bugün

haksızlığa gelemeyen ve yılışık apartman çocuklarının samimiyetsizliğine katlanamadığı için semihin yanında ilk haftadan beri takılan güzel kadın.

ara ara gelip bana ne dediler semih duydun mu gibisinden semih e kocası gibi şikayetlerini anlatıyor çok dadlı ya.
Semih i aç bırakmaktadır.
semih'in hayali arkadaşı olabilir. biz nasıl görüyoruz onu henüz çözemedim.
bir mal yarışmacıdır. semih üzerinden kendisine prim yapmaya çalışan aciz bir yarışmacı
çok uzun kalmayacağı kanaatindeyim.
Semihle iyi bir ikililer ve çok yakıştırıyorum.
tugay ile akrabalığı var mı acaba diye aklıma bir soru geldi kendisi ile alakalı.

gönüllüler takımındaki en iyi erkek yarışmacı kendisi semih'ten sonra.

kendisi umarım kazanır. çünkü bütün derdim bu benim. her sene survivor'u kim kazanacak diye dert edip duruyorum.

(bkz: tugay kerimoğlu).
görsel
Semih olsa da olmasa da eninde sonunda elenecekti. Semih'in ünlülere geçmesiyle birlikte ilk konseyde elenecektir diye düşünüyorum. Ayrıca ada hayatında da tek başına kalmış oldu. Birleşmeyi görebilmek için bireysel dokunulmazlıkları alması gerekiyor kanımca. Diğer türlü elenir zaten.
SEMiH iN OYLARINI ALIP ELENMEYECEKTiR. BENCE iKi HAFTA DAHA ADADA EN AZ.
Gittikçe alex tellese benziyor, durduramıyoruz.
bildiğin serenay sarıkaya olm bu!
Serenay sarıkaya'dan daha güzel olan yarışmacı. Evet.
çok tatlı malatya kayısısı gibi bi hanım kızcaaz. keşke annemin gelini olsa.
guzellik bu kadar da goreceli degil yahu. bariz siradan (fiziksel olarak) bir kiz.
Garibim yalnız kaldı, ama bence sonuna kadar yalnız devam eder bu kız.
Semih gibi bi çakala dayanarak yalnız kalmış tavşan suratlı kadın.
semih reyiz gidince ilk oyunda sekolarla efelerle mıymıy memiçlerle el ele sur vay vırr çekmesi yakışmadı...

sen onlara ait değilsin bebeyim.
ya ben malım ya da standartlarımız çok farklı.
1. serenay mı ne ona zerre kadar benzemiyor ki benzese ne olur ?
2. bunun neresi güzel hakikaten merak ediyorum
3. eşşek kadar olmuş ama semih denen enteresan varlığa yancı olmaktan çıkamamış şahıs.

bir gün tv 8 izle mezeleyi çözersin. 42 kez tekrar veriyorlar.
Yaptığı Ütopik tahminler ile Beynini yemiş olduğunu Ülkeye kanıtlamıştır.
Afrika Filinin kilosunu 600 ton olarak tahmin etti Be Zalimin kızı Deniz altı mı bu ? Hayvan ulan hayvan.
Aklınca yarışmayı trolleyen kazma. Bilerek yeniliyor amacı neyse.
koyun olmayan yarışmacı.
soyismine bakılarak zengin, babasının evde kendisine aşkitom diye seslendiği, kolejli bir kız sonucuna götüren yarışmacıdır. kafa şekli bahçe kabağı şeklindedir. semih götünün acuna, bu da götünü semihe dayamıştır. öylece gidiyorlardır, yuvarlanıyorlardır adada.
insanlara hakaret etmek istemiyorum ancak bu nedir ya?

konuşamıyor, yarışamıyor.

futbol oynuyorum dedi, koşamıyor bile.

semihe yapışmış sülük gibi çocuğun oylarını emiyor.
bu kızın yarışmalarda neden başarısız olduğunu söylüyorlar anlamıyorum. son bir aydır falan takip ediyorum yarışmayı. nagihan Abi'yi saymazsak en başarılı kadın yarışmacı kendisi. hele de memüç, ezgi gibi yosmaların yanında bildiğin survivor sayılır bu hatun.
survivorı kazanmayı kadınların arasında en çok hak edendir.