bugün

entry'ler (433)

kadınların yedekte 3 5 erkek tutması

imkanınız olsa nelerin yedeğini alırsınız ? Sizin için değerli şeylerin değil mi ? Demek ki erkek arkadaşlarına çok değer veren kadınlardan bahsediyoruz bu saçma genellemeyle.

türkiye ekonomisini yok ederim

Adam müdahele etmeden önce haber veriyor.Bundan önce haber vermediğine göre iktidarın ekonomik krize sebep olarak gösterdiği dış mihraklardan ABD yi çıkarmak lazım diye düşünüyorum.Geriye de Portekiz falan kalır herhalde , o da yerseniz.

kankanızın sevgilinizle seks yaptığını öğrenmek

daha kötüsü var.öğrenmemek.

hayata bakış açınız

Mutluluk abartilan ve biraz da pohpohlanan bir kavram. Mutsuz degilsen sanslisin.

hıncal uluç

Agzindan zehir de damlatabilmektedir.(bkz: https://www.uludagsozluk....n-defne-joy-foster-yazısı)

pc dean roberts

Turkiye`de buna benzer suc isleyen birak ceza almayi afise bile edilmez. Hatta yapabilseler sucu istismara ugrayana yikarlar. O yuzden her firsatini bulduklarinda resit olma yasini asagi cekmeye calisiyorlar. Yukarida ki haberde adama 16 yil ceza vermisler , adini , meslegini ,fotografini basmislar gazeteye. Haberin icinde tecavuz edip 26yil alan baska bir avukatin da adi veriliyor. Mahkeme de hakimle olan diyaloglardan da ozet vermisler. Ustelik ufak bir ayrinti daha , kimse kizlarin yasini falan yazmamis. Kendilerini koruyamayacak yasta olduklarini biliyoruz sadece.

Yeterli mi ? Asla . Bunun cezasi idam mi olur ,250 sene mi olur onun tartismasinda degilim.

Ama kimse Turkiye`de ki hukuk sisteminin ve toplumdaki adalet anlayisinin carpikligini kalkipta Ingiltere ile kiyaslamasin. Kendinde ki hatayi baskasinda daha fena olarak gorunce gelen rahatlama ortadogulu hastaligidir. Kurtulmamiz lazim bundan.

25 haziran 2018 muharrem ince basın açıklaması

Romalılar!!!

Koşu yarışına helikopterle katılan birine kaybettik. Üstelik yarışçılardan birinin ayakları bağlıydı.Şu inkar aşamasını çabuk atlatın. Ben atlattım. Belli ki bir kac raund daha gerekecek milletin kotu gidisati gormesi.

25 haziran 2018 sabahı

farkında olmadan akp ağzımıza boşaldı gibi birşey oldu.

ciddi ciddi rte nin kaybedeceğine inanan kişi

Ben de bunlardan birisiyim. Uzun zamandir bunun imkansiz oldugunu dusunuyordum fakat soyle biraz bu ulkeden kimler gelip gecti diye bakinca karamsarligin anlamsizligi acikca ortaya cikiyor
- Adnan Menderes vardi ama gitti
- Koskoca Anap vardi artik yok
- Bir o kadar buyuk DYP vardi artik esamesi okunmuyor

Ustelik bu parti ve kisilerin birbirine tutan tutkal organize suc orgutu olmak degildi AKP gibi.

24 Haziran secimlerine girerken Tayyip Erdogan ve AKP kadrolarinin durumu su meshur sozu hatirlatir

"Asla bir kaplani kuyrugundan yakalama. Eger yakaladiysan asla birakma"

Simdi kaplanin sirasi.

nasıl hissediyorsun

hissetmiyorum.

t a m a m geyiğinin işe yaramayacağı gerçeği

Aşkolsun , eğleniyoruz şurada. Egemen Bağış ve çetesi sırıta sırıta araştırma oylamasına red verirken de siz eğleniyordunuz.

nagehan alçı

kosacıyla beraber bu devrin yapışkan sümüğüdür.elbet zehir akıtan dillerinin cezasını bir gün çekeceler.

avengers infinity war

Edinburgh’da ki Hüsnü pizza ve kebap salonunu görünce tamam dedim. Yine Türkler şekillendirecek evrenin geleceğini

her şeyi ak parti ye bağlayan insan

hicbirseyi akp ye baglamayan insanla karsilastirildiginda daha gercekcidir ve daha saglikli secimler yapabilecek durumdadir kendi ve ulkesi adina.

hz muhammed dönse müslümanlara söyleyeceği ilk şey

Peygamber ne derse desin geceyi Silivri`de gecirecegi kesin.

türkiyedeki bakire kız oranı

bu bilgiyle tam olarak ne yapacaksiniz acaba ?

game of thrones un türk siyasetçlerinde karşılığı

Hot Pie ---- Reis
Olsa olsa Arya`nin arkadasi sisko asci cocuk olabilir. Sansi sayesinde hayatta kaldi su ana kadar

Devlet Bahceli --- Theon Greyjoy
Eskiden iyi birisiyken sonrasinda arkadaslarini satmis. Tassaklar gidince iyice orta oglani olmustur

Ak Gezenler ---- AKP Secmeni
Nereye git denirse gidiyorlar. Ozgur iradeleri yok.

bir aktroll ün şerefsiz olma ihtimali

Ihtilmal olma olasiligi 0 -1 arasinda olaylar icin kullanilir. Bu yasam formlarinin serefesizligi ihtimal disidir. Cunku zaten gerceklesmistir.

meral akşener in siyasi geçmişi

Bu tarz basliklardan gina geldi artik. Turkiye`de siyasilerin gecmisi sorgulanacaksa once tayyip ve kadrosundan baslanmalidir. Eger basimizi o cukurdan bir gun cikarabilirsek digerlerine de sira gelir elbet.

15 temmuz ikinci kurtuluş savaşıdır

Elvis Presley`de halen yasamakta ve ciftcilik yaparak gecimini saglamaktadir.