaşlarının olması cidden önemliymiş.

hepimizin patlak kızlarla evleneceğimiz gerçeği

Öncelikle başlıktaki patlak ifadesi gerçekten iğrenç olan yazar beyanı olarak tanımlayayım.

Bu durum erkekten erkeğe değişiyor. Eğer bu durum hayat memat meselesi ise hayır, 30 yaşından bildiriyorum abicim, bir çok bakire kız var, aile kızı bulup mantık evliliği yapmak da zor değil.

Fakat gelgelelim bu gerçekten ilişkilerinizdeki temel kıssasınız olmalı mı? 27-30 yaşlarına geldiğinizde bir vajinaya girmemiş penise hangimiz sahip olabileceğiz? Ben olamadım, olamazdım da, hayatın yarısında evlenmemişim ve ne zaman evleneceğim belli değilken bu muhteşem zevki yaşamadan duramazdım. Kız olsaydım yine böyle düşünüp bir şeyler yapabilirdim. O yüzden kendimdeki bu algıyı az çok yendim.

Bu düşünceyi* yenmemi sağlayan bir önemli deneyimim daha oldu, eski sevgilimle 4 yıl o bakımdan yemediğimiz nane kalmadı ama bakireydi. Ayrıldık 6 ay sonra bir adamla evlendi. Garibim, kızı bu bakımdan bir şey yaşamamış bakire olarak düşünüyordu herhalde. Kızın cinsel yaşantımızı ona anlatacağını düşünmüyorum çünkü. Zaten kadınların dediklerini üç ile çarpın kuralını unutmayın. Kadın arkadaşlar sizde erkeklerin dediklerini üçe bölün kuralını ihmal etmeyin. Örneğin bir erkek 6-7 kişi ile birlikte oldum çok deneyimliyim mi dedi, hemen diyinki 1-2 kişi olmuş ve çok da deneyimli değil. vb.

Bu yaşadıklarımdan sonra artık benim için önemli olan, kafa yapısı ve zihniyetinin bakire olabilmesi. Dürüstlüğü. Gerçekten sözüne güvenebiliyor muyum, bu. Son ilişkimde daha benle çıkıyorken bitirmemişken kız diğer adamla çıkmaya başlamış, bakire olsa ne olacak şimdi.. Bunlar o kadar önemli ki.

Bir de şu var; bakire bir kadınla evlendiniz ama siz yolu açtıktan 4-5 sene sonra ne olacağını bilebilir misiniz? Peki sözüyle özüyle size %99 güvenirlik veren bakire bir kadınla evlendiğinizde daha huzurlu olmaz mısınız? Yani burada kıssas neymiş, koşulsuz güven ve dürüstlük.

Ayrıca şunu unutmayın. Bakire olmayan bir kadın daha önce 1-2 penis görmüş deneyimlemiş ama sonuç olarak ömürlük anlamda sizi tercih etmiş. Artık merak ettiği bir şey yok. Bunu ömürlük sizinle yaşamaya karar vermiş. Vermezse vermezdi ama bu kararı almış. Demekki seni bu bakımdan diğer herkesten daha çekici daha iyi bulmuş seni. Bakire olan kadın ise bir şeyleri sizle öğrendikten sonra merak etme potansiyeline daha fazla sahip olacak. "Acaba başkası nasıldır", "herkes de bu böyle mi" sorularını evlendikten 5-10 yıl sonra sorabilir. Sözüm, sırf bakire aile kızı olduğu için belki hafif bir hoşlantı ile sevmeden evlenen erkekler için geçerli. Yoksa kadın ve erkek birbirine mantıksal çerçevede değilde kalp çerçevesinde bir sevgi besliyorsa bakire veya değil, düşünmez bile.

Bu senin için vazgeçemeyeceğin bir öneme sahipse sakın ama sakın bakire olmayan bir kıza kalbini kaptırma. Aklınla kalbin kavga edip durur. Zamanla bu fikrin değişir diye düşünme çok zor olur o. O kızında vaktini boşa harcama. Belki zar beyinli olmayan hayatının aşkına rastlayacak, sen tutuyorsun hem onun hem de kendi zamanını böyle şeylerle boşa harcıyorsun.

çok güzel hareketler 2

Bence gayet iyi gittiklerini düşündüğüm program.

ilki evet çok güzeldi ama ikincisini ilki ile özdeşleştirmemek lazım. Yıllarca güldürmeyen güldür güldür adlı programa maruz kaldık. Skeci ortasında zil çalıp bölmek ve yorum yapmak nedir yahu dedik.. Özlemiştik. Çok iyi gidiyorlar ve oldukça eğleniyorum izlerken. Yeni karakterler daha mütevazi gibi geldi hem. Kahvaltılarımda youtubedan açıp izliyorum. Bu gidişle BKM'ye bir bilet de alabilirim.

Kötü eleştireceğim tek konu, bazı skeçler harbiden çok kaliteli ve çok güldürüyor çok güzel hareket diyor zili çalışıyoruz falan ama kötü skeçlere de kötü demeyi bilmeliyiz. Demiyoruz. Keşke Yılmaz hoca bazı skeçlere, daha iyi olabilirdi çok güldürmedi, diyebilse. Daha samimi olur. Bazı skeçlerde de aynı espriyi 6-7 kez yapmaları itici olabiliyor. E tamam güldük işte anladık diyorsun.

sevgilinin daha önce 6 kez creampie yapmış olması

6 kez değildir o dedirten başlık.
*

patates kızartmasının en iyi arkadaşı

bira veya kaynamış yumurtadır. Ortamına göre değişir.

euro truck simulator 2

Ah o ilk oynadığım zamanlarki tadı verse keşke dediğim oyundur. Cık, o zevki vermiyor artık.

yokluktan eşcinsel olan insan

Ülkemde çok fazladır. Çokça bu konuda muhabbet ettiğim insanlar oldu. Altta yatan temel sebep buydu. Asosyal kişilik, para verip yapmak istememe, üst düzey libido.. Sonuç başlıkta yazıyor.

sözlükte yetkili olacağıma götümü siktiririm

Al sana aynı mantık: Burada bedava yorum bırakıp sözlüğe katkıda bulunacağıma ..

Sözlükteki aktif* arkadaşlar, arkadaşa ulaşsınlar madem. Bu mantıkla açmış bekliyor olur.

Sözlük kaliteleri maalesef düştü. Bu başlıkta bunun en iyi kanıtlarından. Fiziksel yaşı veya kafa yaşı 13-18 aralığındaki insanlar ele geçirdi sözlükleri. Oysa 2004-2010'lu yıllarda buralarda ne kaliteli başlıklar ne kaliteli entryler olurdu. Nerede o eski sözlükler.

sevişmek isteyen bir kıza hayır demek

tanım: seçici geçiren erkektir.

Bir kez yapmıştım bunu, abimin bir arkadaşı karşısına aldı beni, elini omzuma attı, ciddi bir surat ifadesiyle olum sen gay misin demişti. *
Oysaki alakası yoktu. Sapyoseksüel olduğumu o kız arkadaş sayesinde anlamıştım. Şahsen saygıdeğer karşı cinsin; Akıl, mantıklı konuşmalardan ziyade ergen tavırlar ve kendini az çok geliştirmemiş bir insan olması bu konudan uzaklaştırıyor beni.

seks hikayeleri

2000'lerin başlarında meşhurdu. O zamanlar bu fantaziye sahip olanlar günümüzde sanalcı oldular *