bugün

on birinci nesil yazar. evet.
harun abidir. abazanlar dikkat etsin.
Hala foto paylaşmayan gerici yazar.
tanımları 2 kelimeyi geçmiyor, kısa ve öz yazıyor. nickindeki rakamları toplayınca da iqsunu buluyoruz. nicki gibi gizemli yazar.
lise numarasi ile nick alan yeni yazar.
Ayça22 nin kuzenidir.
fake profil olduğunu tahmin ettiğim yazar. hoş gelmiş beş gitmiş.
acın acımızdır bacım. güzel nickmiş.

yeni gelmiş yazardır.
Sabah sabah gözüme takılan yazar.

Na gadan hoş şeyler yazıyor. En uzun entrysi 3-4 kelime. Valla iyimiş. Bi tane var uzun, bilgi içerikli olan, o da kopya pasta.

Bacım uzun yazanı dövmüyorlar ki, niye kestirip atıyosun iki kelimeyle. Bi de profiline koyduğun fotoğraftakini tanıyorum ben ya da hakkaten insanlar çift yaratılmış.

Neyse, fazla şey yapma sen beni. Can sıkıntısı işte, elaleme sarıyorum.
Haydin kendine iyi bak, dayıngillere selam söyle.
Uludağ sözlüğünün bokunun çıktığının somut kanıtlarından biri. Biri dedim yazar diyemedim bak. Cünkü yazmıyor. Yazamıyor. Büyük ihtimalle kelime dağarcığı 100 kelimeden falan oluşuyor listesinin başındada iyi güzel hoş peki tamam falan var. Herhalde biriside buna günlük kelime kullanım kotası koymuş onu da aşamıyor.
Yav onla bunla uğraşmak istemem sözlükte yazarlarda sikimde degil de bu nedir amk?
(img:#816989)
Sözlükte, yazar sıfatına yakısan kisi sayısıda, moderasyonda 0(sıfır).
Yukarıda yapılan eleştirileri hiç hakketmeyen yazar. Biraz konuşma fırsatı buldum ve bilgi birikim olarak ortalamanın çok üzerinde. Neden kısa entryler girdiğini ben de anlamış değilim. Ancak konuşma dilleri (ingilizce Fransızca almanca vs) hem de yazılım dilleri (vb, c, c#, c++) konusunda çok bilgili bir arkadaşmış. Hayretler içerisindeyim.
Beni üzen yazardır.
Hakkın rahmetine kavuşmuş olan yazardır.
kaliteli yazarlardan. vesselam.
adana mardin la bu nasıl bremin.
inşallah tesettürlüdür.
tesettürlü değildir.
Ayça22 nin kuzenidir.
Zall capsinde kahkaha attiran yazardır.
(bkz: Zallolf hitler)
Tum duygularini capsle anlatmayi basaran kadin nickli yazar.

Zeki buldum.
Güldürdü sagolsun.
bahsedilen nick; adanalı ve 47 yaşında bir ''gizem'' olmakla beraber; 2001 doğumlu ve mardinli bir ''gizem''e de delalet ediyor olabilir.
Kısa ve öz yazan kaliteli yazar.
sözlüğe etiket olmaya gelmiş 11. nesil yazardır. bu kadar mı ben kızım diye bağırır bir nick yahu. hadi onu geçtim yaratıcı olun be az kızlarımız kızlar.
Böyle giderse yakında çaylak olacaktır.
(bkz: oytunkaran Özentisi ergenler)