bugün

joe weider'in sporcu besinleri başta olmak üzere body building sporuyla alakalı her tür ürünü satan firması.
sporcu besinleri memleketi olan amerika'dan alınamıyorsa başta almanya olmak üzere avrupa ülkelerinden alınmalı, en son çare olarak bile türkiyeden almaya kalkışılmamalıdır. yaklaşık 4 katı fiyat farkı olabiliyor.
30 dolarlık ürünleri türkiyede 155 liradır. el mahkum napacaksın, alacaksın.
Ürünleri pahali, ancak güven veriyor. Amerikada bir cok ürünü bulunmaz, almanyadan ithal edilir. Pahali olsada kullaniyorum.
mega mass 2000'ini kullandığım ve gayet başarılı bulduğum marka.
yalan olmuş firmadır.
çok zenginseniz gidip weider alırsınız. bu zaten size koymaz. ama orta veya altı bir vücut geliştirme bütçesine sahipseniz bir iki ürünü hariç asla almamalısınız.

optimum, universal hatta hardline ile bile arasında çok büyük bir fark yoktur. bazı ürünlerde geri bile kalır.
Vücut geliştirme sporunun atası denilebilecek adamdır. Her sene düzenlenen Mr olympia'nın ( dünyanın en kaslı insanı ) ana sponsorudur. Türkiyeye yeni girmiş dünyada çok popüler olan Muscle and fitness dergisinin sahibidir.
Weider esas ününü vücut geliştirmeye yardımcı ürünleriyle yapmıştır. Başta insan sağlığını düşünenen, gerçekten gelişmeye yardımcı olan hangi malını satıyorsa gerçekten içinde o olan çakma olmayan ürünler yapar. Pahalıdır ama hakkını verir.
kesinlikle piyasada ki en iyi supplement markası.

biraz tuzludur fiyatları fakat verdiğiniz paraya değer sonuçlar alırsınız.
Diğer ürünlere göre biraz pahalı olan supplement markası.
isim yapmis supplement firmasi. nitro tech ve multipower da ayni hammadde kalitesine sahiptir. urunun icerigine bakin markasina degil.
95 gram servisi kaç gramlık serviste var bakılması gerekir. 1000gramlık servisten bahsediyorsan normaldir zaten o
uzun mütdet düşündüm. az daha hardline alacaktım ama weider'de karar kıldım.

tablet karnitini deneyince etkisine göre bi entry girerim buraya.
denedim ve eklememi yapıyorum.

hap karnitinleri işe yaramakta 2 saat spor salonunda geçirdim.

2 saat daha gidecek enerjim var.
Kalitesine laf edemem belki ama fiyatı besin takviyeleri için çok fazladır. Kendisiyle neredeyse aynı oranları veren optimum'dan 65-70 lira fazla protein tozu, diğer ürünleri de aynı şekilde fiyat farklarına sahip. Sırf markasına aldanıp besin takviyelerine o kadar para vermeyin. gerçek besinlere verin parayı, takviye ihtiyacinizi hardline'da, optimum'da, diger markalarda karşılar.
kalite asla ucuz olmaz sözünün karşılıklarından bir markadır. pahalı gelen alternatiflere yönelir.
adamdır...
tekrar whey protein kullanacak olsam tercih edeceğim marka olur. etkisi konusunda ahkam kesemem lakin lezzet ve kalite hissiyatı açısından denediğim birkaç markaya nazaran weider'ı başarılı buluyorum.
Yurtdışının kaliteli protein markasıdır. arnold schwarzenegger ise markanın ünlü olmasında temel sebeplerindendir.