1. 1.
  odtu hakkındaki engin bilgilerini bizimle paylaşmak isteyen yazar. ayrıca yarımşar saat ara ile aynı konu hakkında değişik başlıklar açarsa bizi de, okuru da sevindirecek olan yazardır kendileri. malumunuz okur siteye girdiğinde sol menüde altalta hep aynı konu ile ilgili başlıklar görünce sıkılacaktır, an itibariyle yazarların sıkıldığı gibi.
  1 ... redwinemania
 2. 2.
  ek vitamin yahut multivitaminleri çok kaliteli değildir.supplement leri profesyonel firmalara**** göre çok daha ucuz olduğundan tercih edilebilir fakat ucuz oldukları kadar da kalitesizdirler*.
  ... disco inferno
 3. 3.
  http://www.gnc.com.tr/web/
  ... kabaktadi
 4. 4.
  ultra mega gold isimli takviyeleri hayat kurtarıcıdır. her sınav döneminde öğrencinin kati surette yanından ayırmaması gereken bu bilumum vitamin ve mineral karışımı bedende hiperkativite yaratır.
  1 ... alas
 5. 5.
  (bkz: gnctrkcll)
  2 ... arude50
 6. 6.
  memleketimde kat kat iyisi olan ama yemeyip, çıkartıp, çöpe attığımız üzümün o tatsız çekirdeğini bir jelatin içine koyup, "coq haptır bu" diye bilmemkaç dolara satan amerikan firması.

  müşterisi de var. dolu.

  yok arkadaş. ben üzmün çekirdeğini de made in usa yazacak kadar serbest piyasacı olamam. saçma hem. pazarda kilosu kaça?
  2 -2 ... bl
 7. 7.
  (bkz: solgar)
  1 ... ditty
 8. 8.
  (bkz: canbesler)
  ... ditty
 9. 9.
  saç dokulmesine karşı ürettikleri bitkisel şampuanları işe yarayan firma.
  ... soulsick
 10. 10.
  spor yapanlara, zayıflamak isteyenlere , sınava girecek öğrencilere vs "tamamen doğal bitkisel bunlar" diyerek satış yapan, sattığı ürünün içeriğini bilmeyen satış elemanlarına mini etek giydirerek ilgi çeken, ürünleri alanların sağlıkları ile ilgili tek bir soru sormayan sorsa da anlayamayan ve insan sağlığı ile oynayan çok tehlikeli denizlerde yüzen kuruluş.
  ilaç eczanede satılır.
  1 -1 ... ispanakli borek